Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Jakie imionka da造軼ie (lub dacie) II?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Imi dla dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
agatiii7

P貫: Kobieta
Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 09 Mar 2014
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Pi 09-05-2014, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My ju teraz wiemy, 瞠 ch這piec koniecznie Hubert, a dziewczynka Jagoda. Bardzo szcz窷liwa
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

karina123

Zodiak: Byk
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 06 Lis 2014

PostWys豉ny: Czw 06-11-2014, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My郵 nad ㄆkaszkiem li Amelk. Strasznie mi si te imiona podobaj
Powr鏒 do g鏎y

aoiya

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 01 Mar 2010
Sk康: 鏚/Warszawa

PostWys豉ny: Pi 07-11-2014, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie b璠zie Stanis豉w J霩ef po dziadkach ze strony m篹a i mojej. Brzmi niesamowicie a i przy zdrobnieniu jest 豉dnie bo Sta? No... 豉dne imi i pasuje do dzieciaka.

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powr鏒 do g鏎y

aurinko
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 20 Sie 2008
Pochwa: 3

PostWys豉ny: Pi 07-11-2014, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aoiya napisa豉:
U mnie b璠zie Stanis豉w J霩ef po dziadkach ze strony m篹a i mojej. Brzmi niesamowicie a i przy zdrobnieniu jest 豉dnie bo Sta? No... 豉dne imi i pasuje do dzieciaka.

Bardzo 豉dne imie. U鄉iechni皻a Te by這 nasz opcj, ale Antek wygra. Na drugie ma Jozef po naszych dziadkach.
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

Do陰czy豉: 29 Maj 2010
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Pi 07-11-2014, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko u mnie w rodzinie jest Antoni i wszyscy m闚i do niego Toni.U鄉iechni皻a Fajne imi!
Sta te 豉dnie - i dla dziecka i dla doros貫go.

My nazwali鄉y Karolina, a jakby鄉y mieli kolejne to bym chcia豉 - Alicja, Julita albo Artur.
Powr鏒 do g鏎y

meggi

Do陰czy豉: 12 Kwi 2015
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania
Sk康: mazowieckie

PostWys豉ny: Nie 12-04-2015, 16:25    Temat postu: Imi dla ch這pca Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas jest Marcelek i Dawidek
Powr鏒 do g鏎y

alimama

Do陰czy豉: 02 Lip 2016
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Sob 02-07-2016, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas jest Alicja, druga dziewczynka w brzuchu i mamy problem z imieniem U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email  

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 16 Cze 2016

PostWys豉ny: Nie 03-07-2016, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie pami皻am, 瞠 by jedynie problem z imieniem dla ch這pca, bo od pocz徠ku by這 m闚ione, 瞠 ja wybior dla ch這pca, a m捫 dla dziewczynki. No i pierwsza by豉 dziewczynka, wi璚 on bez zastanowienia, od razu by pewien, 瞠 b璠zie Amanda, no i jest Amanda. A jak drugi dowiedzieli鄉y si, 瞠 b璠zie ch這piec i pad這 "masz okazj teraz ty wybra imi", to si g這wi豉m te wszystkie miesi帷e, mniej wi璚ej raz w tygodniu zmienia豉m zdanie i by w planach Hubert, Marcel, Mi這sz, Kornel, Oskar, Alan, Eryk, Wiktor i setka innych. W ko鎍u przy ostatnich dniach by豉m pewna, 瞠 nazw ma貫go Piotru, ale gdy si urodzi i go zobaczy豉m, to jako mi to imi do niego nie pasowa這 i zosta Fabian.
Alimama Swoj drog Alicja to 豉dne imi. Nosz takie, ale i tak wszyscy na mnie Magdalena m闚i...
Powr鏒 do g鏎y

WiolkaHiro

Do陰czy豉: 09 Lis 2016

PostWys豉ny: Sro 09-11-2016, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy dw鎩eczk, obie c鏎ki - Lena i Julia U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

avelina

Zodiak: Kozioro瞠c
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 24 Maj 2010
Sk康: Moonlight shadow

PostWys豉ny: Wto 07-03-2017, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas jest Zuzia, a w brzuszku Zosia Bardzo szcz窷liwa.

Podpis 25.11.2010 r. - ukl瘯n掖Puszcza oko
08.09.2012 r. - nasz 郵ub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powr鏒 do g鏎y

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chi雟ki: Szczur
Do陰czy豉: 30 Cze 2007
Pochwa: 5
Sk康: st康 co zwykle ;)

PostWys豉ny: Wto 07-03-2017, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas Szymek i Bartek Serduszko .

Avelina 郵iczne imiona U鄉iechni皻a.

Podpis Gdyby Ciebie nie by這 wymy郵i豉bym Ci... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powr鏒 do g鏎y

maja18
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 14 Lis 2010

PostWys豉ny: Wto 07-03-2017, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie Zuzia U鄉iechni皻a.
Avelina d逝go z m篹em si zastanawiali鄉y czy nie da Zosia U鄉iechni皻a.

Je郵i bym mia豉 synka to by by Filip.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Najwi瘯sza mi這嗆!
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

Do陰czy豉: 29 Maj 2010
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Wto 07-03-2017, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisa豉:

My nazwali鄉y Karolina, a jakby鄉y mieli kolejne to bym chcia豉 - Alicja, Julita albo Artur.

Jest i Artur Puszcza oko.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Imi dla dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach