Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakiego psiaka kupic?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 19-08-2012, 18:26    Temat postu: Jakiego psiaka kupic? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam straszna ochote na psiaka. Chcialam biszkoptowego labradorka, ale moj P. sie nie zgadza na duzego psa i koniec. Wiec jesli rzeczywiscie chce psa, to mam sobie wybrac cos malego i malo szkodliwego Złośliwa .
Nie znam sie na rasach, wiem jednak, ze chcialabym aby byl maly, slodki i w miare cichy. Macie cos do polecenia? Nie ukrywam, ze pudle czy yorki mi sie nie podobaja. Wolalabym jakiegos psa-maskotke. Hmm sama nie wiem jak go opisac. Moze Wy mi pomozecie cos wybrac Śmiejąca się .

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 19-08-2012, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musi być pies? Jeśli ma to być mało kłopotliwy zwierzak, to może coś innego? Podejrzliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 19-08-2012, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia moja kolezanka ma do sprzedania malego pieska, tyle, ze oni kolo Harrogate mieszkaja. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Nie 19-08-2012, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cale dziecinstwo mialam psa (owczarka niemieckiego, rottweilera i kundla) i naprawde chce psa. Kotow sie boje, a jakies kroliki itp to nie wchodza w gre.
Zuzka a co to za rasa?

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 19-08-2012, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kini@ a shih-tzu? To taki typowy pies maskotka. Bardzo szczęśliwa Z reguły są grzeczne, nie szczekają. Ja mam już drugiego i sobie chwalę wybór.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 19-08-2012, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:

Zuzka a co to za rasa?

Wyslalam Ci na PW.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 19-08-2012, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się podoba Chow chow, ale on mały nie jest. Za to maskotka jak najbardziej.Puszcza oko

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

rania

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 19-08-2012, 22:00    Temat postu: Psy. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze, ale to zawsze, gdy ktoś prosi o radę w sprawie psa, odpowiem, że najwierniejsze są..kundelki. Uśmiechnięta Pewnie w Twoim mieście jest gdzies jakieś schronisko dla bezdomnych zwierząt, więc wybierz sie tam i obejrzyj psiaki, tyle z nich czeka na ciepły dom i kochających włascicieli! Ja z moim B. ostatnio zaadoptowliśmy suczkę(kundelka), ma już 5 miesięcy i jest naprawdę kochana, była razem z nami nawet nad morzem. Uśmiechnięta Mój poprzedni psiak(kundelek), który został u rodziców jest również ze schroniska. Takie psy, które są adoptowane dokładnie pamiętają ciasną i zimną klatkę, dlatego później, gdy ktoś je przygarnie są wierne do końca zycia jak żadne inne. Przy tym ze schroniska dostajesz psiaka za darmo(ja za moje wrzucałam du puszki symboliczną złotówke), masz pewność, że są zdrowe, no i przeważnie są już zaszczepione. Uśmiechnięta Daj znać, gdy podejmiesz decyzję i pamiętaj, że psiak to nie zabawka, którą można zostawić jak sie znudzi, pozdrawiam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 20-08-2012, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie sie strasznie podobają takie małe terierki.

Możesz też zrobic tak jak koleżanka wyżej pisze. Przejdź się do schroniska i tam poszukaj psiaka dla siebie. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 20-08-2012, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też bym na Twoim miejscu przeszła się do schroniska. Tam jest masa psiaków, które potrzebują miłości. Zarówno dużych, jak i tych małych. Chociaż dla mnie pies mniejszy od kota, to nie pies.

Poza tym pies to nie maskotka. Puszcza oko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 20-08-2012, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też podpinam się pod tym żebyś zerkła do schroniska Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 20-08-2012, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja również.Uśmiechnięta Oba swoje psy przygarnęłam, ale z Nutką to inna sprawa.
Pierwszego jak wzięłam to pojęcia nie miałam jak będzie wyglądał, był malutki i mięciutki. I wyrósł mi z niego śliczny psiak.Puszcza oko Niestety uciekł w świat i nigdy się nie znalazł.Smutna

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 20-08-2012, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pisząc maskotka chodziło pewnie o to, żeby był przytulaskiem. Puszcza oko
Ja mogę polecić westa, ale to terier więc z charakterkiem i zależy na jaki "egzemplarz" się trafi. Puszcza oko
Powrót do góry

Kinia@

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez myslalam nad psiakiem ze schroniska, ale P. chce miec psa od malego, aby go dobrze wychowac. Ale chetnie bym sie przejechala, aby chociaz zobaczyc jakie sa rasy, bo napewno jest ich mnostwo i zapewne polowy nie znam. Choc cos czuje, ze skonczy sie na jakis kundelku Puszcza oko .
To, ze pies to nie zabawka to wiem, bo w Polsce przez 17 lat mialam psa i wiem z czym to sie wiaze. Chodzilo mi bardziej o psa/przyjaciela/przytulanke. Złośliwa
Jowita tak chce psa na 100%. Jesli nie pies to wolalabym nic nie miec.
Adziu sliczny!

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiniu ale w schronisku też są szczeniaki, nie tylko dorosłe psy. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: