Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jaki gabinet depilacji laserowej w Gdyni polecicie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 12-12-2018, 10:09    Temat postu: Jaki gabinet depilacji laserowej w Gdyni polecicie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest już temat o depilacji laserowej, który przeczytałam jednak szukam tutaj informacji konkretnie o tym gdzie w Gdyni mozna się zapisać na zabeig.Może jakaś dziewczyna tutaj poratuje. A i ps.... nie piszcie o gabinetach w Gdańsku albo w Sopocie. Niby mogłabym tam dojechać ale po co skoro na miejscu mam bardzo wiele klinik?

No i z tego co sobie czytam to każda klinika reklamuje swój laser.Czy to te same lasery tylko inne nazwy?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Isia

PostWysłany: Czw 13-12-2018, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No niesety ale nie te same i trzeba dobrze o nich poczytać tak aby nie wtopić kasy niepotrzebnie a bardzo łatwo jest wtopić pieniążki w coś co nie będzie działało. No na pewno nie daj się namówić na fotodepilację bo nie jest to depilacja laserowa i moim zdaniem nie warto jest na to nawet marnowa czasu bo efekt jak się pojawia nie jest na zawsze. Sama kiedyś byłam na dwóch zabiegach ipl i nic nie dały. Potem wybrałam się na vectusa na bikini (wczesniej również depilowałam tę okolicę) i byłam bardzo zadowolona.Depilowałam w clinica cosmetologica w Gdańsku, ale z tego co wiem to w Gdyni mają również swoja placówkę.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 18-12-2018, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Uśmiechnięta Postaram się z nimi skontaktować. Tam przed depilacją trzeba zgłosić się na jakaś konsultację czy trzeba od razu iść na zabiegi? No wlaśnie z tym ipl to się zastanawiałam bo widziałam promocje na gruponie, ale jak napisałaś to trochę sobie poczytałam i faktycznie to nie jest laser. Też chcialabym wydepilować sobie bikini.Ile zabiegów musialaś mieć aby całkowicie usunąć sobie włoski?
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 18-12-2018, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

5. Kupiłam sobie cały pakiet. Chociaz w sumie 3 zabiegi mogły juz usunąć ich większość, ale sama chciałam się ich pozbyć tak całkowicie ( przed ostatnim zabiegiem pojawiły się dosłownie pojedyncze włoski). Problem był u mnie ten, że sama miałam dość jasne włosy bo jestem blondynka a laser ponoć najlepiej działa właśnie na ciemne. Długo szukałam gabinetu z urządzeniem, które poradziłoby sobie właśnie z takimi włoskami i dopiero znalazłam vectusa. Poza tym we wspomnianej klinice pierwsza konsultacja jest za darmo (o ile czegoś nie zmienili od czasu jak tam byłam). To mozęsz się po prostu zapisać i powiedza Ci co i jak i na ile zabiegów powinnaś się wybrać.
Powrót do góry

mushrum

PostWysłany: Czw 20-12-2018, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a jaka jest róznica pomiędzy light sheer a vectus?
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pon 31-12-2018, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Light sheer to starszej generacji urządzenie, vectus jest nowsze. Vectus dopasowuję wiązke do rodzaju włosa. Ogólnie i jeden i drugi potrafią usunąc włoski na zawsze, jednak vectus robi to o wiele skuteczniej i działa tak jak wspomniałam na jasne włoski. Cenowo wychodzi podobnie tak więc polecam tutaj właśnie vectus.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: