Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jak zorganizować romantyczny wieczór?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mieszkamy razem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 07-09-2010, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój niedawny wieczór z Chłopem był może i banalny, ale dla mnie naprawdę boski.
Zrobiłam pyszne spaghetti, którego i tak nie zdążyliśmy zjeść Zakłopotana było baaaaardzo gorąco. Potem udaliśmy się do łazienki na wspólną kąpiel przy winku i naszej ulubionej muzyce, co by się trochę ochłodzić Uśmiechnięta Po kąpieli znowu się kochaliśmy, potem siedzieliśmy na kanapie, przykryci kocem, dokończyliśmy wino, zjedliśmy lody. Nie mogę się doczekać powtórki Bardzo szczęśliwa

Tynka , super pomysł z hotelem Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

neszpla

PostWysłany: Wto 19-10-2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no, super by było udać sie do hotelu - już nawet wymysliłam, że grzecznie powiemy wszystkim, że jedziemy do moich rodziców na weekend... Złośliwa

koleżanka ostatnio mi opowiadała, że skorzystała z pakietu dla dwojga w SPA i było cudownie. No, niestety, na to to już niemałą kaskę trzeba uzbierać. Ale może i warto...
Powrót do góry

KarolinaBuu

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 01-10-2014, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z zainteresowaniem przeczytałam Wasze propozycje i widzę, ze to jednak musi być nasz inicjatywa, żeby było romantycznie. Przykre to trochę. Bo w gruncie rzeczy to bardziej nam, kobietom, zalezy na tym, żeby być tak zaskakiwane i ciągle zdobywane. Ale Panowie mają to gdzieś raczej.

Fajna kolacja jest dobrym pomysłem, wspólna kąpiel nie wchodzi w grę niestety, bo łazienka, a raczej wanna za mała Bardzo szczęśliwa

Jakiś spacer, też fajnie Uśmiechnięta
Powrót do góry

emilcia

PostWysłany: Nie 21-12-2014, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie sposób na romantyczny wieczór to zawsze pyszna, ale lekka kolacja, np. ostatnio zrobiłam sałatkę z ceviche z łososia, awokado i vinegretem, potem byłą tarta warzywna, do tego oczywiście alkohol, w zanadrzu mam też deser, który zazwyczaj jemy już w łóżku, ale to, co jest najważniejsze podczas mojej kolacji, to to, że pod sukienką nie mam bielizny...
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 27-01-2015, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dawno nie miałam romantycznego wyjścia, super kolacji i chyba długo nie będziemy takowej mieć. Odpowiedź jest prosta - finanse i mój brak pracy. Chciałabym by mój mężczyzna zrobił mi taką niespodziankową kolacje (teraz ciągle ja gotuję, sprzątam, piorę - bo siedzę w domu). Jestem zmęczona brakiem pracy i siedzeniem w domu. Więc nie wiem czy będę miała siły na organizowanie kolacji romantycznej dla dwojga. Może raczej wyjdziemy gdzieś na kawę. Muszę pomyśleć. Brakuje mi wyjść.

Znam facetów którzy uwielbiają organizować takie niespodzianki dla kobiet, więc tacy też istnieją, więc KarolinaBuu - to nie prawda "że to my musimy przejąć inicjatywę" żeby było romantycznie. Niektórzy faceci nie przywiązują do tego wagi lub najzwyczajniej w świecie im się nie chce.
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nadaje się biała pościel posypana płatkami na przykład róż, romantyczna lekka kolacja, wino, w tle muzyka,oczywiście świeczki by zrobić nastrój.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

shayna

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 10-07-2019, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas romantyczny wieczór to położenie się razem z jedzonkiem i oglądanie wspólnie filmu. Ewentualnie wyjście do kina i na jedzonko. Chodzi o osobę a nie miejsce Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mieszkamy razem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: