Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaką maszyne wybrać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aneczkaa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 10-10-2016, 9:21    Temat postu: Jaką maszyne wybrać? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej dziewczyny! Chciała bym prosić Was o poradę jaką maszynę do szycia wybrać. W sumie to wypatrzyłam taką nie zbyt drogą Arka Radom 888 ale zastanawiam się czy to dobry wybór. Maszyna nie jest zbyt droga dlatego zastanawiam się czy to czasem nie będą wtopione pieniądze a maszyna zaraz się zepsuje. Mój mąż twierdzi że jak jest coś zbyt tanio to pewnie jakiś bubel. Ja z kolei szukam maszyny do takich codziennych przeróbek, załatania jakiejś dziurki itp. Maszyna o której mowa wygląda dość sympatycznie ale wygląd nie zawsze idzie z jakością. Może macie jakieś doświadczenia z taką maszyną. Mam jeszcze jedno pytanie ewentualnie na co zwracać uwagę przy zakupie maszyny?
Pozdrawiam Ania.

Dołączone po 1 godzinie 57 minutach 11 sekundach:

Jakoś nie jesteście zbyt wylewne Kobietki Uśmiechnięta A może nikt nie zna się na maszynach Skonsternowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 10-10-2016, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My nie krawcowe Śmiejąca się.
Powrót do góry

aneczkaa

PostWysłany: Pon 10-10-2016, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to wszystko wyjaśnia Bardzo uśmiechnięta . Ja również nie jestem krawcową dlatego tak mało wiem Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Maja2

PostWysłany: Sro 19-10-2016, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przy zakupie maszyny do szycia zwróć uwagę na okres gwarancji Puszcza oko to jest najważniejsze. Poza tym dobra maszyna powinna posiadać owerlok, musi wykonywać kilka rodzai ściegów, no i zawsze sprawdź jaką ma prędkość szycia.
Powrót do góry

Romka22

PostWysłany: Sob 22-10-2016, 12:04    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze patrze na prędkość, moim zdaniem jest to ważne. Im szybsza tym lepsza i jest pewność że nie zatnie się w materiale.
Powrót do góry

aneczkaa

PostWysłany: Sro 26-10-2016, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam Was bardzo serdecznie! Już dawno nie zaglądałam na forum gdyż nie mogłam doczekać się porady Uśmiechnięta Bardzo dziękuję Wam za podpowiedzi. Maszynę już zamówiłam i w niedzielę odbieram ze sklepu. Nie mam pojęcia czy będzie to dobry wybór ale zamówiłam sobie maszynę Łucznik Milena. Czytałam opinie o niej i były dość zachęcające, a tak naprawdę wszystko okaże się jak ją wypróbuję. Nie mogę doczekać się już niedzieli. Jeszcze raz bardzo dziękuję za podpowiedzi.
Powrót do góry

aneczkaa

PostWysłany: Pią 04-11-2016, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Dziewczyny! Już od niedzieli jestem posiadaczką swojej własnej, osobistej maszyny do szycia Uśmiechnięta.
Maszyna jest super, ładnie szyje, ściegi ok, jedyne co to troszkę jest głośna ale właśnie zakupiłam olej, może jak ją nasmaruję to jej troszkę pomoże.
Teraz moje chłopaki ( mąż i 8letni syncio) dostarczają mi prace. Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: