Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaką suchą karmę dajecie swoim kotom?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko bo to jest tak, że jak przyzwyczaisz kota do mleka to on juz wody nie tknie. Nasza na poczatku tez nie chciala, ale sie nauczyla.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasz Tobi ostatnio jak zostawiöam go na chwilke w pokoju to dorwał sie do czipsow. Puszcza oko

Nasz kociak dostaje mokra karmę i sucha. Trzy razy dziennie dostaje do miseczek troche suchej i mokrej osobno.

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Aurinko bo to jest tak, że jak przyzwyczaisz kota do mleka to on juz wody nie tknie. Nasza na poczatku tez nie chciala, ale sie nauczyla.

Wcale nie. Moja musi mieć w kubeczku wodę. Śmiejąca się
Jak ma ochotę na mleko to chodzi i marudzi. Śmiejąca się Do tej pory nic jej nie dolegało i mam nadzieję, ze dolegac nie będzie, więc chyba jej dieta nie jest zła (już od ponad 7 lat).
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to fajnie, ze wode tez pije. Zdrowiej dla niej. Puszcza oko Kot jak człowiek, nie każdy reaguje tak samo. Uśmiechnięta

A co do karmy, to jeszcze słyszałam, zeby od razu kota nie przyzwyczajać do tej lepszej (np.Royal), bo wtedy gorszej nie tknie.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

netka34

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Aurinko bo to jest tak, że jak przyzwyczaisz kota do mleka to on juz wody nie tknie.

Ooo nie mogę się zgodzić. Moja Tośka najpierw dostawała tylko wodę, potem, jako podrośnięta kocia panienka, spróbowała przez przypadek mleko i zasmakowało jej. Od czasu do czasu dostaje teraz mleko, ale podstawa to woda.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
No to fajnie, ze wode tez pije. Zdrowiej dla niej. Puszcza oko Kot jak człowiek, nie każdy reaguje tak samo. Uśmiechnięta

A co do karmy, to jeszcze słyszałam, zeby od razu kota nie przyzwyczajać do tej lepszej (np.Royal), bo wtedy gorszej nie tknie.

Tknie, jak się przegłodzi. Uśmiechnięta No chyba, że będzie jadła kilka lat i nagle będziesz chciała przestawić. Poza tym ja słyszałam sporo złego o tych drogich karmach...
Wychodze z założenia, że nie ma co przesadzać. Tak jak z dziećmi, tak przesadzamy, a potem sa alergie itp.
Powrót do góry

la_loca

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do kocich przysmaków to moja kotka bardzo lubi czipsy. Nie można zostawiać otwartej paczki na wierzchu, bo praktycznie wchodzi do paczki i się zajada. Uśmiechnięta
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja daję suchą karmę z Puriny, na Royala i jeszcze jakąś z tych drogich jest uczulony, Purina mu smakuje, jest sprawdzona więc wolę nie ryzykować z innymi karmami.

Mokrą dostaje głównie z Rossmanna i ostatnio kupuje mu jakąś niemiecką. Obie wcina jak najęty. Droższe może są wydajniejsze, ale jeżeli kot dostaje suchą karmę, mokrą i do tego jakieś mięsko to pod względem witam, zawartości wyrównuje mu się to a przynajmniej ma zróżnicowane. Puszcza oko Poza tym mój jak czegoś nie przegryzie co jakiś czas to nie wie co ze sobą zrobić. Złośliwa

Od początku mój kot dostaje wodę, mleka nigdy nie daję, jedyny wyjątek to jogurt naturalny, który daję raz na jakiś czas.
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj kot to typowy przedstwiciel rasy, czy bardzo wybredny osobnik. Kupuje mu rozne karmy by nie przyzwyczail sie do jednej, ale ma oczywiscie swoje preferencje.
Z suchych je Applewood, James Wellbeloved, Royal Canin, Purina One itp. Z mokrymi podobnie, ale on preferuje Science Plan.
Daje mu tez surowe lub gotowane mieso, czasem surowe zoltko. Ludzkim jedzeniem gardzi.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 13-08-2012, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kamyk419 napisała:
Mój kot je tylko whiskas! Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta

To współczuję, bo to tak jeśli ty jadłabyś tylko salceson. Moje teraz mają Boscha ale next będzie Royal. Mleka nie daję tylko woda. Z mokrych idą w ruch te paszteciki z rossmana.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

NaturalGirl

Zodiak: Baran
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie najlepsza karma to Orijen albo Acana. Idealnie zbilansowana
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja kotka ma Whiskas. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Purina One na zmianę z Puriną Pro Plan.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jutro kupię mojej kotce Kitekat. Uśmiechnięta Mam nadzieję, że jej zasmakuje. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Matylda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mojemu koteczkowi daje Hills Natures Best, kurczakowy, uwielbia go.

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: