Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak samopoczucie po odstawieniu tabletek anty ??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urszula_mo

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 07-02-2007, 20:24    Temat postu: jak samopoczucie po odstawieniu tabletek anty ?? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

odstawilam tabletki miesiąc temu, brałam Yasmine (prawie rok). jutro powinnam dostać okres...ale jestem bardzo ciekawa jak to będzie z nim. Czytałam dużo na ten temat, kobiety różnie znoszą odstawienie, przeważnie ze skutkiem ujemnym Bardzo smutna . jak to było u was? brałyście Yasmine? ja to najbardziej boje się teraz ciąży, uważamy, ale róznie to bywa....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 07-02-2007, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brałam różne inne. Odstawienie nie wpływało na moje samopoczucie.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 07-02-2007, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pod odstawieniu tabletek z jakieś 3 miesiące sie źle czułam, brzuch mnie bolał, ogólne złe samopoczucie.
Małpa dostawałam różnie-nigdy w terminie.
Powrót do góry

urszula_mo

PostWysłany: Sro 07-02-2007, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

i tego najbardziej się obawiam, ze będzie znów tak samo jak przed braniem tabletek...i znowu nerwy i stresy Bardzo smutna
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 07-02-2007, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli podczas brania tabletek nie denerwowałyście się częściej niż przed braniem?
ja właśnie biorę od niedawna i muszę przyznać, że denerwuje sie o wiele więcej ,a jak już sobie uświadomię, że to chyba przez te tabletki to denerwuję się jeszcze bardziej Niezdecydowana.
Powrót do góry

urszula_mo

PostWysłany: Sro 07-02-2007, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mi tabletki pomogły, cera, włosy no i nie miałam już tak stasznych humorków jak niegdyś przed okresem, przyznaje sie byłam wtedy okropna Bardzo szczęśliwa , ale pewnie wiesz coś o tym ....
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 07-02-2007, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak brałam tabletki, niczym sie nie przejmowałam, Małpa dostawałam co do dnia, zawsze o tej samej porze( Zszokowana ), teraz to było różnie 36 , 31 dni itd.
Im dłużej nie biore tabletek tym Małpa przechodziłam coraz gorzej, jak przed braniem, bóle ogromne i osłabienie i nerwy.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 5:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Urszula ja bralam tabletki ponad 5 lat, po odstawieniu az do zeszlaego miesiaca, czyli prawie 2 lata bylo wszystko ok. Małpa regularnie, zadnych boli i wszystko bylo ok. Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się po dabletkach cera troszkę pogorszyła. Biorę drugi miesiąc i jest to moje ostatnie opakowanie. Z jednej strony żałuję, bo znowu trzeba będzie bardzo uważać, z drugiej się cieszę, bo nie będę się czuła ciągle jak przed Małpa . A po dwóch miesiącach raczej żadnych znacznych skutków ubocznych nie odczuje chyba?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się troszkę pogorszyła cera, miesączka nieco bardziej bolesna, ale z drugiej strony fajnie jest czuć, ze mam normalną miesiączkę, a nie jakieś 3 dniowe plamienie..
Rewelacja jeśli chodzi o psychikę. Czuję jakby mi z barków zleciało milion niepewności, leków, stresów i nerwów.
Na pigułkach miałam okrutne humory, chimery, byłam nieznośna i samej mi było ze sobą ciężko..
Teraz tydzień po tygodniu czuję , że anielski spokój, jaki mnie ogarnął jest coraz wiekszy Uśmiechnięta
I tak jak kiedyś musiałam się starać, żeby być dobrą dla Najbliższych, tak teraz wychodzi to samo z siebie Uśmiechnięta
Moje życie bez pigułek stało o 180 stopni piękniejsze.. Już nie wyolbrzymiam problemów, nie domyślam się Bó wie czego i nie widze wszystkiego w tylko czarnych barwach Uśmiechnięta
No, ale brałam je chyba z 7 lat, więc nic dziwnego, że miałam takie jazdy ;P
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bunia napisała:
miesączka nieco bardziej bolesna, ale z drugiej strony fajnie jest czuć, ze mam normalną miesiączkę, a nie jakieś 3 dniowe plamienie..

To prawda ja mam tak samo, chociaż teraz znowu wiem jak Małpa może dokuczać. Bardzo smutna

Ale cera tfu tfu odpukać na razie tylko ciuteczkę się pogorszyła. Uśmiechnięta
Powrót do góry

urszula_mo

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a jak z okresem u was było po odstawieniu? dostawałyście regularnie, tak jak po tabletkach? czy nie?
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jak już wspomniałam Małpa dostawałam bardzo różnie, co 31 dni, nastepna 36 dni itd.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

urszula_mo napisała:
a jak z okresem u was było po odstawieniu? dostawałyście regularnie, tak jak po tabletkach? czy nie?

Ja brałam pigułki ponad 4 lata. W pierwszym roku po odstawieniu miałam Małpa co 3 miesiące !!! Na szczęście po 18 miesiącach zaczęła się pojawiać w miarę regularnie.
Cykle mi się wydłużyły- teraz trwają średnio 33 dni.
Cera mi się zrobiła tłusta Skonsternowana
No i mam troszkę bolesne pierwsze dni Małpa.

No ale samopoczucie po odstawieniu jest wyśmienita i to mi rekompensuje te długie cykle i tłustą cerę Bardzo uśmiechnięta .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

urszula_mo napisała:

Jak brałam tabsy to miałam równo jak w szwajcarskim zegarku, ale teraz po dwóch miesiącach od odstawienia chyba mam bardzo podobnie (znowu kolejny miesiąc zapomniałam zapisać kiedy Małpa miałam Diablica lub Bardzo wściekła ).
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: