Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jaka kreacja dla świadkowej?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kalina10

PostWysłany: Czw 04-04-2019, 15:38    Temat postu: Jaka kreacja dla świadkowej? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W wakacje będę miała dużą uroczystość rodzinną i zupełnie nie wiem, czy mam coś sobie uszyć eleganckiego do ubrania, czy też kupić. Na wesele to raczej powinna być jakaś ładna sukienka, ale gdzie taką mogłabym znaleźć? Nawet nie wiem, co w tym sezonie jest modne. Jeśli macie jakieś pomysły to chętnie z nich skorzystam. W końcu będę świadkową na ślubie mojego brata, dlatego kreacja powinna być ekstra.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kurioza

PostWysłany: Czw 11-04-2019, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam podobny dylemat do Twojego i nawet radziłam się ostatnio koleżanek. Niestety śledzenie trentów mody nie jest również ich mocną stroną. Może najlepiej po prostu poczytać jakieś artykuły na blogach. Wiele dziewczyn takie prowadzi. Można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy i uzyskać porady jak się ubierać. Właśnie szukam różnych informacji i jeśli coś znajdę godnego uwagi, to wrócę i Ci napiszę chętnie.
Powrót do góry

fanfoska

PostWysłany: Pon 15-04-2019, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przejrzałam listę najmodniejszych sukienek sezonu! I wiecie co , sama mam problem z wyborem dla siebie sukienek, ale do pracy, często miewam spotkania biznesowe. Tobie jako świadkowa polecam sukienki w jasnych kolorach, poszperaj w necie jak ja, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Widzę że teram modne są ołówkowe, z falbankami, zwiewne itp. Mi spodobało sie kilka kreacji, no ale wszystkiego nie mogę mieć hehe.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: