Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie kwiaty macie w domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tylko jednego kwiatka i na dodatek nie wiem jak się nazywa. Zakłopotana
W każdym bądź razie powinno się go podlewać niby co 2 tygodnie, ale jak go tak często podlewałam, to zaczął żółknąć. Teraz podlewam raz na miesiąc i pięknie rośnie. Bardzo uśmiechnięta
Do innych kwiatków się nie nadaję, nie pamiętałabym pewnie o codziennym podlewaniu, poza tym często gdzieś wyjeżdżamy i byłby wtedy problem.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia z tych samych powodów ja u siebie mam tylko jednego kwiatka Bardzo szczęśliwa. Bo nigdy nie pamiętam o podlewaniu Śmiejąca się.

A Suzi mi przypomniała o gwieździe betlejemskiej- na gwiazdkę rodzicom kupiłam, więc jeszcze ona dochodzi do kolekcji Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny naprawde nie lubicie kwiatow ze macie ich tak malo? Ja jak tylko mam okazje to kupuje jakis fajny nowy,wprost przepadam za kwiatami.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aż wstyd się przyznać, ale ostatnio musiałam wyrzucić ostatniego kwiatka jakiego miałam Zakłopotana .
Nie nadaję się do ich pielęgnacji, bo niestety ale zapominam o ich podlewaniu.

Chociaż ostatnio zamarzyła mi się pięknie kwitnąca azalia i chyba przy najbliższej okazji sobie ją sprawię.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

żmijka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam w domu beniaminka, to już 3. Dwa poprzednie niestety zaczęły zrzucać liście aż w końcu zostały same gałązki. Niestety była to moja wina, bo nie wiedzialam jak go pielęgnować. Teraz już wiem. Przyznam szczerze, że mam sentyment do tych kwiatków. Na razie mam takiego małego ale chciałabym, żeby miał tak z metr.
Oprócz fikusa beniamina mam jeszcze szeflerę i dużo kaktusów Puszcza oko. Lubię też paprotki jednak nie mam ich jeszcze. Ale planuję sobie sprawić jakąś w najbliższym czasie.

Podpis ... już teraz wiem, szczęście chowa się wśród zwykłych dni...
Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam w domu defenbachie i fryzee no i od wczoraj dwa pierwiosnki które synek sobie wybrał.
Dopiero zaczynam zazieleniać mieszkanie więc dlatego tak mało Uśmiechnięta .

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi ja kwiaty lubię, ale u kogoś. Puszcza oko Poza tym wyjeżdżam na przykład na 2-3 tygodnie i co wtedy? U nas raczej nie praktykuje się zostawiania kluczy sąsiadom, zwłaszcza na tak długo.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Suzi ja kwiaty lubię, ale u kogoś. Puszcza oko Poza tym wyjeżdżam na przykład na 2-3 tygodnie i co wtedy? U nas raczej nie praktykuje się zostawiania kluczy sąsiadom, zwłaszcza na tak długo.

Hmmm no w sumie masz racje,ja tez bym nie zostawila kluczy sasiadom a przez takie 3 tygodnie to ciezko zeby sie kwiaty utrzymaly. Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz sztuczne kwiaty są tak piękne, że całkowicie mogą zastąpić te prawdziwe Puszcza oko

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

żmijka

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uważam, że sztuczne kwiaty nigdy nie zastąpią prawdziwych. To nie to samo. Ja cieszę się bardzo jak widzę jak kwiatek rośnie, rozwija się i to na prawdę cieszy.

Podpis ... już teraz wiem, szczęście chowa się wśród zwykłych dni...
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi napisała:
Dziewczyny naprawde nie lubicie kwiatow ze macie ich tak malo?

Suzi, ja bardzo lubię kwiaty, uwielbiam wręcz, ale nie do tego stopnia, żeby je trzymać w domu. Złośliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Teraz sztuczne kwiaty są tak piękne, że całkowicie mogą zastąpić te prawdziwe Puszcza oko

To prawda, a jakie piekne kompozycje można wytworzyc.
Ja z chęcią chciałabym mieć mnówstwo kwiatów, ale chyba niemam reki do nich, a zreszto zazwyczaj zapominam podlewac. W ta wiosne zmobilizuje sie i wezme sie za kwiaty i pamiec hehe

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

blinka89

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ma dużo kwiatów w całym domu ale ich nie wymienię, bo nie wiem jak się nazywają Puszcza oczko

A w swoim pokoju mam 4 duże bambusy, kaktusa i hiacynta.

No i od wczoraj mam jeszcze to Bardzo uśmiechnięta :

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piekne Uśmiechnięta

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Sro 17-02-2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lal,ale super!!! Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: