Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trzpiot

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 19-09-2010, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I bardzo dobrze, że je biorą. Jak pisałem, opieka medyczna za granicą jest bardzo droga. Mój szwagier rozharatał palca we Francji i musiał go zszywać, i zapłacić kosmiczne pieniądze za zabieg. Lepiej się ubezpieczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 01-10-2010, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiedz dla szwagra , że może wziąć sobie wojażera będąc we Francji, bez formalności i dokumentów, to tez spory plus tej polisy.
Powrót do góry

Dinula

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 15-05-2014, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tylko obcykane ubezpieczenie zdrowotne w nfz-cie. Uśmiechnięta Europejska karta - już nam się przydała kiedyś!
Powrót do góry

Karolitka

PostWysłany: Pią 28-08-2015, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć dziewczyny,

Podłączę się pod temat, ponieważ nie znalazłam lepszego a nie będę zakładała nowego. Czy korzystałyście może z ubezpieczenia turystycznego w mbanku? Wraz z facetem pod koniec września wybieramy się do Hiszpanii i z racji, że mam konto w mbanku to pomyślałam o wykupieniu ubezpieczenia u nich. Będę wdzięczna za jakieś info lub też polecenie jakieś innej firmy.
Powrót do góry

taktlos

PostWysłany: Pon 26-02-2018, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może jakieś dobre ubezpieczenie na życie? Moim zdaniem [url=ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html]ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniaonline.pl[/url] są dość ciekawym rozwiązaniem Uśmiechnięta

Podpis Historia rodzinna jest pojedynkiem wielu różnych opowieści, a wygra go ten, kto bardziej się uprze.
Powrót do góry

husmak19

PostWysłany: Wto 27-02-2018, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie /link/ może również być dość dobrym pomysłem. Wielu trudności można sobie w ten sposób oszczędzić Uśmiechnięta

Podpis ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: