Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zmienia się ciało po ciąży.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika24

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 15-10-2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje ciało nie zmieniło sie za bardzo po ciąży.Jedynie miałam niewielkie rozstepy na biuście.brzuszek i waga wróciły do normy 2 miesiace po porodzie.

Podpis Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 16-10-2010, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje ciało po ciąży wygląda duuużo lepiej niż przed. Puszcza oko
Urodziłam tydzień temu, a dzisiaj ważę już 10 kg mniej. Uśmiechnięta
Brzucha już praktycznie nie mam. Skóra na brzuchu jest jeszcze lekko obwisła, ale muszę dać jej chyba jeszcze trochę czasu żeby wróciła do normy. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 16-10-2010, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ula ja już mówiłam, że bardzo bym chciała wyglądać w ciąży tak jak Ty Bardzo uśmiechnięta. A po tych słowach to jeszcze bardziej!!!
W odpowiednim czasie się zgłoszę po rady Bardzo szczęśliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 17-10-2010, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To chyba są nasze geny. Dlatego patrzcie kobitki patrzcie na wasze mamy bo macie duże szanse wyglądać w ciąży tak jak one !
Ja tam po cichu mam nadzieję, że tak będzie, bo po porodzie wyglądała tak samo jak przed Złośliwa .A jak będzie się okaże kiedyś... Przestraszona

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 22-10-2010, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ula ja już mówiłam, że bardzo bym chciała wyglądać w ciąży tak jak Ty Bardzo uśmiechnięta. A po tych słowach to jeszcze bardziej!!!
W odpowiednim czasie się zgłoszę po rady Bardzo szczęśliwa.

Heheh dzięki Monia.

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sob 22-02-2014, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj biust po ciazy niestety nie wrocil to stanu z przed ciazy, piersi poszly troszke w dol, ale nie spodziewalam sie ze po ciazy beda wygladaly nadal ladnie. Teraz cwicze i mam nadzieje, ze uda mi sie je chociaz troche poprawic.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: