Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie firmy lubicie najbardzej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelka5

PostWysłany: Czw 17-07-2014, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Reserved...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

marta19

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 04-08-2014, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja raczej sugeruję się wyglądem ciucha jak metką, ale lubię zaglądać do zary, C&A, bershka i h&m.
Powrót do góry

Kasia24

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 08-09-2014, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też, ale mam takie sklepy gdzie jednak najczęściej mi coś wpadnie w oko - promod, zara - zdecydowanie.
Powrót do góry

abilink

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 12-09-2014, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia a zauważyłaś, że w promod fasony ciuchów często się powtarzają? Tylko deseń kolor się zmienia. Fakt, że czasem coś nowego i ślicznego się znajdzie, ale dużo rzeczy od 5 lat widzę tych samych...

Podpis Życiowo bezkompromisowa
Powrót do góry

lovelau

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam Laure Guidi Bardzo szczęśliwa. Super tkaniny i rewelacyjne fasony!
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pią 14-11-2014, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm, zara, bershka ale najbardziej medicine. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Dora27

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 23-12-2014, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię chodzić po galeriach, dlatego ubrania kupuję w lumpeksach, a bieliznę przez internet, głownie w Allesie. Jestem bardzo zadowolona Uśmiechnięta
Powrót do góry

liuk07

PostWysłany: Wto 09-06-2015, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też jestem zwolenniczką kupowania przez internet a jaka marka ? chyba dla mnie to nie ma większego znaczenia, ważne żeby mi się ciuszek podobał a co jest na metce to sprawa nieistotna
Powrót do góry

Ajlar

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 05-02-2016, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja akurat nie patrze na metke - mi sie osobiscie ciuch musi po prostu podobac. Staram sie nie kupowac w sklepach w miescie, bowiem nie lubie jak np jestem ubrana w taka sama bluzke, jak osoba ktora przechodzi akurat obok mnie. Dlatego chetnie kupuje w necie, ostatnio np w sklepie: /linki zabronione/
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 06-02-2016, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam jeansy z Americanosa. Reszta ciuchów jak popadnie Puszcza oko.
Powrót do góry

Lona

PostWysłany: Wto 09-02-2016, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo uśmiechnięta Czesc Dziewczyny, dawno rozmawiałyście na ten temat ale mam pytanie - Czy któraś z Was kupowała ciuchy marki Pretty One? Szukałam czegoś na wiosnę i natknęłam się na tą markę - jestem zachwycona ! Znacie? Zszokowana
Powrót do góry

bejaska

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 19:03    Temat postu: Jakie firmy najbardziej lubicie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam kilka ale najbardziej to chyba jednak najbardziej uwielbiam Nike i zastanawiam się właśnie nad zakupem adidasów z serii Air Max Women w Sneakr.
Powrót do góry

mala_czarna

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 9:43    Temat postu: Diverse Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam sklep Diverse. Lubię dosłownie kilka kolorów ubrań: czarne, szare jako baza i do tego jakiś jeden mocno kolorowy akcent. Lubię ubrania bez nadruków i wzoró, a jedynie jakieś ciekawe jeśli chodzi o fason. W Diverse ciuchy mają bardzo dobrą jakość, nie są drogie i bardzo często są świetne promocje (można obserwować stronę internetową).
Powrót do góry

lenale

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 24-03-2016, 9:09    Temat postu: Jakie firmy lubicie najbardziej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam kilka ale /reklama/ to moja ulubiona, za jednym zamachem kupuję ubrania i torebki, które są rewelacyjne i w dodatku wcale nie drogie nawet. Mój ostatni nabytek
Powrót do góry

Smerfetka25

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również jestem zwolenniczką kupowania przez internet , kupuje tak zarówno rzeczy dla siebie jak i męża, można znaleźć wiele ciekawych nieznanych szerzej firm, tak ostatnio kupiłam mężowi świetne chinosy W /reklama/, firmie której wcześniej nie znałam, a jest bardzo doceniana przez męskich blogerów. Sama często kupuję w sklepie internetowym Zary, czasem w H&M Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Skocz do: