Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jak samopoczucie po odstawieniu tabletek anty ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urszula_mo

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też już dostałam. Myślałam, że będzie podobnie jak u was, ale dostałam tak jak w czasie brania tabletek, ale bardzo boli i jestem zła....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Bunia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
urszula_mo napisała:
a jak z okresem u was było po odstawieniu? dostawałyście regularnie, tak jak po tabletkach? czy nie?

Jak brałam tabsy to miałam równo jak w szwajcarskim zegarku, ale teraz po dwóch miesiącach od odstawienia chyba mam bardzo podobnie (znowu kolejny miesiąc zapomniałam zapisać kiedy Małpa miałam Diablica lub Bardzo wściekła ).

Taaaa.. skądś to znam.. Przewraca oczami Nie mam pojęcia kiedy dostanę, ale zaczęły mi się humory, więc podejrzewam, że niebawem Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja dzisiaj zazyłam ostatnia tabletkę. Bardzo szczęśliwa Zobaczymy jak to będzie. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 23-02-2007, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdzies od tygodnia zaczynam odczuwać efekty odstawienia tabsów. Bardzo smutna
Strasznie mi się pogorszyła cera, takie wyskoczyły mi prychy jak bym miała z 15 lat. Zszokowana
A co najlepsze wczoraj znowu dostałam Małpa . Nie pamiętam kiedy miałam ostatnio ale kojaży mi się, że to było jakoś niedawno. Skonsternowana A zawsze miałam jak w zegarku szwajcarskim. Bardzo smutna

No i to okropne samopoczucie. Wczoraj za byle bzdurę wydarłam się na K. Diablica lub Bardzo wściekła Zszokowana Normalnie jak jakaś wariatka. Bardzo smutna Dobrze, ze chociaż troszkę się jeszcze kontroluję i zaraz go przeprosiłam ale czuję, ze mi strasznie hormony szaleją. Wściekła
Powrót do góry

anec

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 24-03-2007, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak brałam tabletki czułam się rewelacyjnie, żadnych stresów (ciążowych), miesiączka regularna i przedewszystkim krótka i nie bolesna. Od 11 miesięcy nie mam miesiączki - powodem ciąża - i aż się boję pierwszej miesiączki, najgorsze to te bóle. Po odstawieniu pigułek czułam się źle psychicznie i oczywiście bóle miesiączkowe powróciły.
Powrót do góry

gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 25-03-2007, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi jakos nie sluza tabletki , bralam , dobieralam do siebie , ale jakos nie toleruje moj organizm ich . No i chyba mam uczulenie na nie bo jak biore to moge odstawic sex . To ja wolalam odstawic tabletki . I jest dobrze Uśmiechnięta.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 25-03-2007, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi teraz już powolutku robi sie normalnie po odstawieniu... ale powolutku. Niezdecydowana
Syfów mam pełno Bardzo smutna a przy Małpa to normalnie umieram. Bardzo smutna Bardzo smutna Bardzo smutna
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Sro 18-04-2007, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja odstawilam tabletki w wakacje i od tego czasu mialam miesiaczkę 4 razy hehe, no cóż, regularnie to to nie jest trzeba przyznac. Samopoczucie generalnie ok tyle ze popsuła mi się cera i strasznie mnie to wkurza. Z drugiej strony biust mi sie zmniejszył i nie jestem taka napuchnięta, a o to mi chodziło. A co z cerą? To przejdzie w końcu czy będę musiala wrócić do pigułek?

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 18-04-2007, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja cera nadal jest w opłakanym stanie. Niezdecydowana Chociaż deczko jakby lepiej niż w poprzednim miesiącu.
Teraz jestem w trakcie Małpa , może nie jest ekstra ale nie ma już takiej tragedii jak miesiąc czy dwa miesiące temu. Uśmiechnięta

Myślę, że jeszcze dwa trzy miesiące i dojdę całkiem do siebie. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Czw 19-04-2007, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius, podobno w 4 miesiącu od odstawienia jest najgorzej. U mnie właśnie jest coś koło 4 miesiąca i powiem szczerze, fatalnie nie jest, ale nie jest też za dobrze.
Cera od jakiegoś miesiąca wyraźnie zaczęła się psuć - na brodzie i czole najbardziej.. Takie małe bolesne krostki.
Atakuję je garnierem na wypryski, ale nie wiem co będzie jak mnie doszczętnie wysypie..
Humoras mi ostatnio szwankuje.. Jestem jakas zobojętniona, ale bywam też strasznie nadwrażliwa i liczę, że to minie..
Co do Małpa to mam mega regularną - każdego miesiąca 19-stego jak w zegarku..
Dziwnie długi cykl, ale cóż..
To jest cena za wtrącanie się w naturę..
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 19-04-2007, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bunia no to podajmy sobie łapki. Puszcza oko
Ja też jestem około 4 miesiące po odstawieniu tabsów, podobnie jak Ty (chyba odstawiałyśmy w tym samym czasie, z tego co pamiętam).
Dzisiaj rozpoczęłam walkę z syfkami i byłam u kosmetyczki, bo moje syfiki sa takie jak opisujesz, bolesne krostki, takie nawet podskórne. Niezdecydowana
No i Małpa też u mnie trwa strasznie długo. Niezdecydowana

Ale głowa do góry, jeszcze "będą z nas ludzie". Puszcza oko
Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Czw 19-04-2007, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taaa.. jak wytrzymyłasmy 4 miechy, to i 8 wytrzymamy..
Szczerze mówiąc jak pomyślę o pigułkach to mnie odrzuca.. mam jakąś taką awersję.. i nie wiem czy kiedykolwiek do tego wrócę, bo zadyma jaka się dzieje w organiźmie nie jest chyba tego warta..

To trzymajmy się razem w tym "odtruwaniu"
Będę co jakiś czas zdawać relację..
Póki co czuję sie kiepsko z powodu Małpa i staram się trzymac erwy na wodzy, bo już mnie troszkę "trzącha" Puszcza okoUśmiechnięta
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 19-04-2007, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bunia napisała:
Szczerze mówiąc jak pomyślę o pigułkach to mnie odrzuca.. mam jakąś taką awersję.. i nie wiem czy kiedykolwiek do tego wrócę, bo zadyma jaka się dzieje w organiźmie nie jest chyba tego warta..

To trzymajmy się razem w tym "odtruwaniu"

Bunia ja też tak mam, wiem jedno, szybko do tabsów nie wrócę. Puszcza oko
Teraz pomimo okropnej cery i bolącej Małpa ogólnie czuję się lepiej. Bardzo szczęśliwa

Jakoś to nasze "odtrówanie" przeżyjem. Puszcza oko
Jeszcze będzie dobrze. Cool
Powrót do góry

Bunia

PostWysłany: Czw 19-04-2007, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Daaamy raaadę Uśmiechnięta

Chociaż brzusio mnie dzisiaj boli strasznie.. Bardzo smutna
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 19-04-2007, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bolesne krostki najbardziej mnie wkurzaja, reszta jest super. A ze Małpa mam raz na 3 miseiace to mi specjalnie nie przeszkadza. Generalnie samopoczucie super, humorów nie mam, wszystko w normie. A to juz 8 miesiac bez pigulek!

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Skocz do: