Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jaki styl? nowoczesny czy bardziej starodawny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 13-12-2006, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie:

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 13-12-2006, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Jak dla mnie:

Jewel, super. Ja właśnie coś takiego preferuję.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 13-12-2006, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel no to mamy podobny gust! Bardzo szczęśliwa
Tylko ten dywan mi się nie widzi. Niezdecydowana
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 14-12-2006, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fuj dywan brzydki

ale już w tych wnętrzach mi się coś nie podoba a niby nowoczesne

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 14-12-2006, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wnętrze na drugim zdjęciu dosyć ładniutkie ale to z pierwszego to ni w p... ni w oko. Niezdecydowana
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 14-12-2006, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja preferuje jasne i niskie meble. Niestety z braku laku, w domku mam starą wielką bordowo-brązową szafę i stół do komplety. Do tego bordowe zasłony i dywan (dywan podobny do tego brydala pod ładnym stołem który nadesłała madzia) Blee Ale Nadszedł czas zmian. Już wymieniłam dywan. Teraz jestem na etapie wymiany zasłon i być moze uda mi się zmienić szafę na jasną. Chociaż wolałabym komode, ale na nią trzeba troszkę poczekać. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 14-12-2006, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Ja preferuje jasne i niskie meble. Niestety z braku laku, w domku mam starą wielką bordowo-brązową szafę i stół do komplety. Do tego bordowe zasłony i dywan (dywan podobny do tego brydala pod ładnym stołem który nadesłała madzia) Blee Ale Nadszedł czas zmian. Już wymieniłam dywan. Teraz jestem na etapie wymiany zasłon i być moze uda mi się zmienić szafę na jasną. Chociaż wolałabym komode, ale na nią trzeba troszkę poczekać. Uśmiechnięta

Efrell wszystko z czasem... my na początku mieliśmy takie meble, że normalni ble.... Blee
Teraz z resztą też nie mamy super bo po co wkładać kasę w mieszkanie jeśli zaczęliśmy budowę domu... Jesteś głupek
Powolutku sobie urządzicie tak jak masz wymarzone...nie od razu Rzym zbudowano. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 14-12-2006, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My właśnie dlatego nie szalejemy z urządzaniem mieszkanka, bo wynajmujemy, a w nieswoje nie chce się pieniędzy wkładać. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Bunia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Czw 14-12-2006, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja uwielbiam meble nowoczesne. Niskie, z podłużnymi szufladami, ale też nietypowe , takie jak na przykład te :

Aktualnie jesteśmy na etapie projektowania kuchni i marzy mi się kuchnia w kolorze wanilii lub łososiowa ( [ tylko kto to doczyści Puszcza oko ] nowoczesna i bardzo funcjonalna ( kocham Ikeowskie rozwiązania przechowywania).

Razi mnie troszkę popularny teraz styl hotelowy - czyli minimalizm i ciemne drewno.
Mieszkanko musi miec duszę, musi być przytulne - i czy jest urządzone w stylu starym, czy nowoczesnym, czy meble maja 50 lat, czy są świezo przywizione z najdroższego salonu, to tak na prawdę właściciel nadaje klimata i tworzy przyjemną atmosferę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 14-12-2006, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ta kuchnia czy jadalnia na zdjęciu jest super. Ja uwielbiam ciemne meble tj orzech Uśmiechnięta Jaśniutkie kafelki i taki meble w kolorze czekolady z elementami metalu i szkła.

Ostatnio widziałam u koleżanki w mieszkaniu całą cytrynową kuchnie ale boska Zakochany

Powrót do góry

Monisia

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 03-05-2007, 14:26    Temat postu: A może toaletka? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co sądzicie o toaletkch?.Mi sie bardzo podobają i nawet nie są aż takie drogie.Owszem,nie zawsze jest na nie miejsce,zależy jaki mamy pokój,czy sypialnię najlpiej.Nie mam sypialni,ale można i w zwykłym pokoju.Bardzo przydatny mebel,według mnie.

Monisia. Uśmiechnięta
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 11-05-2007, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście uważam, że toaletka to świetna sprawa. Zresztą, jak widzę takie piękne, to normalnie mam ochotę kupić. Niestety, jak na razie nie mam na takie cudo miejsca. Puszcza oko
Powrót do góry

GosiaS

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 14-05-2007, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

my z racji mieszkania tu gdzie mieszkamy nie mamy za duzego wyboru w sklepach meblowych - zostaje nam wiec tylko Ikea ale ... mój mąz wpadł na pomysł i kupujemy meble w stanie surowym (nie pomalowane, bez raczek itp.) sami malujemy i dokupujem mosiężne uchwyty, klamki ...
meble nowoczesne a wygladaja na "stare" Uśmiechnięty
Powrót do góry

MonikaCh

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My wolimy klasyczne wnętrza, stylizowane meble, najlepiej antyki.
Uwielbiam ciemne meble, najlepiej orzech, nie lubię wpadających w czerwień.
Jesteśmy w trakcie remontu. W sypialni mamy meble po dziadkach A., które maja tyle lat co ja Uśmiechnięta
W salonie będziemy mieli takie sofy:
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MonikaCh fajne te sofy, podobają mi się bardzo. Bardzo uśmiechnięta
A może pokażesz nam fotki swojej sypialni? Podejrzliwa Bardzo ciekawi mnie jakie macie mebelki. Zakłopotana Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: