Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jak z wami rozmawiać?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ntsick

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 14-02-2017, 19:53    Temat postu: Jak z wami rozmawiać? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To może trochę zamienimy role Puszcza oko Jestem 20 letnim mężczyzną, problemów z wyglądem nie mam, a przynajmniej tak mi się wydaję, skoro często zamieniam miłe spojrzenia z obcymi paniami, a zdarzyło się też parę razy, że kobieta zaczęła ze mną hm... jak to nazwać... flirt? ;D Oczywiście najczęściej wystarczyło mi się odezwać, żeby wszystko popsuć. No, ale jak z kobietami rozmawiać ma nieśmiały i małomówny introwertyk, z typowo męskimi zainteresowaniami - matma, informatyka, fizyka, astronomia, biomechanika, trening siłowy, podnoszenie ciężarów, historia, motoryzacja itd, który na dodatek czasami ma problemy z wysławianiem się? Zawsze można rozmawiać o edukacji/pracy albo jakaś gadka szmatka typu "jak spędziłaś dzień?" no, ale na dłuższy czas to nie jest zbyt dobre. Ze znajomymi kobietami, w których nie widzę potencjalnej partnerki nie mam takich problemów, ale przy większości kobiet czuję się niestety jakbym komunikował się z jakimś innym gatunkiem ;( Pozostawiam was więc z pytaniem - o czym i w jaki sposób taki osobnik jak ja miałby rozmawiać z takimi kochanymi istotami jak wy? ;D Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: