Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakiego psiaka kupic?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia, ale przecież w schronisku są też szczeniaki.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może Beagla? Nie jest duży, ale też nie całkiem mały. Puszcza oko

Albo sznaucera miniaturkę?

Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 11:59    Temat postu: Re Jakiego psiaka kupic? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Mam straszna ochote na psiaka. Chcialam biszkoptowego labradorka, ale moj P. sie nie zgadza na duzego psa i koniec. Wiec jesli rzeczywiscie chce psa, to mam sobie wybrac cos malego i malo szkodliwego Złośliwa .
Nie znam sie na rasach, wiem jednak, ze chcialabym aby byl maly, slodki i w miare cichy. Macie cos do polecenia? Nie ukrywam, ze pudle czy yorki mi sie nie podobaja. Wolalabym jakiegos psa-maskotke. Hmm sama nie wiem jak go opisac. Moze Wy mi pomozecie cos wybrac Śmiejąca się .

Jak chcesz psa - maskotkę to polecam Yorka. Fakt niektóre są brzydkie, ale moja ma więcej cech teriera miniaturowego i jest zupełnie inna i ma inny charakter. Ale jak nie podobają ci się Yorki to i tak polecam jakiegoś terierka, bo są to kochane psiaczki.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naprawde maja tez szczeniaczki? Nie wiedzialam Złośliwa . Nigdy nie bylam w schronisku. Musze poszukac jakies pobliskiego schroniska.
Fajne te pieski, ktore wklejacie, ale nie bylo jeszcze oczarowania Bardzo szczęśliwa .

Dołączone po 19 minutach 57 sekundach:

Ten jest piekny, chau chau, ale nie dla mnie. Choc i tak powalil mnie na kolana!

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam sznaucera miniaturkę. Mieszkałam z nim cały 3 rok na stancji i to z dwójką tych psiaków. Masz różne ich kolory: czarne, pieprz i sól (fretki zdjęcie) i białe. Nie gubią sierści bo mają taki chyba włos, a jeżeli coś z nich wypada to nie dużo. Do tego są inteligentne.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Ten jest piekny, chau chau, ale nie dla mnie. Choc i tak powalil mnie na kolana!

Ja na niego choruję od lat, ale chyba nigdy nie będę go miała. Za dużo sierści i K. mi wrzeszczy, że on nie chce kolejnego futroroznosiciela w domu. Złośliwa

Kinia - chow chowy są duże, prawie jak owczarki. Puszcza oko Podobne pod względem futra są pomeraniany.

Jak chcesz psa to najpierw zastanów się jakie ma mieć cechy. Chcesz psa na długie spacery, typowego kanapowca, jaki ma mieć charakter, jaką sierść itd.
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 22-08-2012, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie musisz się zastanowić jaką osobowość ma mieć piesek.
Jeśli chodzi o beagla, to na pewno nie zaliczyłabym go do psów-przytulańców. On jednak chodzi swoimi ścieżkami, jest strasznie żywiołowy i potrzebuje dużo ruchu, raczej nie usiedzi Ci za długo na kanapie, a jak już leży to raczej w osobności. Uśmiechnięta

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

BrokenAngel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 22-08-2012, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może mały biały piesek czyli Maltańczyk ? Uśmiechnięta Słodki, śliczny psiak tylko czasami odrobinę hałaśliwy jak to tego typu psiaki przytulaki. Zależy jaki ci się trafi egzemplarz. Puszcza oko

Podpis Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni - Carlos Ruiz Zafón
Powrót do góry

Eelee

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 05-09-2012, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W dziecinstwie mialam teriera szkockiego,madry psiak tak samo jak Beagle- super rasa , albo kundelka sa mniejsze i cąłkiem inteligentne , jamnikow, innych tej wielkosci ie bierz bo sa glosne, ujadaja jak szalone a mopsy sapią. Puszcza oko

Uwagi  Zaczynaj zdania z dużej litery i kończ je kropką! Używaj poprawnie znaków interpunkcyjnych!
scoto.
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 05-09-2012, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Kini@ a shih-tzu? To taki typowy pies maskotka. Bardzo szczęśliwa Z reguły są grzeczne, nie szczekają. Ja mam już drugiego i sobie chwalę wybór.

Baaardzo sobie chwalę mojego futrzaka. Duży uśmiech

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Kinia@

PostWysłany: Sro 05-09-2012, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecu a glosny to psiak?

Moj P. pracuje na 3 zmiany, wiec nie chce, aby pies go budzil co 5 minut jak bedzie odsypial nocki.

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 05-09-2012, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Wiecu a glosny to psiak?

Moja suczka szczeka tylko w czasie zabawy. I to dlatego, że mój G. ją tego nauczył i nas bawiło to jej szczekanie.
Sama z siebie bardzo, bardzo rzadko szczeka.
Poprzedni też do ujadaczy nie należał.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

lenkao

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 09-09-2012, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie bardzo podobają się sznaucery miniaturki. Bardzo szczęśliwa Sama mam sznaucera olbrzyma( zasługa mojego taty).
Sznaucery są spokojne, w miarę ciche. Raczej nieszkodliwe. Uśmiechnięta[/url]

Podpis Życie niesie wiele możliwości, pozostaje tylko mieć odwagę.
Powrót do góry

pauli_25

PostWysłany: Pon 24-09-2012, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam zdecydowanie West Highland White Terrier. Są to kochane i niezwykle inteligentne pieski. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Czw 27-09-2012, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przemyslalam sobie wszystko i rezygnuje z psa. Za duzy obowiazek i odpowiedzielnosc. Szkoda, ale moze na starosc sobie kupie.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: