Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trzpiot

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 15-07-2010, 11:13    Temat postu: Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poradźcie, jakie ubezpieczenie wybrać. Jedziemy za granicę całą rodziną i chcielibyśmy się ubezpieczyć, ale nie bardzo wiemy, co wybrać, bo jest tyle firm i ubezpieczeń. Co byście doradzili?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 15-07-2010, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wlasnie mam zamiar sie ubezpieczyc i wedlug mojego agenta ubezpieczeniowego dobre jest Generali. Czy to prawda nie wiem, ale podobno oferuja dobre uslugi za przystepne ceny.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 15-07-2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem jak jest teraz ale kilka lat temu mialam ubezpieczenie w Warcie, mialam wypadek za granica i nie mialam zadnych problemow z nimi.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 15-07-2010, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja teraz miałam ubezpieczenie w Uniqa Uśmiechnięta obejmowało też choroby przewlekłe w cenie ubezpieczenia Bardzo uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 15-07-2010, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wszelkie ubezpieczenia biorę z PZU.
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A Wojażera sprawdzałeś? Niezłe zniżki teraz mają, ja za 10 dni plażowania w Hiszpanii zapłaciłam składkę ok 24 zł.
Powrót do góry

miss

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na wszelkie wyjazdy ubezpieczam się w Hestii. Zresztą pisałam już na forum o niej. mają szeroki wachlarz ubezpieczeń i rozsądne ceny.

A na wyjazd na pewno potrzeba KL i NNW. To podstawa. W większości krajów europejskich warto wziąć kartę ubezpieczenia ... tą z NFZ-u nie pamiętam nazwy Złośliwa Dzięki niej nie będziesz się musiała martwić o część kosztów leczenia.

Jeżeli jedziecie z biurem podróży to zarówno KL jak i NNW musicie mieć wykupione (załatwia to biuro).

No i na ubezpieczeniu nie warto oszczędzać. Jeżeli jedziecie z dziećmi - tym bardziej. warto wydać tą stówę czy dwie dla całej rodziny więcej i mieć szersze ubezpieczenie, niż jeżeli (tfu tfu)coś sięstanie pluć sobie w brodę, że się nie pomyślało wcześniej.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze ubezpieczam się w PZU. Bagaż, siebie itp. Oprócz tego wyrabiam europejską kartę zdrowia jeśli znajduję się na terenie Unii.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

trzpiot

PostWysłany: Pią 16-07-2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojej, sporo tych ubezpieczeń i o tylu rzeczach trzeba pamiętać. Zszokowana Właśnie siedzę w kompie i przeglądam te wszystkie wynalazki. A są w którymś jakieś zniżki dla dziecka?
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Pon 19-07-2010, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miss masz rację takie ubezpieczenie to podstawa coś musi chronić nas podczas zagranicznych wyjazdów, ja sobie nie wyobrażam żadnego podróżowania bez wojażera, który teraz dla dzieci ma 50% zniżki.
Powrót do góry

trzpiot

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

50% zniżki to jest coś Zszokowana A to ubezpieczenie obejmuje leczenie, kradzież itp.?
Powrót do góry

namir

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wykupowałam sobie przez inteligo,i to było ubezpieczenie w PZU.
Tanio,na tydz.do Niemiec wyszło mi 30zł.
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to do Hiszpanii wyszło jeszcze taniej, wszystko zależy jak duża liczba czynników wchodzi w skład ubezpieczenia, a w wojażerze jest ich sporo, no i kradzież bagażu też jak najbardziej obejmuje.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do Chorwacji na 13 dni w PZU płaciłam około 60zł.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

trzpiot

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To naprawdę bardzo tanio Zszokowana Wow, daje do myślenia.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: