Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki styl? nowoczesny czy bardziej starodawny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trzypotrzy

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam ostatnio okres na meble ratanowe! A no i jeszcze bambusowe - właściwie od jakiegoś czasu poszukuję bambusowego parawanu, ale nigdzie nie mogę znaleźć. ;/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Caya Design

PostWysłany: Pią 10-09-2010, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Porownujac styl modern z poprzednimi mozna powiedziec, ze w modernie to brąz jest "nowym czarnym", a ciepły kremowy "nowym białym".
Powrót do góry

Kachna

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 04-11-2010, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zalezy od tego, czy mieszkam w domu, starej kamiecy, czy w nowym bloku w nowoczesnym budownictwie. Jesli miałabym urządzać dom, pokusiłabym sie o styl prowansalski i środdziemnomorski, sielska wieś, w domku na przedmieściach, o tak.
Powrót do góry

latawiec

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 12-12-2010, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Swoje mieszkanie chciałabym urządzić po części w stylu nowoczesnym, po części w starodawny. Na pewno w obrębie jednego pomieszczenia nie chcę mieszać stylów, chcę natomiast przynajmniej jedno zrobić w klimacie lat 60, 70. Pomieszczeniem, które najchętniej zrobiłabym w oldschoolowym stylu jest łazienka - jakaś biała wanna w kształcie starodawnym, z nóżkami i reszta w podobnym duchu Uśmiechnięta.
Powrót do góry

TereniaZby

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 29-03-2011, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kocham meble z Ikei!
Pokój mam : ściany kawa z mlekiem, + meble zi ikei jasne, taka sosna+kolor biały, super przytulnie jest. Uśmiechnięta

Podpis "Lepiej żałować, że się nie udało, niż żałować że się nie spróbowało"
Powrót do góry

outsider

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 08-12-2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Meble mamy w mieszkaniu nowoczesne, aczkolwiek antyki też bardzo mi sie podobają choć w domu nie chciałabym mieć.

Podpis Teatr to aktywna refleksja człowieka nad samym sobą.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 12-02-2014, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mieszkanie mamy urzadzone w stylu nowoczesnym, nie podobaja mi sie antyki u mnie, ale u kogos jak najbardziej, tyle, ze gdybym miala w swoim mieszkaniu nie czulabym sie dobrze.
Powrót do góry

Pa_Ula

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Davis ja mam bardzo podobnie. Podobają mi się stare meble, masywne stoły, biurka, rustykalne kuchnie, ale na stałe źle bym się czuła w takim wnętrzu. Do mieszkania preferuję minimalizm i monochromatyzm.

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

Witen1972

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 25-01-2015, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To chyba powinno być tak, że stary dom i stare meble, nowy dom - nowoczesne meble. Mieszkam w starym domu i tutaj antyki pasują, bo troszkę jakby wrosły w historię tego domu, ale gdybym miała przenieść je do nowego domu to chyba bym uznała, że robiłyby w nim graciarnię... Złośliwa
Powrót do góry

antiba26

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 20-01-2016, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas też dominuje Ikea, chociaż nie mam o tych meblach dobrej opinii. Ale co poradzić, jak nie stać na nic innego.

Od zawsze marzy mi się przestrzenne, jasne mieszkanie ze starymi meblami Bardzo szczęśliwa

Może zamiast kupować nowe meble warto byłoby poszukać jakichś zniszczonych i odnowić? Którąś z Was zajmuje się renowacją mebli? Ale wtedy chyba tylko na letnich jarmarkach można by coś dorwać, bo w sieci popularne są raczej "gotowce".

Podpis Jestem dumną mamą 4 szczurów i chomika, matką chrzestną wielu innych zwierząt, zwłaszcza kotów, które wydałam do adopcji Uśmiechnięta
Powrót do góry

ginda

PostWysłany: Pon 21-03-2016, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam styl skandynawski , prezentuje się niesamowicie !
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 28-05-2016, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię stare domy z klasycznymi, a najlepiej antycznymi meblami i kiedyś taki będę miała. Póki co jestem na etapie wynajętego mieszkania i stylu nowoczesnego.
Powrót do góry

Kamileczka58

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 17-02-2017, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam drewniane meble prowansalskie. Zazwyczaj gustuje w białych takich jakich nie ma połowa na świecie. Mają śliczne komody z szufladkami,
/linki zabronione/
Powrót do góry

Kamileczka58

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 24-02-2017, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:
Ja też uwielbiam stylowe meble. Ale one są niestety drogie... Przewraca oczami

Genialne sa na meble /reklama/ . Drewniane meble i nie drogie. Klasyczne prowansalskie.
Powrót do góry

klaras1940

PostWysłany: Pią 12-05-2017, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam nowoczesne rzeczy. Mam stół dębowy połączony z stalą .Super wygląda. Można zobaczyć na meblezych
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: