Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zmienia się ciało po ciąży.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kate74

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 16-02-2009, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też bym tak chciała... najlepiej bez wysiłku Złośliwa
A na poważnie, to rozstępów mi nie przybyło, tylko brzuch nie chce się "wciągnąć". Po pierwszym dziecku sobie odpuściłłam, ale teraz po drugim musze się wziąć za siebie. Aerobik odpada, bo nie mam czasu. W domu też trudno o chwilę na gimnastykę, a co gorsze to lubie słodycze. Pierwsze dziecko karmiłam 16 miesięcy piersią, a "oponka" na brzuchu została.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ptycha

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 4:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już się w którymś wątku o to pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział. Czy którejś z Was powiększył się biust na stałę po ciąży? Bardzo mnie to interesuje, bo chciałabym, żeby mój się powiększył. Puszcza oko Cool
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O Ptycha ja też bym tak chciała, żeby i mojego po ciąży w końcu trochę było Bardzo szczęśliwa.
Ale kiedy to będzie Złośliwa.

Mówcie Doświadczone Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdzieś czytalam że czesto kobietom zostaje o rozmiar większy biust po porodzie. Ale wydaje mi się, że to wszystko zalezy od kobiety, a właściwie od jej ciała. I od tego jak dba o biust. Bo moze zostać rozmiar większy, ale co z tego jak np kształt i jędrność zdecydowanie na tym ucierpią.
Dlatego ważne, aby przez całą ciążę smarować się odpowiednimi kremami, które zachowają jędrnosć skóry ( i nie zaszkodzą dziecku ) i nosić dobrze dopasowany stanik, tak aby powiększający sie biust nie był \"ciągnięty do ziemi\" i odpowiednio masować.
Analogicznie po porodzie. Dobry stanik i krem ujędrniający, który można ( jeśli się karmi ) stosować podczas karmienia piersią, masaż i robić ćwiecznia na jędrność biustu. I chodzić w dobrze dobranym staniku!

No to tyle. Złośliwa

Z kremów w ciąży, jak i po polecam zdecydowanie Mustellę.
Natomiast przed ciążą i po zakończeniu karmienia polecam serum ujędrniające z Oriflame.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:
Czy którejś z Was powiększył się biust na stałę po ciąży?

Na szczęście nie. Puszcza oko Ale słyszałam, że czasami się to zdarza.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi nawet zmalały po ciąży . Smutna
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:
Ja już się w którymś wątku o to pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział. Czy którejś z Was powiększył się biust na stałę po ciąży? Bardzo mnie to interesuje, bo chciałabym, żeby mój się powiększył. Puszcza oko Cool

Mi sie powiększył,dość,że mam duży to sie zrobił jeszcze większy.I za groma nie chce spaść.A dla mnie to nie jest fajne.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Uśmiechnięta
Ech, żeby to tak było, że biust powiększa się tylko tym, które tego chcą. Puszcza oko Przewraca oczami Mojej znajomej powiększył się chyba ze 2 rozmiary. Zawsze miała malutkie B, a po ciąży C. No super! Bardzo szczęśliwa
Czekamy, może jeszcze ktoś coś napisze na temat wielkości biustu.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po pierwszej ciąży mi się zmniejszył. Bardzo smutna
Teraz jeszcze nie wiem, bo laktacja jeszcze nie ustała. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ala, Oczko jak u Was zmalały to jak i u mnie byłaby taka tendencja to w ogóle znikną...ale wtedy to bym była złaaa Złośliwa. Pewnie silikon pójdzie w ruch Złośliwa.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
Ala, Oczko jak u Was zmalały to jak i u mnie byłaby taka tendencja to w ogóle znikną...ale wtedy to bym była złaaa Złośliwa. Pewnie silikon pójdzie w ruch Złośliwa.

Landrynka ale mnie rozbawiłaś Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
U mnie jest w miarę ok, ale jakby mi się zmniejszył po ciąży to byłoby nieciekawie. Mam spore B, jak brałam tabletki, miałam C, a właśnie co będzie po ciąży, to jest wielką tajemnicą niestety. No nic, zobaczymy... Złośliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ptycha to Ty masz dobrze, bo ja bym chciała mieć spore B, a mi małe może wychodzi Bardzo szczęśliwa.
Ale co tam ja je kocham i mówię na nie śliweczki, a nie ukrywam, że wolałabym rozmiar grejfruta większego co najmniej Puszcza oko.
Także ciążo uważaj! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 30-10-2009, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm, mnie po pierwszej ciązy biust zwiększył się o rozmiar ( z B na C) i tak już zostało. W drugiej ciąży biust powiększył się do DD Zszokowana , nikomu tego nie życzę, ciężko nosić takie melony Złośliwa . Teraz mam rozmiar
D, ale jestem dopiero 3,5 miesiąca po porodzie. Zobaczymy co będzie dalej.

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

Agata

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 31-10-2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nadal mam wielki biust, ale to pewnie dlatego że nadal karmię.
Mam nadzieję, że zmniejszy się jak odstawię małego od piersi.

Co ro blizny po cesarce to jest ładna, mało widoczna.
Jedynie rozstępy zostały, mam nadzieję że kiedyś przybledną Niezdecydowana .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

sisi24

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 15-10-2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w ciąży nic nie przytyłam a schudłam 12 kg przez anemię,za to po ciąży przybyło mi 20 kg po każdym karmieniu piersią odczuwałam straszne ssanie w żołądku,moje ciało kiedyś jędrne no zmieniło się i to bardzo,rozstępy na biodrach,pupie,i piersiach,wisząca fałda na bliz'nie po cesarce,brak wcięcia w talii :/kiedyś nosiłam miseczkę B teraz D

Podpis Droga do szczęścia jest trudna i prowadzi przez ciernie,ale oświetla ją nadzieja.

30.08.2008-zaobrączkowana
20.02.2010-przyszedł na świat mój skarb
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: