Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie kwiaty macie w domu?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 16:17    Temat postu: Jakie kwiaty macie w domu? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 2 pierwiosnki (biały i żółty),2 palmy (małe) i gerbera

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lucky bambo Bardzo szczęśliwa Mam ich mase - a ponieważ nie wymagają dużego zachody jak dla mnie sa poprostu rewelacyjne. Żywe , zielone i ładne Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 czy łączysz je z innymi kwiatami czy pooprostu same stoja w wazonie?

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawić. Sprawy wielkie staną się śmiesznie małe. Sprawy przeraźliwie trudne stracą ze swego ciężaru."
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam 2 hoje, cudnie kwitną latem. Zapach bardzo intensywny, szczególnie gdy zbiera się na deszcz.

A kalie kupiłam w jednym z supermarketów. Niestety szybko przekwitła. Cebulki niedługo 2 raz posadzę, ale mam złe przeczucia, że był to kwiatek jednorazowy Smutna .

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam dwie male palemkowate, to sie zapewne jakos nazywa, ale nie moge znalezc nazwy. W Polsce zakupilam mojego ukochanego zamioculcasa, po czym naturalnie zapomnialam przywiezc. Planuje kupic storczyki.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Lucky bambo Bardzo szczęśliwa Mam ich mase - a ponieważ nie wymagają dużego zachody jak dla mnie sa poprostu rewelacyjne. Żywe , zielone i ładne Bardzo szczęśliwa

Ja mam tylko takie. Są ładne, oryginalnie wyglądają, a i nie nie tęsknią za bardzo, jak się gdzieś na dłużej wyjeżdża. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.

Ostatnio zmieniony przez Jowita dnia Pon 15-02-2010, 22:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tulipanki i wlasnie szukam co zrobic z cebulkami jak mi kwiatki padna, czy da sie je jakos odzyskac. Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

DariaAngel napisała:
Mam 2 hoje, cudnie kwitną latem. Zapach bardzo intensywny, szczególnie gdy zbiera się na deszcz.

Tez mam ale jeszcze mi nie kwitla,moja mama ma ogromna i zgadzam sie z Toba, cudnie pachnie .
Dziewczyny tak malo kwiatkow macie w domu??
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja u siebie w pokoju mam tylko storczyka, który i tak mi pada.
Ale w innych mam paprotki, kaktusy, aloes nawet, kilka jakichś palmowatych, grudnie (nie wiem czy to oryginalna nazwa Puszcza oko ) i kilka których nazw nawet nie znam Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Sensi

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam storczyka.. NIESTETY..
Dostałam go od Mojego mężczyzny..
Chyba na złość.. bo mu mówiłam, że nie lubię kwiatów w doniczce..
Nie mam cierpliwości do nich.. Ale jak mi uschnął.. to mi się przykro zrobiło.. i doprowadziłam go do porządku dziennego jakoś CUDEM..
Obecnie ma 2 kwiatki.. i śmieje się, że odzwierciedla nasze uczucie.. A jak się słabo będzie starać.. to znowu zacznie usychać.. ^^,

Podpis Ten świat, który dobrze znasz.. w nim trwasz, aż odnajdziesz swoje SZCZĘŚCIE.. Mam Cię .. ^^,
Powrót do góry

Suzi

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam troche kwiatkow,wiec tak:
* w sypialni mam storczyka,paprotke i jeszcze jednego kwiatka(nie wiem jak sie nazywa ale bardzo fajnie tam rosnie)
* w lazience 2 storczyki
* w kuchni kaktusa,mini papryczke,jakiegos widzacego,prymulka,zonkile
* w goscinnym to mam sloniowa stope czy noge,juke,calathea,2 bambuski,bonsaya, i 4 kwiatki co nie wiem jak sie nazywaja
*u malego mam hoje i gwiazde betlejemska.
To chyba wszystko.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Polsce mialam duzo kwiatow, ale ja za nimi po prostu nie przepadam. Tzn. jestem zdania, ze jesli juz miec to takie by pasowaly do reszty. Tutaj jestesm przed remontem generalnym niemal kazdego pomieszczenia, wiec wstrzymuje sie z kupnem.

Hoje tez kiedys mialam, ale nie lubilam jej zapachu... Nie moglam przy nim spac bo bym zbyt duszacy. Ale kwiaty ma rzeczywiscie piekne. Gdy zobaczylam po raz pierwszy nie wierzylam, ze prawdziwe. Bardzo szczęśliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:

Ja wczoraj z P. kupiłam takiego bambusika. Bardzo szczęśliwa
Będziemy go w hydrogelu trzymać.
Powrót do góry

lenka8990

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 14:42    Temat postu: Kwiaty Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam na parapcie storczyki( kłopotliwe w pielęganacji, albo jak taka niezdarna jestem;)), fijołka alpejskiego, kaktusy i lawendę, żeby latem komary odstraszała.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 16-02-2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lady_jagodka stoja sobie same w wazonikiu Uśmiechnięta Nie mam innych kwitów chyba że sztuczne....a zapomniałam o moich dwóch małych kaktusach Bardzo szczęśliwa
Tak jak mówi Jowita bambusiki są fajne bo nie tęsknią za toba i wodą... Bardzo szczęśliwa
A teraz w mojej Biedronce jest ich wyprzedaż po 1,50 zl więc kupiłam ich cała mase Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: