Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaką suchą karmę dajecie swoim kotom?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Patrzyłam na skład tej Puriny i nie jest najgorzej. Ta firma produkuje różne karmy pod różnymi markami więc nie każda purina to chlam. Puszcza oko
A co do rad... Gdzie napisałam ze Pani w sklepie doradza mi syf? Puszcza oko Z reguły są to lepsze karmy, z którymi po prostu mieszam. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alibabka ja tam nie uważam żebym dawała syf. Znam sklad puriny, znalam go od samego poczatku i świadomie wybrałam. Jesli uważasz ze to chlam to nikt ci nie kaze kupować. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

alibabka

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

andzia Jeśli mowa o tradycyjnej Purinie pro plan to skład jest fatalny. Chyba, że "odbiorcą" jest inne zwierze niż kot. Do tego nieproporcjonalnie wysoka cena do jakości. Za takie pieniądze to można kupić naprawdę karmy dobre z wyższej półki.
ZieloneOczko Jeśli znasz skład puriny i wybierasz to świadomie to ok nie ma problemu. Gorzej jak ktoś jest nieświadomy i ulega reklamom.
Ale też należałoby się zastanowić jakim zwierzęciem jest kot i jak powinna wyglądać jego dieta. A ta na pewno nie pokrywa się ze składem puriny.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alibabka napisała:
andzia Jeśli mowa o tradycyjnej Purinie pro plan to. To skład jest fatalny. Chyba, że "odbiorcą" jest inne zwierze niż kot. Do tego Nieproporcjonalnie wysoka cena do jakości. Za takie pieniądze to można kupić na prawdę karmy dobre z wyższej półki.
ZieloneOczko Jeśli znasz skład puriny i wybierasz to świadomie to ok nie ma problemu. Gorzej jak ktoś jest nieświadomy i ulega reklamom.
Ale też należałoby się zastanowić jakim zwierzęciem jest kot i jak powinna wyglądać jego dieta. A ta na pewno nie pokrywa się ze składem puriny.

A jakie karmy z wyższej półki w tej cenie można kupić? Mówisz o TOTW a ta karma jest dla mnie z kolei za droga. Jakie jeszcze inne karmy w cenie puriny są według ciebie dobre?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

babka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 20-07-2016, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mogę polecić markę Animonda. W necie można kupić 10kg worek za 120zł, a skład jest w porządku. Z mokrych karm kotek wcina Bozitę, bo w składzie dużo mięsa, a to ważne. Wcześniej jadł też Animondę z mokrych, ale lubi zmiany w menu:) Wszystko kupuję w necie, bo płacę połowę tej ceny, co w zoologicznym.
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 22-07-2016, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja kicia też była karmiona Whiskasem choć nie zawsze, kupowałam to co było pod ręką.
Powrót do góry

Isia25

PostWysłany: Pią 22-07-2016, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja kociczka dostaje suchą karmę Iams - 2 razy dziennie i pół puszki mokrej 1 raz dziennie. Chyba powinno być odwrotnie, ale ona woli suchą zdecydowanie to dobrze, że chociaż raz mi tą mokrą zjada. Karmę wybierałam długo, chodziło i o skład i o cenę i przede wszystkim dostępność bo mieszkam w małym mieście. Iams jest ok, suszonego mięsa ma sporo, kici smakuje to najważniejsze. Z niej jest mały głodomorek, potrafi mi 5 kg zjeść na miesiąc Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zlosnicazla

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 27-12-2016, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Marketówki to tragedia.
Moje puszki dostają Taste of the wild. Kupuję worki po 7 kg na zooplus (często są promocje) i wszyscy zadowoleni Puszcza oko
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pią 13-01-2017, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój kot toleruje tylko suchą karmę dla kotów sterylizowanych Uśmiechnięta
Powrót do góry

petyhorca66

Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 13-04-2017, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój kot je karmę specjalistyczną ze względu na problemy z nerkami. Najlepsze są takie dedykowane np. na sierść, skórę itd....
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 13-04-2017, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kitikat czy jak to się pisze i whiskas najczęściej
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 19-04-2017, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasza kocica je Felixa Puszcza oko żadna inna jej tak nie smakuje

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: