Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jakie kwiaty macie w domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hokkaido

PostWysłany: Pon 11-02-2013, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 2 ogromne Benjaminy, które zastałam w mieszkaniu po poprzednich właścicielach. Są dośc kapryśne, ale jakoś się zaprzyjaźniamy. Dracenę - z nią jest najmniej problemów, po prostu sobie rośnie. Drzewko Szczęścia - które kiedyś zbyt obficie podlałam przed wyjazdem na urlop i zgnił mu cały pień i właśnie je odratowuje (nowa doniczka, nowe rozsadki) i najnowszy nabytek - Storczyk, który kwitnie od 3 miesięcy, czym każdego dnia poprawia mi humor.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 16-10-2013, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

D ma benjaminka, dracene, kilka kaktusow, a ja mam z 5 storczykow i 5 malutkich cytryn.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: