Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jakie firmy lubicie najbardzej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 22-04-2009, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie, że lepiej zainwestować więcej i pochodzić w butach dłużej. Niestety za jakość się płaci, ale moim zdaniem warto. Płacisz za firmę i za dobre wykonanie. Ja w takich firmówkach chodzę kilka sezonów, no chyba, że wyjdzie coś modniejszego to kupuję, bo mi się podoba. Jak kupisz jakieś badziewie za psie pieniądze, to nie spodziewaj się rewelacji. Stopa Ci się będzie pocić, bo nie będzie w tym żadnego materiału oddychającego i żywotność takiego obuwia jest krótkoterminowa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 28-04-2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Reserved, Mango, Zara, H&M. Tu kupuje bazy i łączę je ze znaleziskami z second handów, india shopów i jarmarków.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

lejdi26

Zodiak: Byk

PostWysłany: Nie 24-05-2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie przodują zdecydowanie sportowe marki nike i adidas ze względu na styl życia, pracę i zdecydowanie wygodę. Nigdy natomiast nie nosze Reeboka, nie nosiłam i nosić nie będę Uśmiechnięta Dlaczego - nie wiem. Jakies uprzedzenie czy cuś hehe:)
Generalnie to lubie markowe rzeczy, ale nie jest to grupa przeważająca w mojej małej Smutna szafie.
Jeżeli chodzi o rzeczy, że tak powiem bardziej wyjściowe, inne niż np. spodnie z dresu (które uwielbiam) to zdecydowanie Orsay, tam zawsze coś dla siebie znajdę.
Powrót do góry

Kath

PostWysłany: Sob 04-07-2009, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię H&M, Reserved, Terranova i Orsay.
Powrót do góry

Szim

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 07-07-2009, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no ja w jukeju, ale tez napisze Uśmiechnięta generalni to next, gap, czesto esprit i dorothy perkins - jesli chodzi o buty to glownie Clarks

Podpis "Rzeka nie narzeka na kamienie na dnie, dopasowuje je do siebie..."
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 14-07-2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio zakochana jestem w H&M (no i oczywiście nadal wierna NEXT). Uśmiechnięta
Ze sportowych to od lat króluje PUMA i ADIDAS.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 14-07-2009, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupuję w najtańszych tutaj sklepach z przecenami - Marshall's i TJMaxx.
A marki, które lubię - Tahari, Kenar. W Polsce lubiłam Zarę, ale jak dla mnie była za droga i dałam sobie spokój.
Powrót do góry

Szim

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie... Zara. W Polsce jest dosyc droga i poki co jakosc jest jeszcze bardzo dobra. Tutaj (w UK) mialam znajoma, ktora byla managerem w jednym ze sklepow i mowila, ze generalnie Zara bardzo 'zeszla na psy' z jakoscia - mowila, ze nawet nie porownuje jakosc obecnej do jakosci sprzed kilku lat... i jakos sie zrazilam od zary od tamtej pory... nie, zeybm tam kupowala i tak Uśmiechnięta

Oczko - no NEXT jest niesmiertelny Uśmiechnięta Zawsze jak musze jakims brzdacom cos kupic (nie tylko dla siebie) to zawsze ide do nexta... te ubranka dla dzieci zawsze mnie tam rozwalaja i az chce miec dziecko Uśmiechnięta)

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szim dla dzieci są śliczne ubranka w NEXT. Ja jeszcze lubię zamawiać przez internet wszystko dla domu. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Szim

PostWysłany: Sro 15-07-2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O tak Uśmiechnięta Ja w ogole lubie robic zakupy przez internet!

Powrót do góry

beapie

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-07-2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Większość ciuszków kupuję przez internet, powód to taki, że mieszkam w małej miejscowości wyboru nie ma ciekawego, a szkoda mi czasu jechać do innych miejscowości. Moja ulubiona marka to Victoria's secret- świetnie leżą.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 01-08-2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ptycha napisała:
TJMaxx.

TJMaxx? Podejrzliwa
U mnie jest Tk maxx i też bardzo lubię ten sklep, duży wybór, dobre ceny i prawie same markowe rzeczy. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

pstryk

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie kojarzę zupełnie tego sklepu. Buty lubię z pumy.
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też nie kojarzę tej firmy... albo nie zwróciłam na nią uwagi:(
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po pobycie w Hiszpanii jestem zwolenniczką sklepów Blanco. Ładne ubrania i niskie ceny. Niestety sklepy tylko w Hiszpanii i Portugalii, jeden w Londynie i Arabii. Szkoda, chociaż u nas i tak ceny byłyby dużo wyższe zapewne i różnica co do innych by się zatarła.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Skocz do: