Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak ubieracie się na sylwka
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karina

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 21:00    Temat postu: Jak ubieracie się na sylwka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie!
Ciekawa jestem jak ubieracie się dziewczyny na sylwestra?
Jak dobieracie dodatki, w jakie kolory inwestujecie?Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku planuję założyć małą czarną, ponieważ zostajemy w domu. Nie mam pomysłu na buty i dodatki.
Powrót do góry

karina

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maju skoro zostajecie w domku to możesz zaszaleć Uśmiechnięta
do czarnego pasuje praktycznie wszystko, gdzieś czytałam że złoty, srebrny, fiolet są modne.
Ja natomiast nie mam pomysłu na dodatki...kupiłam sobie malinową sukienkę chce ubrać czarne szpilki, biżuteria...? chyba czerń. problem mam z rajstopami czarne kryjące, czy normalne opalone?
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

karina napisała:
Ja natomiast nie mam pomysłu na dodatki...kupiłam sobie malinową sukienkę chce ubrać czarne szpilki, biżuteria...? chyba czerń. problem mam z rajstopami czarne kryjące, czy normalne opalone?

Wydaję mi się, że lepiej będa pasowały rajstopy lub pończochy koloru cielistego, chodź nie wiem jak uszyta jest twoja sukienka, skoro do tego czarne buty to pasowały by kolczyki tego typu.
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pewnie na spontana coś wymyślę;P Będzie domówka, więc nie ma co się podniecaćPuszcza oko.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

karina

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pisze do Was wielce o sylwku....hehehe a sama chyba będe w domciu siedziec, mój kochany "zlecił" kumplowi zaklepanie biletów na imprezę i chyba zapomniał kolega o tym Bardzo szczęśliwa jaja jak berety !!
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na sylwestra ubieram się jak najcieplej - na cebulkę zapewne. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ubieram sie w małą czarną, czarne szpilki, srebrną bizuterie i srebrną torebke, tylko nie wiem co z włosami zrocic;/ Smutna
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapewne bardzo ciepło, bo jeśli nie w domu, to na rynku. Puszcza oko
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ciepłe spodnie i gruuuby sweter:)

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na sylwestra zakładam czerwoną sukienkę i do tego czarne dodatki.

Ale za to mam problem, bo zostałam zaproszona na wigilię do klubu samochodowego. Impreza ma odbyc się w pubie i nie wiem co na siebie założyć. Smutna

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka na wigilie do pubu możesz załozy np. czarne eleganckie spodnie i elegancka bluzke moze byc biała nie musi, sukienka do pubu nie pasuje ani swetr, ale tunika elegancka równiez pasuje.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakladam czarna krotka sukienke, ktora zakupilam w poprzednim roku. Dodatki beda zapewne srebrne.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

karina

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się do pubu pasuja spodnie, będzie wygodnie i swobodnie a góra...ładna bluzeczka lub koszulowego coś Uśmiechnięta
Powrót do góry

Małgośka22

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na sylwestra zakładam mini leginsy takie podziurawione, top z dekoltem , bardzo ale to bardzo wysokie szpilki . Idę na imprezę w klubie . A dodatki . Dużo bransoletek , kolczyki i wisiorek jakiś . Bardzo szczęśliwa Pozdrawiam . [/b]
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: