Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka choinka- żywa czy sztuczna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vera3

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 21-11-2010, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie zawsze żywa i nie wyobrażam sobie inaczej,a igiełki w zeszłym roku nie przeszkadzały żadnym dzieciaczkom, bardzo im się podobało. Zapach żywej choineczki dodaje całego uroku. Chciałabym aby zapach choinki był pamiętany przez moje dzieci, i żeby zawsze przypominał im się z rodzinnym domem. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 21-11-2010, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żywa! Bezwarunkowo:) Od wielu lat tylko żywa i nie wyobrażam sobie już w moim domu sztucznej choinki:)

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze wyłamię się ale jestem za sztuczną! Dużą, gęstą i zieloną! Uśmiechnięta A. kupował już przeróżne niby gęste i pachnące żywe ale jakoś nie mogę się przekonać Puszcza oko

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam wole oszczędzić trochę środowisko i mam sztuczną a nawet 3 sztuczne Uśmiechnięta Jedna taka fikuśna stoi w holu druga u Wiktorki w pokoju mniejsza i duża w salonie. Ogólnie uwielbiam ozdoby świąteczne. A jak sie raz kupi porządna choinkę to służy dłuuugie lata.

W tym roku mnie wzięło na naturalne ozdoby zobaczymy jaki będzie efekt Złośliwa

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w domu zawsze była sztuczna, ale za to moja mama robiła ogromne stroiki z żywych gałązek, więc choinką i tak pachniało.
Kiedy mieszkałam z M. mieliśmy żywe choinki i zawsze pięknie pachniało (mimo wykładziny dywanowej Bardzo szczęśliwa ).
Teraz planowałam kupić sztuczną, ale nie wiem czy jednak nie zdecyduję się na małą żywą w doniczce Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 23-11-2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnoich rodzicow zawsze byla zywa choinka ale od paru lat maja sztuczna. U siebie w domu mialam chyba 2 razy zywa choinke,ale taraz bedziemy mieli sztuczna.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 23-11-2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Polsce zazwyczaj mielismy sztuczna choinke, choc raz na jakis czas udawalo sie nam namowic rodzicow na zywa. Tutaj mamy zywa, sztucznej w ogole nie kupowalismy. Pan T. jest zdania, ze jak Swieta to tylko z zapachem choinki, a ja go powpieram.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 23-11-2010, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas zawsze była sztuczna, raz pamiętam coś nas natknęło na żywą ale nie podobała się nam. I zostajemy przy sztucznej.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

maiko

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 24-11-2010, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie zawsze była prawdziwa...ten zapach...sztucznej nawet sobie nie wyobrażam.
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Czw 25-11-2010, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas w tym roku ani taka ani taka bo wyjeżdżamy na całe święta, więc mam dylemat z głowy.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 25-11-2010, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U rodziców zawsze była sztuczna. Raz eksperymentalnie kupili żywą w donicy. Ta sztuczna, która jest od kilku lat jest ładniejsza niż niejedna żywa. Za to stroik przeważnie był (i zapewne będzie) z żywych gałązek i innych zdób.
I u nas tez będzie sztuczna Bardzo uśmiechnięta.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 25-11-2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My jeszcze nie zdecydowaliśmy się na rodzaj choinki. Sztuczną mieliśmy cały czas do tej pory więc mam nadzieję, że uda mi się D. namówić na prawdziwą w tym roku.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

martunia_12

PostWysłany: Pią 26-11-2010, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas w domu zawsze była żywa choinka. Dopiero kilka lat temu rodzice kupili sztuczną i przez tych ostatnich kilka lat była sztuczna. A w tym roku zastanawiam się czy nie wrócić znów do żywej...

Podpis 14.08.2010 inlove
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 26-11-2010, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie z choinką było różnie... kiedyś mieliśmy sztuczną, ale teraz stawiam na żywą.
Nie ma to jak piękne, żywe drzewko w domu... Bardzo szczęśliwa

Po Świętach wkopujemy choinkę do ogródka i zostaje z nami na "dłużej". Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

lalka22

PostWysłany: Pią 26-11-2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie zawsze była sztuczna... I w domu też mam sztuczną, raz miałam żywą to myślałam, że zwariuje od ciągłego sprzątania tych igieł Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: