Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zmienia się ciało po ciąży.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bocius

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 17:37    Temat postu: Jak zmienia się ciało po ciąży. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NIe wiem czy taki temat już jest jeżeli tak to przepraszam nie znalazłam.
Chodzi mi o zmianę ciała nieodwracalną, to znaczy bez pomocy chirurgii plastycznej. Urodziłam trójkę dzieci i fajnie bo zdrowe i tak dalej, ale już nie pamiętam jak miałam jędrne piersi, i brzuch bez pomarszczonej skóry.
Czasem mam dni że nie chce mi się na siebie patrzeć w lustrze, na szczęście coraz rzadziej.
Chciałabym wiedzieć co na ten temat sądzicie.

Podpis Razem od listopada 2001
Mężatka od 27 12 2003
Mama Andrzeja, Mikołaja i Zuzi
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lila

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez urodziłam bliźniaki. Zaraz po porodzie wazylam mniej niz przed ciążą i wyglądalam lepiej, wiec tu reguly nie ma. Nie mam takich problemow jak ty, ale ja przybrałam na wadze tylko 10 kg w ciąży. Teraz akurat duzo cwicze, bo 2 razy w tygodniu chodze na aquarobik. POlecam, super sprawa.
Powrót do góry

bocius

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w ciąży z bliźniakami przytyłam 30, skórę na brzuchu miałam na koniec prawie fioletową bo była rozciągnięta, i nie pomogły żadne kremy( smarowałam od trzeciego miesiąca, ale pod koniec przestałam).Zrzucałam to chy ba przez rok ale to przez to że nie bardzo umiem się trzymać jakiejkolwiek diety, a jeść lubię.
Niestety wszelkie zajęcia mogę sobie wybić z głowy bo jestem z dziećmi non stop a podrzucić nie mam komu. Zostaje jeszcze kwestia finansowa. Ja nie pracuję.

Mężatka od 27 12 2003
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ty urodziłas duze dzieci, moi mało wazyli, razem tylko co jedno dziecko, wiec i maly brzuch mialam..
Ja obecnie tez jestem na wychowawczym, ale chciałabym juz wrocic do pracy Uśmiechnięta
Powrót do góry

bocius

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale ja jestem bezrobotną mamą, nie na wychowawczym.

Mężatka od 27 12 2003
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja urodziłam coprawda tylko jedno dziecko, ale za to w ciąży przytyłam sporo, bo prawie 16 kg. Złośliwa Na szczęście w ciągu kilku miesięcy po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży bez specjalnego wysiłku. Obecnie ważę mniej niż przed ciążą. Rozstępów ani innych zmian na skórze nie miałam ani w czasie ciąży, ani po.
Na aerobic niedawno zaczęłam chodzić, niestety przestałam i mam nadzieję, że od nowego roku zacznę znowu chodzić. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka, chodziła w ciąży z bliźniakami i wyglądała jak hipopotam. Po ciąży wygląda tak samo jak przed ciążą. Ma płaski brzuch i ładny biust. Druga koleżanka (zresztą wspólna), nie może się temu nadziwić, bo ona po jednej ciąży w której tyła książkowo, ma piersi do pasa i pomarszczoną, wiszącą fałdę skóry na brzuchu. Może to nie zależy od ilości kilogramów w ciąży?
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie, pewnie, ze nie zalezy jak piersi bedą wyglądac. ale brzuch to mysle, ze ma znaczenie, bo rozstępy itd..
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 23 kilo!!!Po ciązy nie udało mi sie zrzucić za wiele,nigdy nie wróciłam do swojej figury.Rozstępów na brzuchu nie mam,ale za to delikatne na udach.
Moja bratowa zawsze szczupła,przebyła 2 ciąże.Nadal nie jest gruba,ale brzuch ma cały w rozstępach okropnych.Wisi jej oponka.Juz wole swój zaokrąglony ale jędrny Złośliwa
Powrót do góry

bocius

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozmiar piersi nie zależy od ilości kilogramów, tylko raczej od tego ile mają mleka wyprodukować, tak przynajmniej mnie się wydaje.
Na początku miałam małe B, a przy karmieniu chyba ze trzy rozmiary większe.
Rozstępy też nie dramat bo blakną.
Ja też ważyłam przed wszystkim 50, teraz 56-57, brzuch mam z natury płaski i wkurza mnie ta fałda na nim.

Mężatka od 27 12 2003
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawa jestem jak jest z tym rozmiarem piersi. Mi nie zmienił się w czasie ciąży w ogóle, do końca chodziłam w zwykłych przeciążowych stanikach. Po ciąży miałam większy o 1 rozmiar, niestety mleka miałam bardzo mało, więc może coś w tym jest. Skonsternowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ciąży przytyłam 15kg zgubiłam 10kg. Rozstepów nie mam. Mam tylko masę skróy która bardzo powoli się wciąga i brzuszek mi został. To wymaga pracy a ja nie mam kiedy a jak mam to mi się nie chce.

Co do piersi. Kiedyś miałam małe i jędrne. Teraz mam małe i NIE jędrne.
Powrót do góry

bocius

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No też miałam małe i jędrne, ale tak mi powyciągały przy karmieniu (smoki jedne), że mam niewielkie i bez dobrego podparcia nie ma co mówić.

Mężatka od 27 12 2003
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bociuś mówię na nie "małe flaczki" Przewraca oczami
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 01-12-2008, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wielkość piersi nie ma nic wspólnego z ilością mleka!!!

Ja mam ogólnie budowe taka,ze piersi są duże,jak kiedyś nosiłam B tak teraz E Przewraca oczami Boje sie ,że do konca ciąży numeracji mi zbraknie Złośliwa

Sa bardzo cieżkie,mam wrażenie,ze ostatnio znów przybrały na wadze,co ja bym dała,zeby mieć B Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: