Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak samopoczucie po odstawieniu tabletek anty ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sszura

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaka ulga u mnie była! Poczułam się jakby ktoś zrzucił ze mnie ciężar. Uśmiechnięta

Podpis Every moment is good to change everything! <3

A ;*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lizka

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sszura napisała:
Jaka ulga u mnie była! Poczułam się jakby ktoś zrzucił ze mnie ciężar. Uśmiechnięta

Ja czuję się tak samo, zraziłam się do hormonów, nie wiem kiedykolwiek do nich wrócę.

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

Stefa

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jutro odstawiam, nie wiem jak będzie. Bez hormonów to kosmos nie życie. Złośliwa

Ostatnio zmieniony przez Stefa dnia Nie 10-06-2012, 22:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stefa napisała:
Jutro odstawiam, nie wiem jak będzie Bez hormonów to kosmos nie życie. Złośliwa

Ja też tak to sobie wyobrażam Śmiejąca się.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Stefa

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie tego nie wyobrażam, stracę wszystkie kończyny i mózg. Nie wiem jak będzie, ale nie mam obaw, ale to jakieś nienormalne w moim pojęciu. Nie brać hormonów? To dla mnie zupełna nowość, nie znam innego życia.
Nie robię z siebie "miękkiej ciotki", jakoś dam radę, nie tragizuję i nie wpadam w rozpacz.
Najważniejsze, że u mnie raz podjęta decyzja jest nieodwołalna. Śmiejąca się

Ciekawa jestem co na to mój organizm, ale może też być w szoku, w końcu tyle lat żyliśmy z hormonami.
Zobaczę za kilka dni, jak smakuje taka przygoda. Złośliwa
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Pon 11-06-2012, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stefa ja brałam hormony jakoś od 21 roku życia i też w sumie nie pamiętałam innego życia, ale to jak się teraz czuje biorąc pod uwagę szczególnie te ostatnie miesiące... bez porównania. Uśmiechnięta

Z tego co zauważyłam, jedyny minus, jak na razie to bardziej jeść mi się chce, muszę się pilnować. Przewraca oczami

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 11-06-2012, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak odstawiłam hormony to żadnej różnicy nie odczułam. Nic się nie zmieniło, choć hormony brałam ze 4 czy 5 lat, więc w teorii różnie mogło być Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 11-06-2012, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ja jak odstawiłam hormony to żadnej różnicy nie odczułam. Nic się nie zmieniło, choć hormony brałam ze 4 czy 5 lat, więc w teorii różnie mogło być Puszcza oko.

Ja bralam jeszcze dluzej i tez zadnej roznicy nie widzialam po odstawieniu. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 11-06-2012, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie widziałam żadnej różnicy (w sensie samopoczucia psychicznego ani fizycznego) ani przy odstawieniu, ani przy rozpoczęciu brania. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Pon 18-06-2012, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie jeszcze wróciły bóle przedmiesiączkowe. Niezdecydowana

Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 18-06-2012, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
A mnie jeszcze wróciły bóle przedmiesiączkowe. Niezdecydowana

No niestety, po odstawieniu tabletek to się zdarza bardzo często. Mi najbardziej podobało się to, że jak brałam tabletki to nie miałam bóli i miałam mniej obfite miesiączki.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

cookiereq

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czesc!
Zaczelam brac moje pierwsze tabletki anty jestem wlasnie przy drugim opakowaniu do konca zostalo mi 8 tabletek.
Za tydzien jade na urlop dlatego chcialam polaczyc dwa opakowania zeby nie miec okresu podczas urlopu.
zastanawiam sie jednak nad przerwaniem brania tabletek ze wzgledu na skutki uboczne (wlosy wychodza mi garsciami, mam brzydka cere, wloski na nogach odrastaja o wiele szybciej i sa twardsze niz zwykle poza tym nie chcianych wloskow wszedzie mi przybylo ;/ )
Czy jak przerwe branie tabletek to moga pojawic sie plamienia lub okres niespodzianka w trakcie urlopu? czy moj organizm wroci do normy i pozbede sie skutkow ubocznych? nie chce zaczynac brac nowych innych tabletek bo nie wiem jak zareaguje na nie moj organizm a tak jak pisalam nie chce sie meczyc podczas urlopu ;/
prossze o rade!
Powrót do góry

monika_2721

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

cookiereq, wg mnie pojawi się krwawienie w momencie zakończenia opakowania. Co do skutków ubocznych, to nie podpowiem, bo ja nie miałam żadnych przy tabletach Uśmiechnięta.
Powrót do góry

whiteangel

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć!
Ja odstawiłam tabletki parę miesięcy temu po 4 latach brania. Ogólnie nie poczułam większej różnicy poza bólami miesiączkowymi, które niestety powróciły. Jeśli chodzi o ogólne samopoczucie to jest ok Uśmiechnięta myślałam, że będzie gorzej.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja brałam tabsy żeby wyregulować miesiączkę, po odstawieniu znów rozgwiździej w hormonach. Dopiero jak trafiłam na kompetentnego lekarza, to mogłam odstawić tabletki i mam normalnie okres.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: