Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jaki styl? nowoczesny czy bardziej starodawny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 28-11-2008, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo podobaja mi sie meble nowoczesne ale nie chcialabym miec ich u siebie w mieszkaniu. Wole meble standardowe i takie tez mamy,na nie moda nigdy nie minie a kupujac nowoczesne niewiadomo czy czasem w przyszlym roku nie bedzie modne cos innego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 22-01-2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam antyki Bardzo szczęśliwa Ich zapach, wygląd... Ale na takowe mnie nie staćSmutna więc pozostają mi tylko te stylizowane:(
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Missy

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 23-01-2009, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja preferuję styl nowoczesny.

Powrót do góry

smile

PostWysłany: Pon 23-02-2009, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie panuje styl eklektyczny;)
Łączę różne rzeczy i niektórym przypisuję inne funkcje niż jest to przewidziane w oryginale.
Dom jest wielokolorowy ( oczywiście nie przesadzony) i powiem szczerze, że zbieram same "achy"Uśmiechnięta
Myślę, że w każdym stylu jest coś co mi się podoba.
I wyciągam te fragmenty właśnie, składam w nową, moją całośćUśmiechnięta
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam retro... Duży uśmiech
Powrót do góry

Bakalia

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie nowoczesne.
A taki styl wcale nie musi być 'zimny' i mało przytulny. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki - punktowe oświetlenie, dużo materiałów, miękki dywan:)
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie dodatki potrafią czynić cuda. Trzeba mocno zadbać o detale, żeby całość ładnie wyglądała. Ja też wolę nowoczesny styl, ale bez przesady. Nie wszystko co modne jest fajne. Ale uwielbiam szklane stoły czy ławy z metalicznymi elementami. Mój ostatni nabytek to szafa z lustrami w drzwiach. Właśnie się składa Uśmiechnięta
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 02-04-2009, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W moim przypadku odpowiedź jest oczywista. Moim hobby jest odnawianie, malowanie i zmiana designu starych mebli. Chętnie łączę je z klasycznymi sprzętami w ciepłych kolorach i orientalnymi dodatkami.
Nie znoszę natomiast zimnych, sterylnych i minimalistycznych przestrzeni. Nie umiem wypoczywać w takich pomieszczeniach.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Bakalia

PostWysłany: Sob 04-04-2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Różowa Pantera napisała:
Ale uwielbiam szklane stoły czy ławy z metalicznymi elementami. Mój ostatni nabytek to szafa z lustrami w drzwiach. Właśnie się składa Uśmiechnięta

Też kupiłam szafę ostatnio Uśmiechnięta nie z lustrami ale z szybą lakierowaną czarno-czekoladową. Szafa naprawdę może zmienić wnętrze Uśmiechnięta z lustrami powiększy pokój a ciemna zmniejszy:) a do tego jaka przydatna he he
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 29-07-2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam takie mebelki, tylko na końcu jest segment z barkiem i dwoma szafkami.

Powrót do góry

Eneasz

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej nowoczesny...

Z wykorzystaniem akcentów nietypowychh, historycznych, a nawet egzotycznych Puszcza oko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 27-08-2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi natomiast podobają się oba style, jednak na styl antyczny wolę patrzeć,a stylem nowoczesnym się otaczać, chyba ze względu na moje zamiłowanie do porządku Puszcza oko.
Do niedawna wynajmowałam z moim P. kawalerkę, gdzie mieliśmy każdy mebel z innej parafii, ale teraz przeprowadziliśmy się do większego i jednak w Ikei jest to co nam się najbardziej podoba, a do tego w przystępnej cenie. Podobają mi się ciemne, a nawet czarne meble, czerwony mięciutki dywan i kolorowe (czerwone, fioletowe) detale.

Ach już nie mogę się doczekać kiedy będzie efekt końcowy... Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

jeniffer

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 16-10-2009, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również stawiam na nowoczesność, ale znów nie do przesady. Bardzo podobają mi się wnętrza, które wkleiła Missy, to jest takie idealne rozwiązanie. Niekiedy ludzie przesadzają z nowoczesnością i dom wygląda jak z tej bajki Jetsonowie Bardzo szczęśliwa
Retro podoba mi się również, ale tylko u kogoś, sama bym się nie zdecydowała.
Ale tak jak mówicie dużo zależy od dodatków, w końcu jak mówi przysłowie "diabeł tkwi w szczegółach"
Powrót do góry

Naomi

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 18-11-2009, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze bardziej podobał mi się styl nowoczesny, wymyślne wzory i odważne kolory. Niedawno moja przyjaciółka zmieniała wystrój swojego mieszkania i postanowiła trochę pobawić się forma. Zmieszała ze sobą elementy nowoczesnego i tradycyjnego design i wyszło coś naprawdę wspaniałego. Miała przy tym dużo uciechy, bo szukała po targach staroci rzeczy, które mogłyby się przydać. Efekt był naprawdę zdumiewający.
Powrót do góry

Aneczka1989

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 18-11-2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie lubię raczej nowoczesnych mebli bo w mieszkaniu powinno być przytulnie, a meble nowoczesne często nie stwarzają takiej atmosfery. P. podobają się antyki więc w domu pewnie takie też będą, bo on jest takim facetem, że interesuje go to w domu będzie, bo chyba większość daje wolną rękę żonie/dziewczynie w doborze mebli itp Uśmiechnięta. Na pewno nie chciała bym ciemnych mebli. Podobają mi się takie jak Katii ma, mama ma bardzo podobne i ja mam takie jasne w swoim pokoju.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: