Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 

Jakie pastylki na gard這?
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
korneliap

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 27 Pa 2015
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrze瞠: 3

PostWys豉ny: Pon 09-11-2015, 16:04    Temat postu: Jakie pastylki na gard這? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy stosujecie pastylki do ssania na podra積ione gard這? W aptekach jest ich mn鏀two, jakie waszym zdaniem s najskuteczniejsze?
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Ma逍a
Do陰czy豉: 03 Wrz 2014
Ostrze瞠: 1

PostWys豉ny: Sro 11-11-2015, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz racje tych pastylek jest ca趾iem sporo. Ostatnio dosta豉m pr鏏k takich 瞠lkowych ca趾iem dobre a co wa積e pomagaj przy chrypce i drapaniu w gardle.
Powr鏒 do g鏎y

Agata2

Do陰czy豉: 11 Lis 2015

PostWys豉ny: Czw 12-11-2015, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie najlepiej pomagaj Cholinex U鄉iechni皻a.
Powr鏒 do g鏎y

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 31 Gru 2011
Pochwa: 8
Sk康: Pozna

PostWys豉ny: Czw 12-11-2015, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata2 napisa豉:
Mnie najlepiej pomagaj Cholinex U鄉iechni皻a.

Mi te. Inne na mnie nie dzia豉j.

Podpis Szcz窷cie to jest spos鏏 my郵enia, a nie rzecz, kt鏎 dostajemy.
Powr鏒 do g鏎y

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Do陰czy豉: 26 Wrz 2007
Pochwa: 1
Sk康: Krak闚

PostWys豉ny: Pi 13-11-2015, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cholinex albo Strepsils. Nie ukrywam, 瞠 wol te drugie ze wzgl璠u na bogat gam smakow. U鄉iechni皻a

Podpis Niezwyk貫 mo積a spotka na 軼ie磬ach zwyk造ch ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powr鏒 do g鏎y

Natala

Do陰czy豉: 21 Mar 2014

PostWys豉ny: Nie 15-11-2015, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupuj Fiord. Tak apropo's 瞠lkowych, cho nie wiem czy to samo mamy na my郵i. Jest dost瘼na o smaku czarnej porzeczki, bardzo te smak lubi. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

korneliap

Do陰czy豉: 27 Pa 2015
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrze瞠: 3

PostWys豉ny: Pon 16-11-2015, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko smak czarnej porzeczki maj czy inne smaki te s?
Powr鏒 do g鏎y

Tequilla

PostWys豉ny: Pi 27-11-2015, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mia豉m w豉郾ie ma my郵i te pastylki Fiorda. Ja te mam o smaku czarnej porzeczki ale s jeszcze cytrynowe i dla dzieci malinowe. Bardzo wa積 zalet ich jest to 瞠 nadaj si dla diabetyk闚.
Powr鏒 do g鏎y

Fretka

Do陰czy豉: 29 Maj 2010
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Pi 27-11-2015, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze bior Strepsils albo Neoangin.
Powr鏒 do g鏎y

Natala

Do陰czy豉: 21 Mar 2014

PostWys豉ny: Wto 01-12-2015, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dok豉dnie tak @kornelia - s dost瘼ne w 4 wariantach. Nie wiedzia豉m jednak, 瞠 nadaj si dla diabetyk闚, to cenna informacja.
Powr鏒 do g鏎y

Alinka27

Do陰czy豉: 03 Wrz 2015

PostWys豉ny: Sro 02-12-2015, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja dziecku podaje karmelki z pyramidonka jak go boli gard這. Nienawidzi p逝kanek, a 瞠by mu cos psikn望 do gard豉 to katorga. A karmelki s z naturalnych sk豉dnik闚, sama te czasami bior.
Powr鏒 do g鏎y

ilonaaa

Do陰czy豉: 04 Gru 2015
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Pi 11-12-2015, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podra積ienie gard豉 w Twoim przypadku jest spowodowane zdarciem gard豉 z powodu d逝gotrwa貫go m闚ienia, krzyczenia czy po prostu 豉pie Ci choroba i zaczyna si od b鏊u gard豉? Na b鏊 gard豉 w pocz徠kowej fazie zalecam czosnek stosowany jako landrynka. B鏊 szybko znika bez stosowania wspomagaczy z apteki i bez wydawania pieni璠zy. Je郵i podra積ienie to kwestia zdarcia gard豉 to postaraj si nie dopuszcza do takiej sytuacji. Bo nasz aparat mowy nie zniesie takiej sytuacji zbyt cz瘰to. W czasie d逝gich rozm闚 podniesionym g這sem staraj si nawil瘸 gard這.
Powr鏒 do g鏎y

Tequilla

PostWys豉ny: Pon 28-12-2015, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tego jest tyle na rynku, ja chyba ju sprawdzi豉m ka盥y, inne okej ale to nie moje smaki:-) Przed 鈍i皻ami kupi豉m sobie fiord Vocal 鈍ietnie nadaje si jak pracujecie w pomieszczeniach klimatyzowanych przez d逝窺zy czas nawil瘸 i 豉godzi podra積ione gard這 i krta os豉nia b這n 郵uzow.
Powr鏒 do g鏎y

GolesLaWa

Zodiak: Lew
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 26 Maj 2015

PostWys豉ny: Pon 25-01-2016, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie najlepiej sprawdza si orofar max - to chyba do嗆 silny lek ale faktycznie znieczula gard這. Z tym, 瞠 teraz od dw鏂h czy nawet trzech lat nie by豉m chora wi璚 nie znam 瘸dnych nowo軼i
Powr鏒 do g鏎y

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 20 Lut 2016

PostWys豉ny: Wto 23-02-2016, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najcz窷ciej stosuj Septolete bez cukru.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach