Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak tu trafiłyście...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samurajka

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 09-09-2010, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wujek google pomógł, jak zwykle. Przeszukałam kilkanaście for dla NAS - kobitek, to jest najlepsze Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Abyss

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zobaczyłam u kogoś na facebooku link do tej strony i postanowiłam zobaczyć. Uśmiechnięta

Podpis Pukam do drzwi kamienia.
-To ja wpuść mnie.

-Nie mam drzwi- mówi kamień.
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 29-01-2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś chciałam zacząć się udzielać na jakimś forum. Pierwsze co zobaczyłam to wizaż. Ale on jest taki ogromny i anonimowy, samo przewijanie setek stron mnie nie bawiło. Więc wpisałam w google forum dla kobiet i wyskoczyło Uśmiechnięta .

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 30-01-2011, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez Google. A trafiłam tu bo szukałam jakiejś odmiany. Chodzi generalnie o to, że jestem zarejestrowana na innym forum, które związane jest ściśle z moimi zainteresowaniami, a ściślej z klubem piłkarskim, któremu kibicuje już ładnych parę lat. Nieprzyzwoity Ale na takim forum, mimo, ze kobiet jest trochę, wypowiadają się sami faceci, a ja potrzebuje czasem pogadać na jakieś babskie tematy, wymienić opinie itd., toteż wpisałam w wyszukiwarce "forum dla kobiet" i zostałam. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Sylwia100

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 07-02-2011, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez przypadek. Szukałam czegoś w necie i wyświetliła mi się Wasza stronka z bardzo pomocny wątkiem. Forum to od razu przypadło mi do gustu i zamierzam tutaj zostać na dłużej:)
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 07-02-2011, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nudziło mi sie w pracy, psisałam w google tak od niechcenia forum dla kobiet nie wiedząc że to forum tak właśnie się nazywa, i wyskoczyło, najpierw troche pocztałam bo o to mi przedewszystkim chodziło, a potem sama postanowiłam po pisać troszke, i tak zostałam. Bardzo szczęśliwa

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 08-02-2011, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się któregoś dnia nudziło. Wpisałam na google forum kobiet i wyszperałam to. Bardzo szczęśliwa

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 09-02-2011, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również trafiłam tu poprzez wyszukiwarkę. Jestem jeszcze zarejestrowana na dwóch innych forach, ale na jednym nie ma nic specjalnego, a na tym drugim jest, ale co z tego jak wszystko staneło w miejscu i nikt się nie udziela. Także wpisalam forum dla kobiet i dosłownie takie mi wyszło Uśmiechnięta. nawet nie spodziewałam się, że znajdę tu dosłownie wszystko, co mnie interesuje, także dobrze się tu czuję. Jednym jestem tylko rozczorawana, tym, że wstęp mają tu również panowie, mimo, że w regulaminie jest wyraźnie napisane, że to forum dla pań, co zresztą sama nazwa na to wskazuje a i tak zawsze znajdzie się ktoś kto się wyłamie Niezdecydowana.
Powrót do góry

kosmopolitan3

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zupełnie przypadkiem. Poszukiwałam forum dla siebie. Na dłużej. Mam wielką nadzieję, że właśnie znalazłam swoje miejsce:)
Powrót do góry

Ada20

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z Google.
To było pierwsze forum jakie mi wyskoczyło w propozycjach. Uśmiechnięta
Jestem zadowolona. Złośliwa

Uwagi  Prosze pamietac o duzej literze na poczatku zdania i kropce na koncu, emotka jej nie zastepuje.
Zuzka.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 03-03-2011, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez google, z tym że nie szukałam forum dla kobiet, a informacji na pewien temat. Wyskoczyło mi to forum. Zaczęłam się po nim rozglądać i czytać kolejne tematy. Przyznam, że bardzo mnie wciągnęło, więc postanowiłam założyć profil i zostać tu na dłużej. Uśmiechnięta
Powrót do góry

nelly212

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 19-03-2011, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja trafiłam dzisiaj:). Szukałam na necie jakiegoś fajnego forum dla kobiet i znalazłam właśnie to Zaskoczona.
Powrót do góry

dayzi

PostWysłany: Sob 19-03-2011, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W poszukiwaniu kobiecego pierwiastka...przez google. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również przez google. Szukałam kobiecego forum, znalazłam to. Najpierw podczytywałam z tajniaka, a później się zarejestrowałam. Nie żałuję. Uśmiechnięta

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Lana

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 17-04-2011, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam forum i wpisałam forum dla kobiet, i znalazłam to forum. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

Skocz do: