Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki styl? nowoczesny czy bardziej starodawny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GosiaS

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo ładny salonik i sofy Uśmiechnięta

Podpis Razem od maja 2005!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

janka
Gość

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Bardzo mi się podobają stare meble ,stare komody ,szafy ,bo wydaje mi się w każdym tak jak w starym domu znajduje "Duch czasu". Lecz nie mam tyle kasy na takie "cacka' .Lubiłam i lubię chodzić do "Desy" i ogładać ..Niestety nie mam takiego mieszakania na takie meble jak salon pokazany MonikaCh ,ale bardzo mi się podoba.

W moim mieszakaniu wszystko musi być funkcjonalne i praktyczne ,niedrogie i ładne. Niestety nie ma czasami takich mebli. Smutna

Jak są ładne i funcjonalne ,to są drogie ,jak tanie ,to mi się nie podobają. A modna na urządzanie mieszkania zmienia sie jak moda na wybiegach. Smutna

Mam takie meble jakie mam. Smutna
Powrót do góry

MonikaCh

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ulunius, moja sypialnia.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MonikaCh napisała:
Ulunius, moja sypialnia.

Już widziałam. Bardzo szczęśliwa
I nawet "oceniłam". Puszcza oko
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Pon 17-09-2007, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta A ,to moja sypialnia u teściowej Puszcza oko
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 17-09-2007, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja preferuje styl raczej nowoczesny. Lubię przestrzeń, prostotę i grę kolorów. Uśmiechnięta

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

joanna1984

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 27-09-2007, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wolę styl klasyczny. Te mebelki ulunius na pierwszym foto są piękne. Choruje na fotel bujany ale nie mam go narazie gdzie wstawić Smutna
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Wto 04-12-2007, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też lubię nowoczesny. Lubię przestronność (niestety, przez różne huśtawki i foteliki i inne cuda moje przestrzeń mieszkalna się ostatnio bardzo zmniejszyła), światło.
Jednak jak byłam w ciąży zapragnęłam w domu kolorów, których brakowało. Były w zasadzie w domu tylko 3 kolory (czerwień, biel, brąz) i teraz się to zmienia. Pokochałam ostatnio zielony i jak widzę coś zielonego to pożądam Puszcza oko
Powrót do góry

Tulipanek

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 04-12-2007, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wolę nowoczesny styl, ale czasem wplatam w niego
elementy bardziej klasyczne.
Właściwie ostatnio coraz bardziej podobają mi się te dwa
style przeplatające się we wnętrzach, ale mąż średnio
to widzi w naszym domu....
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 30-06-2008, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja natomist jestem zakochana we wnetrzach starodawnych, antyki, lampki, komody, stare lozka, bibeloty, fotele, sekretarzyki, bufiaste zaslony, kwiaty- wszystko to tworzy dla mnie pomieszczenie jak za dawnych lat- styl taki babciny i czasami wytworny- dworski- ale ze samkiem.
Lubie domy, mieszkania z dusza, dla mnie dom musi miec widoczny przemijajacy czas, nie potrafie sie odnalesc w nowoczenym stylu, zawsze mi brakuje tam czego- ta sterylnosc mnie przeraza, nie powiem ze nie ladnie, ale wowczas zle polozona ksiazka - wydaje mi sie juz balaganem.

Podpis ...Śpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranem
Tak cicho, by nie zbudzić sąsiadów ....
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 30-06-2008, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia napisała:

Lubie domy, mieszkania z dusza, dla mnie dom musi miec widoczny przemijajacy czas, nie potrafie sie odnalesc w nowoczenym stylu, zawsze mi brakuje tam czego- ta sterylnosc mnie przeraza, nie powiem ze nie ladnie, ale wowczas zle polozona ksiazka - wydaje mi sie juz balaganem.

Wiesz, że faktycznie coś w tym jest. Przewraca oczami Pewnie dlatego podoba mi się styl nowoczesny w wersji minimalistycznej - nie ma wtedy tych przedmiotów, które sprawiają wrażenie bałaganu.
Najbardziej jednak lubię eklektyzm, taki niewymuszony, niby od niechcenia. Sama to chyba bym się podjęła, żeby tak zaaranżowac własne mieszkanie, to to bardzo trudna sztuka.
Powrót do góry

łolcia

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakbym miała określić styl, jaki mi najbardziej odpowiada w mieszkaniu, to jedyne co mi na myśl przychodzi, to styl.. Ikeowski Bardzo szczęśliwa Uwielbiam ich rozwiązania na wnętrza i meble. Czyli bardziej jest to styl nowoczesny i prosty.

janka napisała:
Jak są ładne i funcjonalne ,to są drogie ,jak tanie ,to mi się nie podobają.

Hm.. Ja urządziłam swoją sypialnię ca jakieś 1200złotych niecałe. Serią aspelund. Według mnie to niedrogo Uśmiechnięta

Podpis "Mężczyźni nie potrafią poznać kobiet, ale wciąż próbują. Kromka chleba i dwa komplementy całkiem wystarczą kobiecie, aby przeżyć dzień." - Marcel Achard
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie tylko styl nowoczesny. Styl starodawny ma swój urok, ale nie jest dla mnie.
Powrót do góry

martii

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko, a ja bym powiedziała, że wolisz klasykęPuszcza oko.
Ciekawe dlaczego? Może to nostalgiczne spojrzenie z avatara mnie nakierowuje;-).
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 06-08-2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podoba mi się klasyka ale nie chciałabym na codzień otaczać się takimi rzeczami. Lubię pomieszczenia jasne, przestronne, nowoczesne ale zarazem proste. Nie lubię przepychu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Skocz do: