Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki biznes można otworzyć na wsi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenka20

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 02-02-2011, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję Wam za odpowiedzi i za ciekawe pomysły. Zastanowię się i może coś się uda. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 18-03-2011, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może w pobliżu Was znajduje się jakieś przedsiębiorstwo (tartak, hurtownia budowlana/z paszami, lub inne), które byłoby zainteresowane wynajmem magazynu?
Wynajmując stodołę co prawda zysk będzie mniejszy, niż przy rozkręconej działalności, ale z drugiej strony bardziej pewny i co najważniejsze unikniecie dodatkowych kosztów.
Powrót do góry

krecikowa

PostWysłany: Pią 03-06-2011, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja znajoma prowadzi sklep u siebie na wsi - wielobranżowy - i bardzo sobie chwali. Sklep jest czynny cały tydzień - również w niedzielę. Może coś takiego?
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem sklep w takim miejscu się sprawdzi, żeby tylko nie szaleć z cenami. I oczywiście piwo musi być.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Al0ne

PostWysłany: Wto 19-07-2011, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piwo i ogólnie alkohol to podstawa Uśmiechnięta Ogólnospożywcze się zawsze przydają i mają utargi ładne Uśmiechnięta

Podpis Regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Polianna1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 10-02-2016, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz są bardzo modne wesela w stylu wiejskim/imprezy firmowe, więc może przerobić to na salę weselną (wiem brzmi to absturdalnie, ale naprawdę jest takie zainteresowanie)

Może hodowla ślimaków? Słyszałam, że jest bardzo opacalne
Powrót do góry

junikon

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 16-05-2016, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szukam informacji od fryzjerów i specjalistów, albo od kogoś profesjonalnego w tej dziedzinie. Sama skończyłam szkołę fryzjerstwa i obecnie jestem zatrudniona w salonie.

/reklama/
Powrót do góry

martyssia33

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 09-11-2016, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Według mnie najlepszym biznesem na wsi będzie skład drewniany, budowlany, ewentualnie sklep spożywczy, dużo osób na wsiach spożywa alkohol i daleko do sklepu !
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 11-11-2016, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Punkt skupu owoców, ale to działa tylko sezonowo. Puszcza oko
Nie polecam niczego co wymaga dużego nakładu pracy i pieniędzy, a trzeba czekać na efekty. Łatwo się zniechęcić i stracić zapał. Hodowla jest bardzo apsorbująca, tak samo sklep. A przy takim punkcie skupu nie trzeba non stop biegać. Puszcza oko
Powrót do góry

sejdi87

PostWysłany: Pią 28-04-2017, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tworząc biznes na wsi warto wyjść poza szablon. Oczywiście, jeśli ktos kontynuuje rodzinną tradycję rolniczą, nie ma, o czym mówić - idzie w rolnictwo. Warto jednak rozważyć biznes online - realizację zdalną zleceń - pisania tekstów, programowania, administrowania stron. Do tego konieczne sa umiejętności, ale na wsi jak najbardziej wykonalne Puszcza oko zdalnie to i z pustyni biznes można prowadzić, byleby internet był Puszcza oko
Powrót do góry

Janeczkaaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 28-07-2017, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie świetnym pomysłem jest sprzedaż zdrowych owoców, warzyw, jajek... gdyby koło mnie była taka możliwość na pewno by skorzystała.
Powrót do góry

miget45

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 13-10-2017, 22:44    Temat postu: Biznes Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pomyśl sobie, że czasami mały biznesik może przerodzić się w coś większego. Ja też planuję jakiś swój mały biznes, ale chciałabym rozwijać swoją wiedzę na temat biznesu. Z tego powodu wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Wstęp jest darmowy, a jestem ciekawa co ma do powiedzenia Günter Verheugen.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: