Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki prezent dla świeżo upieczonej mamy i jej córki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lizka

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Mate dziecko tak naprawdę odkryje porządnie jak będzie miało 4-5 miesięcy, ale teraz będzie mogło poleżeć i może nawet chwilę poobserwuje. Uśmiechnięta

No to nawet za 4 miesiące, ale myślę, że zawsze się przyda. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No pewnie, że się przyda. Dla mnie wszystkie zabawki edukacyjne to świetny wybór na prezent. Uśmiechnięta
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
No pewnie, że się przyda. Dla mnie wszystkie zabawki edukacyjne to świetny wybór na prezent. Uśmiechnięta

Odkąd Scoto podrzucila mi ten pomysł z matą, to też tak uważam. I na przyszłość, przy następnej okazji będę widziała co kupić. Dla dziecka to pewnie radocha i mama sobie odpocznie jak dziecko będzie zajęte. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No...są dzieci, które kompletnie taka rozrywka nie interesuję, trzeba brać to pod uwagę. Bardzo szczęśliwa
Takie wtrącenie, bo i tak uważam, że prezent super. Mój smyk ma dwie maty, wprawdzie nie używane już, ale służyły dobrze. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A my nie kupowaliśmy maty i teraz bardzo żałuję, to super gadżet. Puszcza oko
Myślę, że się przyda. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
No...są dzieci, które kompletnie taka rozrywka nie interesuję, trzeba brać to pod uwagę. Bardzo szczęśliwa
Takie wtrącenie, bo i tak uważam, że prezent super. Mój smyk ma dwie maty, wprawdzie nie używane już, ale służyły dobrze. Uśmiechnięta

Są, są takie dzieciaki, moja bratanica tak dała wszystkim w kość, że do tej pory mam uraz Złośliwa, żadne zabawki tego typu jej nie odpowiadały. Ale to chyba ewenementy. Uśmiechnięta

U Ciebie w drodze dzidzia, to niebawem maty znowu wrócą do użytku, a zleci czas szybko. Uśmiechnięta Ile latek ma Twoje dziecko?

Ostatnio zmieniony przez lizka dnia Czw 24-05-2012, 21:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Stefa

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super prezent, moim zdaniem idealny wybór.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lizka nie latek. Uśmiechnięta Ma skończone 7 miesięcy.

U mnie akurat synek interesował się bardzo matą. Dostał ją jak miał 1,5 miesiąca. Od razu wyczaił, że jak kopie w grzechotkę to wydaje dźwięk i robił to ciągle. Pote odkrył światełka, muzyczkę itp. Teraz już się nie mieścił w niej, więc schowaliśmy jakiś miesiąc temu.

Zawsze lepiej wybrać prezent takiego typu, kupowanie np. butelek czy czegoś dla mamy jak np. poduszka - może być ryzykowne. A tutaj zawsze strzał w 10. Uśmiechnięta
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Czw 24-05-2012, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jeszcze maluch. Uśmiechnięta Mam nadzieję, że Patrycji mała też tak będzie lubiła zabawy na macie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

haroooza

PostWysłany: Wto 16-07-2013, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie mata była w użyciu;P praktycznie od 3 miesiąca i tak naprawdę barrdzo długo posłużyła. Prezent wg mnie trafiony w dziesiątkę. Ważne żeby była kolorowa, miękka i miała zróżnicowane faktury wykończeń zabaweczek:).
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Koleżanka rodzi za parę miesięcy, nie chcę Jej dawać maty edukacyjnej, pieluch ani ciuszków (dostała od kogoś z rodziny). Co kupić?
Mamuśki liczę na Wasze propozycje Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Koleżanka rodzi za parę miesięcy, nie chcę Jej dawać maty edukacyjnej, pieluch ani ciuszków (dostała od kogoś z rodziny). Co kupić?
Mamuśki liczę na Wasze propozycje Uśmiechnięta.

Dobrą książkę na okres karmienia piersią, nie dotyczącą dzieci. Złośliwa
Jeśli ja dobrze znasz to wiesz, co kupić, a jesli nie to nie musisz kupowac nic w ogóle. Złośliwa

Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van, dzięki tylko że ona nie lubi czytać książek Złośliwa.
Może idąc tym tropem, to album na zdjęcia?

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Van, dzięki tylko że ona nie lubi czytać książek Złośliwa.
Może idąc tym tropem, to album na zdjęcia?

Jesli nie lubi czytac to pewnie uciesza ja jednak ciuchy dla dziecka, albumów na zdj zapewne ma mnostwo albo woli sobie kupić sama. Uśmiechnięta

A może taki album na pierwszy rok dziecka?

Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Jesli nie lubi czytac to pewnie uciesza ja jednak ciuchy dla dziecka, albumów na zdj zapewne ma mnostwo albo woli sobie kupić sama. Uśmiechnięta
Mówiła mi że ma dużo ciuchów, ale przecież ja mogę mieć amnezje i nie pamiętać Złośliwa.
Cytat:
A może taki album na pierwszy rok dziecka?
Przemyślę to Uśmiechnięta ale jeszcze czytam wasze wcześniejsze komentarze. Chyba kocyk z imieniem dziecka zawsze się przyda Uśmiechnięta.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: