Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Jakie imionka da造軼ie (lub dacie) II?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Imi dla dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Divergent

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 18 Gru 2013

PostWys豉ny: Pi 11-04-2014, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na Laure jest teraz moda, bo wsrod moich znajomych jest kilka Laur, ale to nie zmiania faktu, ze to bardzo ladne imie . Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 21 Sty 2009
Pochwa: 3
Ostrze瞠: 2
Sk康: Najcieplejsze miasto w Polsce:)

PostWys豉ny: Pi 11-04-2014, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja znam jedn ma陰 Laur, m闚i na ni Laurka. Ale imi 豉dne.Puszcza oko

Arona te jednego znam, jego siostra ma na imi Miriam. A za to Alana mam kuzyna(13lat) i tak bym nigdy nie nazwa豉, bo mi si po prostu 幢e kojarzy.Puszcza oko

O Antosiu ju pisa豉m- my mamy w rodzinie Antosi i jest cudowna, to imi idealnie do niej pasuje.U鄉iechni皻a

U nas ju niezmiennie Gabriel, na 100% tak pozostanie.U鄉iechni皻a

Podpis "... Niepoj皻a ζska Jego wci捫 dosi璕a nas..."
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

aurinko
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 20 Sie 2008

PostWys豉ny: Pi 11-04-2014, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My na li軼ie te mieli鄉y Gabrysia. Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Blondynka

Do陰czy豉: 17 Wrz 2009

PostWys豉ny: Pi 11-04-2014, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzidzia Laura mi si podoba a Aron ju nie. Puszcza oko
Aurinko w zdrobnieniu Anto brzmi fajnie. Puszcza oko Kole瘸nka ma Antosia i jest bardzo pocieszny. Puszcza oko
Sisi mamy kole瘸nka ma Gabriela i wcale on anio趾iem nie jest. Z這郵iwa Nie zapomn jak mi ozdobne, pachn帷e 鈍ieczki powyd逝bywa paluszkami. Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

sisi

PostWys豉ny: Pi 11-04-2014, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka- a tam, anio趾iem to on nie musi by.Z這郵iwa Byle by鄉y si dogadywali.

Nasza Antosia te nie jest anio趾iem, ale jest przez to cudowna. Nie jest jaka niegrzeczna, ale ma charakterek i umie si czasem postawi, a ja uwielbiam j tak - przymru篡 oczy, zrobi mink i m闚i: Nie jestem anio趾iem, jestem ANTOSIOM!

Powr鏒 do g鏎y

Margoth

Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 16 Lut 2010
Pochwa: 1
Ostrze瞠: 1
Sk康: Z magicznego miejsca

PostWys豉ny: Sob 12-04-2014, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak u nas pozostanie bez zmian i 瘸dna z dziewczynek nie zapragnie by nagle ch這pcem to zostaje Dobros豉wa i Ludmi豉.

Podpis " Znalaz豉 pewna Pani aparat do bani......"
皋neczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dosta豉m pi瘯ny prezent od Miko豉ja!
Powr鏒 do g鏎y

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 19 Maj 2006
Pochwa: 2
Sk康: po逝dnie Polski

PostWys豉ny: Sob 12-04-2014, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Antek Zakochany.
Ja chcia豉m, 瞠by Ada mia na imi Antek, ale m鎩 tata tak ma na imi i stwierdzili鄉y, 瞠 jeden ju wystarczy.

Podpis Syneczku, zanim zosta貫 pocz皻y- pragn窸am Ci.
Zanim si urodzi貫- kocha豉m Ci.
Zanim min窸a pierwsza minuta Twojego 篡cia- by豉m gotowa za Ciebie umrze!
Powr鏒 do g鏎y

inek

Do陰czy豉: 18 Pa 2013

PostWys豉ny: Nie 13-04-2014, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Margoth, Wy to macie takie nietypowe imiona.

Antek, od zawsze mi si podoba這 to imi, ale w sumie teraz sobie my郵, 瞠 brzmi tylko 豉dnie jako Anto, Antek, bo wersja Antoni dla doros貫go ju mi si jednak mniej podoba.

Podpis Kocha si za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pi瘯nie.Serduszko
Powr鏒 do g鏎y

aurinko
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Nie 13-04-2014, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W徠pie, 瞠by ktos w przysz這軼i m闚i do niego Antoni. Raczej ka盥y b璠zie przyzwyczajony Antek. Tak samo jak nikt nie m闚i Katarzyna czy Ma貪orzata. Te wersje stosowane s co najwy瞠j w opcji Pan/Pani. W og鏊e zastanawiam sie czy nie wpisa w papiery po prostu Antek.
Powr鏒 do g鏎y

Gizmowa
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 15 Lut 2010
Pochwa: 1

PostWys豉ny: Nie 13-04-2014, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W鈔鏚 m篹czyzn cz瘰to s造sz pe軟e imiona. Z tym, 瞠 w鈔鏚 m篹czyzn to mi si akurat podoba. U鄉iechni皻a Przyk豉dowo, do kolegi nikt nie m闚i Tomek tylko Tomasz.

Antek jest naprawd super. To imi spe軟ia moje kryteria imienia idealnego, Antoni, Anto, Anek, mn鏀two mo磧iwo軼i dostosowanych do wieku. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

dzastek
M這dsza Moderatorka
M這dsza Moderatorka

Do陰czy豉: 20 Kwi 2011

PostWys豉ny: Nie 13-04-2014, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisa豉:
Antek jest naprawd super. To imi spe軟ia moje kryteria imienia idealnego, Antoni, Anto, Anek, mn鏀two mo磧iwo軼i dostosowanych do wieku. U鄉iechni皻a

No to mo瞠 Antek do kompletu? Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

aurinko
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

PostWys豉ny: Nie 13-04-2014, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisa豉:

Mam dok豉dnie takie samo zdanie. U鄉iechni皻a Moja mama za to ci庵le trzyma sie Antoniego, gdzie to b璠zie za ho ho lat. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Mizzah

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Pies
Do陰czy豉: 03 Maj 2014

PostWys豉ny: Sro 07-05-2014, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczynka: Pola
Ch這piec -Maksymilian
Powr鏒 do g鏎y

sisi

PostWys豉ny: Sro 07-05-2014, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisa豉:
W徠pie, 瞠by ktos w przysz這軼i m闚i do niego Antoni. Raczej ka盥y b璠zie przyzwyczajony Antek. Tak samo jak nikt nie m闚i Katarzyna czy Ma貪orzata. Te wersje stosowane s co najwy瞠j w opcji Pan/Pani. W og鏊e zastanawiam sie czy nie wpisa w papiery po prostu Antek.

Mi si wydaje, 瞠 to niedobrze. Panie Antku? Ma這 powa積ie brzmi, a kiedy ta powaga b璠zie potrzebna. Wyobra瘸sz sobie np. pan doktor Antek Kowalski?Puszcza oko Lepiej wpisa Antoni, a m闚i jak si chce.U鄉iechni皻a Zreszt zobaczycie jak fajnie czasem powiedzie do ma貫go dziecka: Antoni.

My tak mamy z t nasz Antonin- 豉dnie i mi這 to brzmi, jak si powie czasami (co prawda bardzo rzadko) Antonino.

Jak by豉m w przedszkolu na praktyce, bardzo mi si podoba這, jak pani do jednej Zosi m闚i豉 Zofia. Jak si tego nie widzi, to nie brzmi mo瞠 fajnie, ale jak ta ma豉 Zofia podnosi豉 m康r g堯wk i m闚i豉: s逝cham?- to robi這 wra瞠nie.Z這郵iwa

Powr鏒 do g鏎y

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 04 Mar 2012

PostWys豉ny: Czw 08-05-2014, 5:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do swojego ponad 100 letniego "narzeczonego" z pracy mowilam Antos lub Antoni. Puszcza oko

Podpis Codziennie budze sie pi瘯niejsza, ale dzis to juz przesadzi豉m... Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Imi dla dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Nast瘼ny
Strona 15 z 16

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach