Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak tu trafiłyście...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandy03

PostWysłany: Czw 08-01-2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja leżałam chora w domu, pomyślałam, że może warto poszukać jakiegoś fajnego babskiego forum, wpisałam w google i jestem Uśmiechnięta I strasznie mi się tu podoba .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

smile

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam właśnie miesiąc relaksu ( dziś drugi dzień), zwolniłam się z pracy i jest cudownie Bardzo szczęśliwa
Postanowiłam więc pogadać z kimś czasem w ciągu dnia.
I tak trafiłam tutaj.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

unifine

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam miejsca żeby się wygadać - no i znalazłam.......
Powrót do góry

szpileczka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 14-01-2009, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

elwira napisała:
Ja czegoś szukałam, już nie pamietam czego, przez google i wyświetlił sie link z adresem forum... I w taki sposób zagościłam i zadomowiłam się .....

ja tak samo Bardzo szczęśliwa

Podpis Grzeczne dziewczynki ida do nieba , a niegrzeczne tam gdzie chca Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez przeglądarkęPuszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

szarotka

PostWysłany: Sob 07-03-2009, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej !wlasnie dzis dolaczylam do Was Uśmiechnięta znalazlam to forum po przegladnieciu paru innych ,jakos to najbardziej przypadlo mi do gustu.Przejzyste ,duzo tematow ,w sam raz dla mnie.
Mam sporo czasu ,nie pracuje ,dzieci 16i 12lat wiec mnie bardzo nie absorbuja ,troche przyjemnosci tez mi sie nalezy Puszcza oko Wszystkie Panie pozdrawiam .
Powrót do góry

kate74

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 08-03-2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam czegoś na gogle i wyświetlił mi się link do forum.
Powrót do góry

kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 08-03-2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Potrzebowałam rady i znalazłam:)

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry

skama86

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wpisałam w google: forum dla kobiet". Pamiętam wtedy, że potrzebowałam desperacko się wygadać
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

skama86 napisała:
Wpisałam w google: forum dla kobiet". Pamiętam wtedy, że potrzebowałam desperacko się wygadać

Skąd ja to znam Puszcza oko.
Ale po prostu spodobało mi się to, że tutaj bardzo wiele tematów może dotyczyć mojego życia. Mój F. już ze mna nie mieszka, więc mam troche wolnego czasu, i wpisałam po prostu "forum kobiet" w googlach, no i mi wyskoczyło!

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

martta

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 09-03-2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja szukałam czegoś o dzieciach w Googlach Uśmiechnięta i w jakiś wątek na forum weszłam. Spodobało mi się, i po jakimś dobrym tygodniu się zalogowałam widząc jakie to "profesjonalne" kobiece forum.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Patka

Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 13-03-2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kate74 napisała:
Szukałam czegoś na gogle i wyświetlił mi się link do forum.

To tak samo jak u mnie Bardzo szczęśliwa
Spodobało mi się tu i zoztałam Śmiejąca się
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przypadkiem Pa pa...
Powrót do góry

niki79

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 18-03-2009, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam jakiegoś fajnego forum, spodobało mi się Wasze ... i jestem Bardzo szczęśliwa

Podpis Najważniejsze są nasze małe skarby...
Powrót do góry

Corsa

PostWysłany: Pią 20-03-2009, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukałam na Google porad-makijaż ,fryzury wyświetliło adres "Forum kobiet" spodobało mi się i oto jestem Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13

Skocz do: