Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki piekarnik ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 04-11-2015, 14:12    Temat postu: Jaki piekarnik ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hejka planuję do świąt kupić nowy piekarnik. Tylko nie wiem jaki wybrać. Słyszałam że ostatnio modne są parowe? Ale ja do końca nie jestem pewna? Doradzicie coś ? Na jakiej zasadzie działają te parowe?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sro 04-11-2015, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam pojecia o tych parowych, pierwsze slysze. To chodzi o jakies pieczenie/gotowanie na parze?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 05-11-2015, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie sama się zastanawiam jak to działa słyszałam tylko że wypieki mają lepszy smak dzięki tej parze. Ale czy to prawda to nie wiem. Dlatego pytam się może ktoś mi to bardziej wyjaśni bo nie wiem jaki wybraćSmutna
Powrót do góry

marta12

PostWysłany: Pią 06-11-2015, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Nie mam pojecia o tych parowych, pierwsze slysze. To chodzi o jakies pieczenie/gotowanie na parze?

Najłatwiej zobaczyć to samej, więc w dużych sklepach łatwo znaleźć.
Także na youtube jest sporo filmików.
A najprościej dodatek pary zapewnia wypieką odpowiednią konsystencję, czy soczystość potraw. Skórka za to robi się chrupiąca i ma ładną barwę.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 11-11-2015, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam piekarnik z opcją gotowania na parze ale.. mam go półtora roku i jeszcze ani razu z tego nie korzystałam Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 16-11-2015, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Ja mam piekarnik z opcją gotowania na parze ale.. mam go półtora roku i jeszcze ani razu z tego nie korzystałam Złośliwa.

No jak tak można Bardzo szczęśliwa...

Powiem tak, mi się strasznie podobają piekarniki parowe.
Sama planuję zakup takiego z funkcją plus steam.
Zdecydowanie zdrowiej można wtedy gotować.
No i podobno własnie wypieki sa bardziej chrupkie. Np chleb
Powrót do góry

marta12

PostWysłany: Pią 18-12-2015, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:

To chyba pora przy okazji świąt sprawdzić jak to działa.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanie czy używacie piekarnika z opcją mikrofali? Jaki piekarnik i kuchnie polecacie?

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:

Teraz już minęły dwa lata a ja nadal tej funkcji nie wypróbowałam Puszcza oko.
Ale ogólnie piekarnik jest fajny, bo ma np. dzielenia komory piekarnika, tak że można grzać tylko górę lub dół, albo na górze piec co innego a na dole co innego.

Zania dla mnie w sprzęcie AGD jest ważna rzecz, o której nie pomyślałam meblując swoją kuchnię - inox się fatalnie czyści. Jakbym mogła się cofnąć w czasie to już raczej inoxu bym nie wybrała.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też chcę w końcu wymienić piekarnik. U mnie w ogóle skomplikowanie, bo wstawiamy w istniejącą już "dziurę" i wiele modeli odpada ze względu na wielkość... Chcę taki zwykły (czyt. niedrogi) i musi być trochę inoxu (choć fakt, smugi widać od razu), bo płytę mam w takim kolorze, więc i piekarnik też taki chcę.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dziękuję Wam serdecznie. Znajomy właśnie kupił mieszkanie i poprosił mnie o pomoc jako kobiety w doborze sprzętu.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: