Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakiego psiaka kupic?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 27-05-2014, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam żadnego psa, jestem przeciwna posiadaniu psa w bloku kiedy codziennie do godz. 17 nie ma nikogo.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mary3939

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 13:41    Temat postu: Re Jakiego psiaka kupic? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Mam straszna ochote na psiaka. Chcialam biszkoptowego labradorka, ale moj P. sie nie zgadza na duzego psa i koniec. Wiec jesli rzeczywiscie chce psa, to mam sobie wybrac cos malego i malo szkodliwego Złośliwa .
Nie znam sie na rasach, wiem jednak, ze chcialabym aby byl maly, slodki i w miare cichy. Macie cos do polecenia? Nie ukrywam, ze pudle czy yorki mi sie nie podobaja. Wolalabym jakiegos psa-maskotke. Hmm sama nie wiem jak go opisac. Moze Wy mi pomozecie cos wybrac Śmiejąca się .

Pies to nie maskotka i od tego trzeba zacząć całą dyskusję. Jeśli szukasz maskotki to kup sobie pluszaka. Pies to żywe stworzenie, które czuje, cierpi i którego (przynajmniej teoretycznie) nie odstawisz na półkę jak Ci się znudzi. Według mnie-żadnego.

Dołączone po 42 sekundach:

kisia napisała:
Nie mam żadnego psa, jestem przeciwna posiadaniu psa w bloku kiedy codziennie do godz. 17 nie ma nikogo.

Też racja, pies się będzie tylko nudził, męczył, a często przy okazji i sąsiedzi odczują boleśnie jego obecność.
Powrót do góry

zuzka456

PostWysłany: Sro 25-06-2014, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kup labradora ta rasa jest super ja mam 2 letnią suczkę i nie zamieniłabym jej na żadną inną rasę.
Powrót do góry

panizima

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam husky'ego, super był zwierzak, tylko potrzebuje dużo przestrzeni. Najlepiej, jeśli ktoś mieszka w domu, albo ma często czas i chęci żeby psiaka wyprowadzać. Inaczej zwierzak się zamęczy, zacznie psocić z nudów, a to duże bydlę, więc dużo może narozrabiać Puszcza oko
Powrót do góry

chiara

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 23-10-2014, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak pies, to ze schroniska, nie kupuj- adoptuj ! Uśmiechnięta
Powrót do góry

anna99

PostWysłany: Sro 29-10-2014, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

chiara napisała:
Jak pies, to ze schroniska, nie kupuj- adoptuj ! Uśmiechnięta

Tak, tak, tak! I nie musi być wcale rasowy przecież. Byle był kochany. Uśmiechnięta
Powrót do góry

idairia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po co kupować psa, kiedy można wziąć za darmo jakiegoś sympatycznego kundelka ze schroniska?

Podpis Gdyby człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu z pewnością by zaszkodziło.
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia i co czy zdecydowałam jakie zwierzątko kupisz ?
Powrót do góry

Lisiczka202

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 07-12-2014, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Weź kundelka ze schroniska - ja mojego mam stamtąd, codziennie jak na niego patrzę cieszę się, że tak odmieniłam mu życie. A kundelki ponoć najwierniejsze Uśmiechnięta

Podpis Pięknej kobiecie mężczyźni wszystko przebaczą. Kobiety nic.
Powrót do góry

chanel

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 07-12-2014, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małe psy są z reguły głośniejsze niż te większe. Nie polecam z długą sierścią bo trzeba częściej kąpać i wyczesywać bo śmierdzą. Poza tym, każdy jest na swój sposób słodki. Bardzo podobały mi się komentarze o tym, że pies to nie zabawka. O niego trzeba dbać, wyprowadzać i robić wokół niego wiele innych czynności, dlatego najpierw zastanów się 3 razy zanim podejmiesz się przygarnięcia jakiegoś czworonoga. Nie ma to znaczenia czy pies jest duży czy mały- roboty tyle samo. Pies ze schroniska jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ty zyskasz przyjaciela a on dom.

Podpis "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód." Paulo Coelho
Powrót do góry

greeneye119

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 13-12-2014, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że to zbyt duże uogólnienie, że małe pieski są bardziej hałaśliwe Puszcza oko ja mam yorkshire terriera i jest spokojny i za nic bym go nie wymieniła na innego, choć uwielbiam wszystkie pieski Uśmiechnięta

Podpis "Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość."
Powrót do góry

Galina90

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 11-02-2015, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładni w schronisku weź jakiegoś małego Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lorala

PostWysłany: Pią 06-03-2015, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zdania jeśli nie stać nas na rasowego pieska z hodowli zarejestrowanej w Związku Kynologicznym to nie wspomagajmy pseudohodowli, które dorabiają się na cierpieniu psów i zabierzmy pieska ze schroniska - takiej wdzięczności, lojalności i miłości żaden inny psiak nam nie odwzajemni jak właśnie schroniskowy biedaczek.
Powrót do góry

mirinda

PostWysłany: Nie 19-04-2015, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

my nasze dwa psiaki - przygarnęliśmy jak były szczeniakami. Jeden siedział sobie u nas pod domem jak wróciliśmy z pracy, drugiego ktoś wyrzucił z auta w naszej miejscowości. Chcieliśmy mu znaleźć dom ale z racji tego, że wyglądała iż będzie z niego spory psiak nikt jej nie chciał i została z nami. Więc tu chyba nie ma jakiejś wielkiej różnicy czy rasowy czy kundelek - byle by był kochany
Powrót do góry

ronia31

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 11-05-2015, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gorąco polecam szitsu - przepraszam za brak poprawnej nazwy Uśmiechnięta
Mam tego pieska i jest super, nie szczeka wściekle, jest sympatyczny, bawi się z dziećmi, idealny do bloku nie bardzo wymagający.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: