Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jakie stosujecie tabletki antykoncepcyjne i ile przytyłyście
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwusiafajna

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 10:48    Temat postu: Jakie stosujecie tabletki antykoncepcyjne i ile przytyłyście Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam kobietki chciała bym bardzo przytyć,wszystkiego już próbowałam i nic wiec chce wypróbowac z tabletkami anty slyszalam ze duzo kobiet przybiera na wadze po tabletkach antykoncepcyjnych!Chciala bym zebyscie napisali jakie stosujecie tabletki i ile po nich przytylyscie moze mi tez pomioga nabrac pare kilo!Dodam ze urodzilam dziecko i dalej jestem chuda jak patyk chce wziasc tabletki ktore mnie zabezpiecza a dodatkowo pomoga nabrac pare kilogramow!czekam na wypowiedzi i z gory dziekuje !POZDRAWIAM :*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy to jest najlepszy sposób aby przybrać na wadze Przewraca oczami .
Jeżeli nie masz skłonności do tycia to chyba nic nie możesz specjalnie zrobić . Chyba , że będziesz jadła na okrągło tłustą golonkę Bardzo szczęśliwa .
Ja zażywałam : Logest, Mikrogynon i jeszcze pare innych (nie pamietam nazw). Niestety a może na szczęście nie przytyłam po żadnych z tych tabletek.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chcesz sie zabezpieczyć to dobry pomysł, na przytycie raczej nie, ale jeśli innymi metodami się nie da, to może to coś pomoże.

Ja bralam Novynette, a później plastry Evra, nie przytyłam ani kilograma.
Za to moja koleżanka brala te same rzeczy i utyła, więc to zależy od organizmu.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosuje Regulon i chyba nie przytyłam ale zauważyłam, ze jestem non stop głodna. Nieciekawe uczucie, pilnuje sie bo gdyby nie to byłabym gruba jak w ciąży.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja brałam microgynon, a teraz od ponad dwóch lat biorę novynette i nie przytyłam ani kilograma, nie czuję też żebym była bardziej głodna.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Madzio

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja brałam Yasminelle i nie przytyłam ani kilograma, nawet schudłam( a bardziej nie schudłam, tylko tabletki wyciągneły wodę z organizmu ;|).

Ktoś kiedyś powiedział i pozwól, że teraz ci to zacytuje:

"Gdyby tabletki antykoncepcyjne powodowały tycie, to podawano by je dzieciom w Afryce na przyrost wagi...".

Z tabletek nie przytyjesz... mogą spowodować łaknienie, więc możesz więcej jeść i stąd tycie. a jeśli chcesz naprawde przybrać na wadze, to proponuje tłuste dania i do tego mc donald 2 dni w tygodniu... . Po takiej kuracji zapewne zechcesz wrócić do swojej poprzedniej wagi Złośliwa.

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie dokładnie powodują niekonczace sie łaknienie. Zwariować mozna,
Powrót do góry

sylwusiafajna

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No widzę dziewczyny ze u was tabletki sa dobrze dobrane bo mowia ze tyje sie tzn woda zbiera sie w organizmie i wtedy wygląda czlowiek jak by przybral na wadze po nieodpowiednio dobranych tabletkach!
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 03-08-2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sama dobrze napisałaś- od tabletek się nie tyje- jedynie mogą albo powodować większy apetyt (i od Ciebie zależy czy będziesz więcej jeść), albo zatrzymują wodę w organizmie. Efektu tuczącego nie mają.
Jeśli chcesz przytyć to idź do lekarza, dietetyka, a nie od razu stosuj antykoncepcję. Tabletki antykoncepcyjne stosuje się celowo do zapobiegania ciąży (i jeszcze dla paru innych celów, nie związanych z tyciem).

Ja brałam najpierw diane-35, potem plastry, potem cilest i teraz znowu plastry evra. Po żadnym z tych środków nie przytyłam.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

NIKITA

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 04-08-2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie przytylam... ale ciagle mam ochote na seks.

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

Amira85

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 04-08-2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cilest brałam. W ciągu półtora roku przytyłam 4kg ;/

Podpis "Potykając się, można zajść daleko. Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się!"
Powrót do góry

karola1988

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 08-08-2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NIKITA napisała:
Ja nie przytylam... ale ciagle mam ochote na seks.

Mam to samo i właśnie też brałam cilest Bardzo szczęśliwa

Podpis Latają ptaszki - łapać Murzynka!
Powrót do góry

Jesienna

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 09-08-2009, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mikrogynon, nic nie przytyłam.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 17-09-2009, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stosuję Marvelon, nic nie przytyłam Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

martunia_12

PostWysłany: Czw 17-09-2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę Rigevidon i też nie przytyłam od tabletek.

Podpis 14.08.2010 inlove
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: