Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My dziś kupiliśmy ubezpieczenie na 10 dni na wyjazd do Chorwacji za 200zł, ale obejmuje wszystko co się da. Puszcza oko Na kwotę 150 tys. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 03-08-2010, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami warto dopłacić i wziąć kompleksowe ubezpieczenie żeby mieć pewność i spokojne wakacje Uśmiechnięta
Powrót do góry

trzpiot

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 03-08-2010, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tym się zgadzam w caaaałej rozciągłości Uśmiechnięta Myślę, że nie zaszkodzi też dorzucić sobie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Sro 04-08-2010, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od utraty bagażu też, bo nieraz wszystko można zgubić nawet bilety powrotne Uśmiechnięta
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w te wakacje będąc w Chorwacji też byłam ubezpieczona w PZU. Na szczęście nic złego się nie wydarzyło, więc nie musiałam ich testowaćUśmiechnięta
Powrót do góry

trzpiot

PostWysłany: Pon 09-08-2010, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem, że u nich jest ubezpieczenie od wcześniejszego powrotu z wycieczki, jak się zdarzy jakaś awaria itp. Dobrze wiedzieć.
Powrót do góry

namir

PostWysłany: Nie 15-08-2010, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I sama wiem, kiedy ja wykupowałam ubezpieczenie wojażer ,że nie jest ono wcale drogie.Tym samym dla nas opłacalne.
Powrót do góry

kmac147

PostWysłany: Pon 16-08-2010, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hestia Podróże.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 17-08-2010, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja brałam na tydzien w PZU na UE, dałam 45 zł ze wszystkim, ubezpieczeniem bagażu, zdrowotnym itp itd.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

trzpiot

PostWysłany: Pon 30-08-2010, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od kogoś słyszałem, że w pzu wojażer wyszło ok 24 zł na 2 tygodnie. Ma ktoś z was ta polisę, to prawda?
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak to prawda, ja zawsze biorę Wojażera, inne mi się po prostu nie opłacają, zresztą mam zaufanie do PZU, to jedna z najlepszych i najbardziej doświadczonych ubezpieczalni.
Powrót do góry

trzpiot

PostWysłany: Sro 08-09-2010, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O ile się orientuje, to są tam fajne zniżki. Słyszałaś coś o tym?
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Czw 16-09-2010, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz nie wiem, ale były po nawet 50% dla dzieci, dla osób uczących się też, myślę, że są nadal przez cały okres urlopowy.
Powrót do góry

trzpiot

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pociągające zniżki... Hmmm... biorąc pod uwagę, że w ogóle ta polisa jest tania, to wychodzi, że ze zniżkami jest wyjątkowo tania Uśmiechnięta
Opłaca się, tym bardziej że opłaty za opiekę medyczną za granicą za kosmicznie drogie jak na Polaka.
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Sob 18-09-2010, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Drogie, dlatego Polacy chętnie biorą wojażera na zagraniczne wyjazdy do pracy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: