Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Jakie pastylki na gard這?
Id do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Alinka27

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 03 Wrz 2015

PostWys豉ny: Wto 19-04-2016, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wypr鏏owa豉m ju wiele smak闚, ale jednak pyramidonek najlepiej mi smakuje. Te mam najbardziej bogaty i naturalny sk豉d z dostenych dla rynku, a wol brac co naturalnego ni faszerowac si chemi.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Adzia
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Smok
Do陰czy豉: 15 Lut 2010
Pochwa: 2
Sk康: z mieszkanka :P

PostWys豉ny: Wto 19-04-2016, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak bardzo boli to Tantum Verde bo szybko mi pomaga. Ale nie lubi ich smaku i tego znieczulenia w ustach. Niezdecydowana

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powr鏒 do g鏎y

miksio104

Do陰czy豉: 20 Maj 2016
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Pi 03-06-2016, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosowa豉m ostatnio /reklama/ do ssania na b鏊 gard豉 i kaszel fajny mia造 smak czarnej porzeczki pomog這
Powr鏒 do g鏎y

karolkaKarK

Do陰czy豉: 03 Lis 2018

PostWys豉ny: Sob 03-11-2018, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja raz mia豉m taki b鏊 gard豉, 瞠 tabletki nie pomaga造 a do tego nie chcia豉m wychodzi z domu. Siostra wpad豉 na pomys, 瞠by um闚i si na tak videokonsultacj przez internet. LekarzObok chyba to by. Usiad造鄉y przed komputerem we dw鎩k, ona rozmawia豉 z lekarzem i t逝maczy豉 co ja pokazuj albo co czuj, bo nie mog豉m g這su wyda z siebie :p by這 zabawnie, ale recept dosta豉m i ju jest wszystko w porz康ku U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

trawka91

Do陰czy豉: 08 Pa 2018

PostWys豉ny: Pon 05-11-2018, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te konsultacje wideo bardzo fajnie si sprawdzaj, zw豉szcza przy takich drobnych przezi瑿ieniach.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach