Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki styl? nowoczesny czy bardziej starodawny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnetkaDziwosz

PostWysłany: Czw 14-12-2017, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od zawsze lubiłam meble drewniane. Te białe z połyskiem tak teraz modne w ogóle do mnie nie przemawiają.. i to jeszcze w kuchni, gdzie ciągle się brudzi. Nie tak dawno urządzałam swoje mieszkanie i normalnie zakochałam się w komodach stylizowanych na takie starodawne, które znalazłam w sklepie meblezkrakowa.pl. Już ciężko takie znaleźć, bo właśnie królują białe, szare, minimalistyczne. A takie drewniane wprowadzają do wnętra specyficzny klimat. Ale wiadomo, co kto lubi Uśmiechnięta Tylko do takiej komody czy takiego zestawu drewnianych mebli trzeba mieć większy metraż, aby nie prezentowały się zbyt przytłaczająco.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Assure

PostWysłany: Nie 28-01-2018, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nowoczesne meble, to oczywiście stylowe i odpowiednie pod kątem ich eksploatacji.

Podpis Wyobrażanie sobie przyszłości to rodzaj beznadziejnej tęsknoty.
Powrót do góry

Thumbnalina

PostWysłany: Pon 29-01-2018, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Meble stylowe a więc wykonane na zamówienie. Ciekawie prezentują się zwłaszcza tapicerowane.

Podpis Może dla ciebie istnieje tysiąc kolejnych dni albo trzy tysiące
Powrót do góry

Pumpilka

PostWysłany: Wto 30-01-2018, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie wolę nowoczesne meble. Może dlatego, że jestem miłośnikiem amerykańskiego stylu Uśmiechnięta

Podpis Żeby być wojownikiem, nie musisz kierować się prawem pięści.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: