Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka lodówkę kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toffinek

PostWysłany: Pią 18-01-2013, 18:30    Temat postu: Jaka lodówkę kupić? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ponieważ moja mala lodówka zaczyna się psuć postanowiłam w końcu kupić nową. No i teraz nie wiem jaka wybrać. Uśmiechnięta Na pewno musi być duża, z zamrażalnikiem, dobrze by miała jakieś przydatne funkcje i bajery, ale też nie kosztowała nie wiadomo ile. Puszcza oko Jakie polecicie, na co zwracać uwagę?

Uwagi  Emotka nie zastepuje kropki.
Zuzka.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anyod

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 07-02-2013, 3:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno jednymi z najlepszych lodówek jakościowo są lodówki marki LIEBHERR. Do tanich one nie należą, ale są warte swojej ceny, nie słyszałam jeszcze złej opinii o tych lodówkach. Ponoć naprawdę służą ludziom latami.

Podpis "You must give up the life you planned, in order to have the life that is waiting for you" - Joseph Campbell
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Wto 12-02-2013, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie słyszałam o tej firmie, rozejrzę sięUśmiechnięta. A jak to jest z funkcją No-Frost, warto? W mojej starej takiego bajeru nie ma, wiec nie wiem czy się za tym rozglądać.
Powrót do góry

Anyod

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Wto 12-02-2013, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też w swojej obecnej lodówce nie posiadam tego bajeru, więc Ci niestety nie pomogę. Bardzo szczęśliwa

Podpis "You must give up the life you planned, in order to have the life that is waiting for you" - Joseph Campbell
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 12-02-2013, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja myśle że ta funkcja jest b. przydatna Uśmiechnięta nie trzeba rozmnażać lodówki.

Ja mam lodówkę indesit- ale nie polecam Uśmiechnięta.
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Czw 21-02-2013, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A nie wysycha jedzenie? Trzeba je trzymać w pojemnikach?
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 17-01-2014, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam lodówkę side-by-side, ale z LG. Dodatkowo mamy funkcję lodu. Na początku wydawała mi sie za wielka na nas dwoje, ale w miare użytkowania wychodzi to na dobre, szczególnie w okresie świąt lub urodzin. Puszcza oko

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

anka_anka89

PostWysłany: Sro 26-02-2014, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja także mam lodówkę side by side z LG. Model GSB325PVQV. Jest bardzo pojemna ( mam rodzinę 4 osobową i wiele miejsca mi jeszcze zostaje), posiada opcję no frost i multi air flow przez co mam świeże produkty.
Powrót do góry

kruszonka33

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 13-07-2014, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ile dałaś za tą lodówke LG?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: