Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak samopoczucie po odstawieniu tabletek anty ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się nie chce wypowiadac bzdurnie, ale np. na ulotce Evry nie ma nic o przesuwaniu okresu i naklejaniu kolejnych plastrów. A na krążku i na tabsach są. Kiedyś dzwoniłam do infolinii Evry i mi powiedzieli, że można, ale rzadko i może byc problem z plamieniem. Też mój ginekolog mi powiedział, że raczej nie jest wskazane łączenie plastrów (co było ważne dla mnie, bo bóle głowy mam głównie w czasie przerw...), dlatego zmieniłam na słabsze krażki.

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja przesuwalam, pytalam gina, nie bylo przeciwskazan, zadnych plamien, zadnych problemow.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe, to coś ściemniam pewnie Śmiejąca się. Tak słyszałam w każdym razie, może po prostu co lekarz, to opinia. A tak w ogóle to straszny OT robimy.

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 27-03-2009, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem miesiąc po odstawieniu tabletek - brałam ok 4 lat.
Cera szaleje, mam już normalnie dość tego Przewraca oczami.
Ale to jeszcze nie tragedia, bo ogólnie humor mi się poprawił, mam mniej smutnych dni, rzadziej napadam na F. z byle powodu Złośliwa
Póki co tylko ta twarz z pryszczami mnie straszy w lustrze Wściekła

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

moma

PostWysłany: Wto 19-05-2009, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja brałam prawie 2 lata cilest i duzo przytyłam postanowilam odstawic je bo planujemy z mezem dziecko juz nie biore je 3tyg i dalej nie mam okresu robilam test ciazowy byl negatywny czy moglabym w takim krotkim czasie zajsc w ciaze i czy nie za szybko na zrobienie testu?
prosze o odpowiedz
Powrót do góry

Madzio

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 09-06-2009, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

1-wszy cykl od odstawienia...

w 2-gim tygodniu... mialam mdłości, przez całe dnie... i tak przez dobre 7 dni. Myślałam już przez chwilę, że jestem w ciąży i stąd te mdłości. Zrobiłam dwa testy wyszły negatywne. Od dwóch dni mam paskudne bóle brzucha... jestem strasznie nerwowa i nie potrafię się skupić. Dzisiaj pojawił się okres... 26 dni...Strasznie intensywny i boli...

Przed braniem tabletek, okres był tylko epizodem... i nie zwracałam na niego uwagi, teraz chyba się nie da. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy Złośliwa Czas pokażeUśmiechnięta

Co do plusów... .Nie drętwieją mi łydki. Nie skacze mi powieka. Na codzień jestem spokojniejsza i na nowo wiem co to ochota na małe co nieco Śmiejąca się W czasie brania anty- seks mógł nie istnieć... .

A i taki mały epizod... Puszcza oko Tydzień temu, przy pocałunku znów poczułam te dreszcze, których niestety nie było w czasie brania anty-.

Także nie żałuję, że zrezygnowałam.

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."
Powrót do góry

moma

PostWysłany: Sro 10-06-2009, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podczas brania tabletek przytyłam dużo juz nie biorę je ponad miesiąc i schudłam około 3kg. Mam bardzo częste zachciewajki na seks, ale w ciąży nie jestem. Robiłam dzisiaj test i był negatywny. Bardzo bym chciała mieć malutkiego bobasa, ale zastanawiam sie czy mogę je w ogóle mieć! Pozdrawiam. Uśmiechnięta

Uwagi  Ortografia!!

gieniusia.
Powrót do góry

Nastazja

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a powiedzcie mi jak u Was było z objawami po rozpoczęciu brania tabletek?
tz. po jakim okresie czasu dostrzegałyście zmiany,np powiekszenie się piersi.
Ja od tygodnia biorę Cilest ze względu na zabezpieczenie i też ,dlatego,że chciałam przytyć,a jedyne co się zmieniło to jest to,że cera mi się pogorszyła.. także zastanawiam się czy w ogóle warto brać te tabletki.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nastazja na to pytanie znajdziesz odpowiedź w wątkach o tabletkach antykoncepcyjnych, tu i tu. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Patka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zauwazylam jakichkolwiek zmian negatywnych po odstawieniu tabletek anty.
Powrót do góry

jagdeb

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 18-06-2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam,

Ja jestem już 4 cykle po odstawieniu Cilestu (tabletki brałam 10 lat).

Z czego bardzo się cieszę cykle są bardzo regularne i nie obfite (podczas gdy moje naturalne, przed tym jak zaczęłam stosować antykoncepcje były bardzo mocno rozregulowane i bolesne).

Generalnie czuję się dobrze i mam nadzieję że tak się utrzyma.

Pozdrowionka.
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dopiero co odstawiłam tabletki, ale już mogę powiedzieć, że humor od razu mi się poprawił, ogólnie psychicznie czuje się znacznie lepiej, jestem mniej nerwowa i... mam straszną chcice, to normalne? Podejrzliwa

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
Dopiero co odstawiłam tabletki, ale już mogę powiedzieć, że humor od razu mi się poprawił, ogólnie psychicznie czuje się znacznie lepiej, jestem mniej nerwowa i... mam straszną chcice, to normalne? Podejrzliwa

Normalne bo hormony w tabletkach zmniejszają libido. Puszcza oko
Radzę korzystać póki odstawiłaś. Bardzo szczęśliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Normalne bo hormony w tabletkach zmniejszają libido. Puszcza oko
Radzę korzystać póki odstawiłaś. Bardzo szczęśliwa

Ale aż tak? Podejrzliwa Długo takie samopoczucie się utrzymuje?

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
Ale aż tak? Podejrzliwa Długo takie samopoczucie się utrzymuje?

Zazwyczaj jeden cykl. Zależy od kobiety. Organizm musi wrócić do normy i przyzwyczaić się, że nie ma już tabletek, a co za tym idzie - nie ma hormonów.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: