Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jak samopoczucie po odstawieniu tabletek anty ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaat faszerować się nie warto.
Ja mam teraz straszne problemy ze skórą na twarzy. Normalnie syf na syfie syfem pogania. Bardzo smutna
Walczę z nimi ale niestety tak to już jest po tabsach... organizm musi sam dojść do ładu. Niezdecydowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No własnie, tylko kiedy organizm dojdzie do ładu?? Też sie zastanawiałam podobnie jak Agaat czy nie wrócić do tabletek ale jednak wole powalczyć z kilkoma krostkami na plecach niż nosić stanik 80D.

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

makaja

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem w połowie pierwszego opakowania. Piersi narazie w normie, nic nie urosły Uśmiechnięta , ale to chyba jeszcze za wcześniena takie skutki. W sumie jak dla mnie nie muszą rosnąć.

agaat moim zdaniem nie warto brać tabletki tylko ze względu na krostki. Brat mojej koleżanki miał tego lata całe plecy w krostkach i prawie codziennie był nad naszym zalewem i słońce wysuszyło mu wszystko i ma teraz śliczne plecki. Moim zdaniem lepiej poczekaj na rozpogodzenie i wyskakuj w stroju na słoneczko, albo kilka wizyt w solarium to może załatwic (mi tak z twarzy poschodziły), albo może wizyta u dermatologa i jakiś lek bądź kosmetyczka? Jest kilka innych sposobów od tabletek anty, więc nie podejmuj pochopnej decyzji.

Ja tabletki biorę z powodu rozregulowanego okresu i coś tam było nie tak, ale kto sie połapie w tym jak lepkarz szybko cos wymamrota i nazwe poda tego czegoś Przewraca oczami . W każdym bądź razie powiedział, ze tabletki będę musiała brać jakieś 4-5 max do 6 miesięcy, żeby to wyleczyć i wtedy dalej zdecyduje, czy będę chciała je brać tylko ze względów koncepcyjnych. Po tym co się oczytałam jakie skutki niosą za sobą to nie wiem, czy czasem nie poprzestać na tych kilki miesiącach, ale z drugiej strony ta pewność, którą dają tabletki jest dobra Przewraca oczami . Puszcza oko
Ja biorę Novynette, a co do odstawienia potem to najbardziej bym się o cere bała, bo teraz mam tłustą to nie chce myśleć co by się z nią miało stać po odstawieniu Niezdecydowana . A wyleczenie krostek z takiej cery jest najtrudniejsze. Na szczęscie teraz nie narzekam na ich nadmierność, ani przed tabletkami nie miałam z nimi kłopotu, wyskakiwało zaledwie kilka przed okresem i tyle. Tyle, że i tak chwile schodzi zanim mnie opuszczą. Praktycznie dopiero w połowie miesiąca się to dzieje, więc chwile się z nimi mecze.
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Makaja, mi biust powiększył sie po kilku miesiącach więc masz jeszcze trochę czasu...

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Zuzka w Anglii te plastry są za darmo ?????????? Zszokowana

Ja na szczęście już wróciłam do normy po odstawieniu pigułek i jestem na 100%pewna, że już nigdy do nich nie wrócę !!

Agata wszystkie srodki antykoncepcyjne od lekarza tutaj sa za darmo Puszcza oko
Powrót do góry

madzia

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rosalinda, a jakie brałaś tabletki Podejrzliwa?
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brałam bardzo długo Marvelon-ma dużą ilosć hormonów i jest przeznaczony raczej dla dojrzałych kobiet ale lekarz zapisał mi to bo po tych "lżejszych" miałam straszne migreny i problemy z cerą. A po Marvelonie jak ręką odjął.

Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote="makaja"]

agaat moim zdaniem nie warto brać tabletki tylko ze względu na krostki. Brat mojej koleżanki miał tego lata całe plecy w krostkach i prawie codziennie był nad naszym zalewem i słońce wysuszyło mu wszystko i ma teraz śliczne plecki. Moim zdaniem lepiej poczekaj na rozpogodzenie i wyskakuj w stroju na słoneczko, albo kilka wizyt w solarium to może załatwic (mi tak z twarzy poschodziły), albo może wizyta u dermatologa i jakiś lek bądź kosmetyczka? Jest kilka innych sposobów od tabletek anty, więc nie podejmuj pochopnej decyzji.

Solarium ma to do siebie - że na początku wysusza krostki, a później jest wysyp - wiele osób tak reaguje niestety!
Do kosmetyczki nie mam już siły chodzić, bo to jest doraźne! Niezdecydowana
Pozostaje przeczekać chyba! Niezdecydowana
Powrót do góry

makaja

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jakies maści? Ja w okresie dojrzewania, o dziwo ale miałam dużo krostek na udach z przodu i bardzo mnie krępowały, szczególnie nad wodą czy jak byłam w krótkich spodenach i gdzieś siedziałam to krępowały mnie. Smarowałam to taką maścią, bez recepty normalnie powiedziałam tylko w aptece o co chodzi i pomogła. Wcześniej smarowałam inną ale nie pomogła. Zapytam mamy może pamięta jej nazwe, tylko może to zależy od rodzaju krostek...

Ostatnio zmieniony przez makaja dnia Pon 09-07-2007, 19:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z solarium to beznadziejny pomysł!
Skóra najpierw niby się poprawia, naskórek się wysusza a w środku robią się wulkany. Niezdecydowana Rezultat - syfy!!!

Ostatnio miałam multum krostek na dekoldzie i po nałożeniu przez kosmetyczkę maski z alg w ciągu tygodnia wszystkie znikły. Bardzo szczęśliwa

Ale twarz nadal pryszczata... Bardzo smutna

A tak w ogóle przeżyłam kolejny miesiąc po odstawieniu tabsów i muszę przyznać, że gdyby nie skóra twarzy w opłakanym stanie to było by ekstra. Puszcza oko
Podczas Małpa już mnie tak brzuch tragicznie nie boli, chociaż niestety Małpa trwa teraz okrąglutki tydzień.
Mam nadzieję, że z miesiąca na miesiąc będzie jeszcze lepiej. Puszcza oko
Powrót do góry

makaja

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co piszecie to chyba nie będę przedłużać brania tabletek anty, bo mam rodzaj cery niestety - tłusty Niezdecydowana . Potem się nie chcę meczyć z nią po odstawieniu, bo i tak teraz się męczę, szczególnie w lecie.
Powrót do góry

Yves

PostWysłany: Nie 10-08-2008, 7:25    Temat postu: Cera Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale czy zawsze tak musi być? To znaczy czy zawsze muszą się pojawić problemy ze skórą po odstawieniu?? Bo mi się wydaje, że to nie jest reguła, nawet jak ma się tłustą skórę. I pozytywne działanie tabletek (np. na cerę) może się utrzymać po odstawieniu tabletek.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 10-08-2008, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yves ja nie miałam praktycznie żadnych problemów po odstawieniu tabl., a już na pewno nie problemów z cerą. Co najwyżej miałam nieregularne cykle.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 10-08-2008, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po odstawieniu tabletek nie miałam żadnych problemów. No może poza tym, że niekiedy pierwszy dzień cyklu jest strasznie bolesny. Bo nawet z regularnością nic się nie stało Uśmiechnięta

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 29-10-2008, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie po odstawieniu nie było żadnych zmian.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: