Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jak zrozumieć takie zachowanie faceta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agatha 19833

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 26-02-2019, 21:03    Temat postu: Jak zrozumieć takie zachowanie faceta Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochane kobietki, oświećcie mnie bo nie bardzo rozumiem zachowanie pewnego faceta. Poznany na imprezie. Pierwszy raz widziałam go w listopadzie, rozmawialiśmy dosyć długo , po czym przeprosiłam ponieważ zostawiłam koleżankę samą.. powiedział żebym mu się nie zgubiła. Niestety kumpela ponoc źle się poczuła więc wezwałam taxi i nie mogłam już go odnaleźć żeby się pożegnać i wyszłam niepocieszona. Traf chciał, że kilka dni temu w sobotę znowu go spotkałam. Z tego co zdążyłam zaobserwować to zawsze stoi pije wodę nie tańczy, przychodzi ze znajomymi. Zaraz do mnie podszedł i zapytał czemu ostatnio mu uciekłam. Wytłumaczyłam co i jak i świetnie się bawiliśmy. Na koniec nie poprosił mnie o nr... powiedział tylko że znajdzie mnie szybciej niż mi się wydaje. No i faktycznie, w poniedziałek przyszedł do mnie do pracy, a że prowadzę swoj sklep to po prostu mógł to zrobić bez obaw . Bardzo się zdziwiłam i ucieszyłam. Rozmawialiśmy lecz niestety zaczął się akurat ruch, on też się dosyć spieszył. Nr telefonu też znalazł na internecie, reklamuję się więc nic nie jest ukryte i łatwo mnie namierzyć. Dostałam smsa że to jego nr itp. dzięki temu mam też namiary na niego. Napisałam więc smsa na którego odpisał jednym zdaniem no ale nie będę się czepiała...dziś postanowilam że pierwsza napisze Skoro on wykonał już pierwszy krok.. odpowiedz dostałam po kilku godzinach...że ma ogień w pracy że tyle pracy! No ale mamy 21
..nie sądzę żeby nie było czasu żeby napisać jedno zdanie... No i jak to tłumaczyc..? Czy to możliwe że on po prostu szuka koleżanek,. znajomych? Ale wtedy chyba prościej wziąć mój nr a nie specjalnie szukać w w internecie i do mnie przyjeżdżać tym bardziej że blisko do mnie nie ma. Jaki to miało cel ? Po co faceci tak robią? Najgorsze że bardzo mi się podoba a rzadko kto mi się podoba...dodam że mamy po 30tce
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

annakeflar70

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 04-04-2019, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm, może być tak że szukał tylko jakiejś znajomości, pogadać z kimś na chwilę, sprawdzić się czy jeszcze jest dobry w podrywaniu i na tym skończyć, może ma żonę partnerkę i to była jedynie próba. Może mu też po prostu nie przypadłaś do gustu, a może jest nieśmiały ciężko to jednoznacznie zinterpretować, na pewno nie możesz się narzucać, poczekaj jak będzie chciał i będzie mu zależało to się sam odezwie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: