Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakiego psiaka kupic?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 22-10-2012, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kini@ piesek ładniutki, oby był grzeczny. Uśmiechnięta

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 22-10-2012, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śliczny jest Kiniu! Gratuluję jeszcze raz psiaka, oby dobrze się chował i nie łobuzował za bardzo. Uśmiechnięta
Powrót do góry

aurelia

PostWysłany: Pon 22-10-2012, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ masz ślicznego pieska.
Nie zapomnij mu zawiązać czerwonej wstążeczki. Puszcza oko
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 22-10-2012, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dudi napisała:
Jaki kochany, wyglada na pieszczoszka. Uśmiechnięta

Wlasnie takiego psiaka chcialam Złośliwa .

Noc minela spokojnie. Choc ja stresowalam sie strasznie. Dzis na wykladach myslalam tylko o Whisky Złośliwa . No i mamy juz za soba pierwsza kapiel.
Zwariowalam na jego punkcie!

Aurelia cos mi sie wydaje, ze pojdzie w slady ojca, czyli bedzie mniej wiecej taki:

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

aurelia

PostWysłany: Pon 22-10-2012, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ - naprawdę są podobni - ja na początku myślałam, że to Twój psiak. Śmiejąca się
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Wto 23-10-2012, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bylismy dzis u weterynarza z psiakiem. Dostal szczepionke, tabletke na lepsze trawienie i masz zapobiegawsza na pchly. Troszke sie nacierpial, ale juz wrocil do formy i szaleje z pilka Uśmiechnięta . Za 2 tygodnie kolejna szczepionka.

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 28-10-2012, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia widzę, że zmieniałaś zdanie. Złośliwa Dobrze, że urzekł Cię ten malec bo jest cudny. Zakochany Nie będziesz żałować. Puszcza oko

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 28-10-2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiniu piesek jest prześliczny, uroczy. Gratuluję !!!
Powrót do góry

NaturalGirl

Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamiast kupowac postawilabym na wziecie jakiegos biedactwa ze schroniska jednak.
Powrót do góry

kobietka1234

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 16:45    Temat postu: Male Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam Shih Tzu. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aga99

PostWysłany: Wto 16-04-2013, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam cocker spaniela. Wulkan energii. Uśmiechnięta
Powrót do góry

bober

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Wto 16-04-2013, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śliczny psiak. Bardzo szczęśliwa

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

emilia111

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 04-04-2014, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja Ci polecam rasę Bichon Frise. To bardzo kochane i mało problematyczne pieski, mam takiego i jestem bardzo przywiązana do niego. Może się skusisz. Uśmiechnięta
Powrót do góry

milcia000

PostWysłany: Sob 24-05-2014, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najwspanialszą rasą są buldożki francuskie, są przezabawne i kochane, niestety bardzo chorowite. Smutna
Powrót do góry

Martynnna1

PostWysłany: Wto 27-05-2014, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam zwykłego, małego kundelka ze schroniska i jestem w nim zakochana!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: