Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jaki prezent dla świeżo upieczonej mamy i jej córki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Wto 22-05-2012, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
Tort to fajna sprawa, tak na śmiesznie.

Też mi się tak wydaje. Jakieś urozmaicenie. Bo nakleić wstążkę na paczkę pampersów to żadna filozofia Złośliwa . A tak to będzie się z czego pośmiać Puszcza oko .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-05-2012, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tort może i fajny i pomysłowy, ale jakbym ja była matką, to bym wolała dostać pampersy zapakowane w paczce. Przynajmniej wiadomo, że czyste i sterylne, nikt ich nie macał, na dywanie nie leżały i pies ich nosem nie trącał. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Wto 22-05-2012, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Tort może i fajny i pomysłowy, ale jakbym ja była matką, to bym wolała dostać pampersy zapakowane w paczce. Przynajmniej wiadomo, że czyste i sterylne, nikt ich nie macał, na dywanie nie leżały i pies ich nosem nie trącał. Puszcza oko

Mi osobiście by to nie przeszkadzało Puszcza oko. Tyle świństw nas otacza, że nie pomyślałabym nawet o tym.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

lizka

PostWysłany: Wto 22-05-2012, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Mi osobiście by to nie przeszkadzało Puszcza oko. Tyle świństw nas otacza, że nie pomyślałabym nawet o tym.

Dokładnie, myślę, że jej nie będzie nic takiego przeszkadzalo, a przeciwnie- może poprawi trochę humor.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:

I też o to chodzi, żadna z moich koleżanek nie założyłaby dziecku takich pieluszek, więc prezent byłby tylko ozdobą i to kiepską. Złośliwa
A matki są różne, niektóre naprawdę uważają na to, z czym ma kontakt gołe ciało ich dzieci. Puszcza oko

Też bym wolała dostać nowe opakowanie pieluszek, bo takie otwarte wciągają sporo wilgoci i tez się później nie do końca sprawdzają. Raz zostawiłam kilka wyciągniętych z opakowania i były do kitu przez to, że naciągnęły wilgoć.

Dlatego ja bym nie polecała takich prezentów. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mąż wczoraj też zwrócił uwagę i bezpieczniej będzie jak zrobię bukiet z kilku pieluszek (czytaj: kupię Złośliwa), a do tego kupimy paczkę pieluch. Bukiet pieluszkowy wyrzuci ewentualnie, a paczka pampersow przyda się zawsze.
Powrót do góry

Stefa

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie ten tort z pieluch to kiepski pomysł, ani do używania, ani do zabawy, ani do ozdoby. Nie lubię takich gadżetów.
Moja koleżanka dostała taki prezent i wycierała pieluszkami jak się coś rozlało.
Sama nigdy nie kupowałam pieluch, bo to zadanie "rodzicielskie" jak odwiedzałam Dzieciaczki to kupowałam najczęściej fajny kocyk, szlafroczek taki z kapturkiem, zabawkę z pozytywką, maskotkę, grzechotki itp.
Pieluch, mleka, smoczków, butelek, nocników itp. nigdy nie dawałam, trochę to moim zdaniem niestosowne na prezent.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie najbardziej sprawdzały się kocyki w prezencie, sami mieliśmy dwa ale jak to określiła znajoma - kocyków nigdy dość. No i rzeczywiście, każdy się przydaje. Puszcza oko
Zabawki typu grzechotka też był mile widziane, a nie są drogie. Uśmiechnięta

Ciuchy się nie sprawdziły bo zazwyczaj kazdy przynosi coś różowego, a w dodatku jak zapomni zapytac jaki rozmiar dziecko ma, to kupuje na 6 miesięcy i te rzeczy dawno już są za małe.
Mamy kilka kompletów takich nowych ciuchów, 2 udało się wcisnąć w prezencie mniejszej koleżance.

A na pampersy dziecko tez może mieć uczulenie i pieluchy kupowali nam tylko rodzice, jak się dowiedzieli jakich używaliśmy.

Haha, ciężka sprawa - dlatego ja bym wolała spytać mamę co potrzebuje i to kupić. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam, że dobrym prezentem może być zestaw butelek. Od najmniejszej do największej plus myjka do butelek. Nie wiem dokładnie jak to się nazywa ale ja sprawiłam to mojej koleżance która nie tak dawno urodziła córcię i była zadowolona i nawet za 2 tyg ma zacząć używać butelek. Uśmiechnięta Możesz też pomyśleć o wygodnej poduszce dla karmiącej mamy. Właśnie moja koleżanka też ją dostała jako prezent i jest zadowolona. Bardzo wygodna jest.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van ja mam pieluszki caly czas na wierzchu, bo sobie wyciągam po kilka sztuk, nic się z nimi nie dzieje, działają tak samo. Puszcza oko

Mnie się pieluszkowy tort podoba. Przydatne i ładnie wygląda - jak prezent. Uśmiechnięta

Zabawki, ubranka czy ręczniki - dzieci to przeważnie wszystko mają.
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś wreszcie wybraliśmy prezent dla małej. Scoto wczoraj zasugerowała mi, że dobrym prezentem byłaby mata edukacyjna i tę właśnie kupiliśmy:

W prawdzie nie będzie na śmiesznie, jak chciałam i może teraz będzie zbędna, ale za miesiąc na pewno będzie z niej zadowolona.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mata edukacyjna to dobry pomysł. Rodzice dziecka nie kupią bo mogą uważać że to niepotrzebne ale jak dostaną w prezencie to twierdzą że się przyda Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieję, że się spodoba i wszyscy będą zadowoleni. Uśmiechnięta
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sunflower dokładnie, poza tym mata wcale nie należy do tanich rzeczy i Patrycji na pewno nie przyszło do głowy, żeby kupić coś takiego.

Scoto dziękujemy za radę, na pewno będzie zadowolona. Puszcza oko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mate dziecko tak naprawdę odkryje porządnie jak będzie miało 4-5 miesięcy, ale teraz będzie mogło poleżeć i może nawet chwilę poobserwuje. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: