Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak samopoczucie po odstawieniu tabletek anty ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 20-04-2007, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rosalinda napisała:
Ja z tym giga-biustem czulam sie jak dojna krowa, w zadne staniki mi sie nie miescil, normalnie w lecie mialam problem w co sie ubrac bo wszystkie bluzki byly za obcisle i wygladalam jak jakas lalunia Bardzo szczęśliwa

To dopiero laska- chuda i z duzym biustem Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 20-04-2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chuda? Wow, DZIĘKUJE!! (jesli to oczywiscie o mnie Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa )

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 12-06-2007, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po odstawieniu tabletek czułam się całkiem dobrze, brałam Microgynon21. Jedynym minusem jest to, że zmalały mi piersi. Od dziś znów biorę tabletki, te same. Nie widzę żadnych skutków ubocznych ich stosowania,bo wiem, że Microgynon21 ma różne opinie wśród kobiet i lekarzy, mój lekarz nie miał większych przeciwwskazań co do ich stosowania przez mnie.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

makaja

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Rosalinda napisała:
Ja z tym giga-biustem czulam sie jak dojna krowa, w zadne staniki mi sie nie miescil, normalnie w lecie mialam problem w co sie ubrac bo wszystkie bluzki byly za obcisle i wygladalam jak jakas lalunia Bardzo szczęśliwa

To dopiero laska- chuda i z duzym biustem Puszcza oko

To po odstawieniu juz nie ma giga-biustu Podejrzliwa Chyba nie maleje po odstawieniu tabletek?
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Makaja - maleje. Niezdecydowana
Ja już się pożegnałam z moimi ślicznymi piersiami. Płacze lub Bardzo smutna Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po odstawieniu pigułek przytyłam Wściekła . I Małpa miałam bardzo nieregularne.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

makaja

PostWysłany: Sro 13-06-2007, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius to źle jak juz nam dają ro niech nie zabierają Smutna .
Najgorzej jak komus bardzo urosną a potem jak zmaleją to ani jedrne ani ładne nie są, chyba ze nie zawsze maleja aż tak bardzo, pewnie juz od konkretnego przypadku zalezy.
Powrót do góry

Ami

Zodiak: Baran

PostWysłany: Czw 14-06-2007, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Faktycznie to źle, że potem maleją. Ale chyba jak dużo nie urosły, to dużo nie zmaleją, co nie? Bo inaczej to chyba nic mi nie zostanie Puszcza oko

Zresztą - i tak nie zamierzam zbyt szybko odstawić tabletek.
Powrót do góry

makaja

PostWysłany: Czw 14-06-2007, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie raczej nie powinny Puszcza oko .
Powrót do góry

Kotunia

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 15:16    Temat postu: a ja odradzam hormony Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

nie biorę tabletek od przeszło roku. Mogę powiedzieć tylko tyle że rozregulowały mi organizm. Za nic nie zdecydowałabym się teraz na ich branie!!! Przez przeszło 4 lata brałam Logest. Zostały mi po nim: plamy na twarzy i nieuchronnie coraz bardziej widoczne predyspozycje do żylaków Smutna . Na dodatek rozregulował mi się okres, mam plamienia i za cholerę nie wraca do normy Bardzo smutna Wiadomo, że każdy reaguje inaczej ale wkurzam się, że żaden lekarz mnie nie poinformowal, że takie problemy jak ja teraz ma dużo kobiet po odstawieniu pigułek...

Dołączone po 2 minutach 57 sekundach:

a tak w ogóle to któraś z was miała takie objawy jak ja? Chodzi mi o te plamienia przed okresem. Minęło już tyle czasu, że powinno już wszystko wrócić do normy a tu klapa... Jestem załamana...
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A podczas brania tabletek było wszystko ok?
Powrót do góry

Kotunia

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madzia napisała:
A podczas brania tabletek było wszystko ok?

Przez dlugi okres czasu tak. Wiesz, brałam pigułki 4 lata i myślę , że to dla mojego organizmu było za długo. Jednym z powodów, dla których je odstawiłam było mrowienie w nogach (zaczęły mi się pojawiać delikatnie żyłki) a tak poza tym to było ok. Natomiast problemy zaczely sie po odstawieniu i moja gin. powiedziała, że to skutki odstawienia, że organizm nie może się przystosować . Po Luteinie przez 2m-ce było ok, teraz znowu to samo...
Powrót do góry

madzia

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że Twój organizm potrzebuje czasu aby się przystosować do nowej sytuacji. Myślę, iż z czasem będzie już coraz lepiej.
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 08-07-2007, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja się właśnie zastanawiam kiedy mi się cera unormuje, nie biore pigułek już od roku i o ile z twarzą nie mam problemów to na plecach przed okresem pojawiają mi się jakieś paskudztwa i nie za bardzo chca zniknąć. Miałyście ten problem? Co z tym zrobić? Kupić Dalacin T czy co?

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio się zastanawiam, czy nie powinnam zacząć brać tabletek - bo mam straszne plecy. Niezdecydowana Mam tłustą cerę i na placach niestety sporo krost - okropnie mnie to drażni i nie wiem zupełnie co z tym robić. Nie wiem tylko czy warto faszerować się hormonami z powodu problemów ze skórą. Skonsternowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: