Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Jakimi językami władamy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirella23

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 29-09-2014, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja znam angielski, ale na bardzo słabym poziomie (może B1). Nigdy nie trafiłam na dobrego nauczyciela tego języka. Co myślicie o korepetycjach lub szkole językowej? Macie jakieś miejsca godne polecenia? Znam też trochę francuski, uczyłam się rok na kursie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Isia

PostWysłany: Nie 09-11-2014, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja znam niestety tylko angielski, za to bardzo zależy mi, żeby nauczyć się francuskiego. Uważam, że to jeden z najpiękniejszych języków. Tylko jakoś nie moge się za to zabrać, bo jednak zależy mi na samodzielnej nauce. Jakieś podstawy mam, bo w liceum uczyłam się tego jezyka, mam nawet do tej pory podręcznik i notatki, tylko trzeba by je wygrzebać.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z racji studiów rosyjski, do tego angielski i niemiecki. Mega podobają mi się języki skandynawskie, ale raczej mi do niczego nie będą potrzebne. Włoski mi się też podoba, może kiedyś, dla siebie samej. Uśmiechnięta
Powrót do góry

JoasiaCZ

PostWysłany: Sob 22-06-2019, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja znam angielski bardzo dobrze i niemiecki dobrze. Myslę, żę angielskiego jest się teraz łatwiej nauczyć bo nas otacza zewsząd Uśmiechnięta Ale moja siostra i tak miała spore problemy i mama wysłała ją do takiej Angielskiej Wioski w Warszawie. Nie trzeba było kupować żadnych ksiązek a całe szkolenie polga na nowym podejsciu- sama praktyka, rozmowa z obcokrajowcem. No i patrząc na nią jestem pod erażeniem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Majka2312

PostWysłany: Pon 08-07-2019, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Angielski to chyba w dzisiejszych czasach podstawa. Sama akurat długo tego języka nie używałam więc zapisałam się na kurs do tutlo by poprzypominać sobie wszystko;) skusili mnie elastycznymi godzinami nauki i lekcjami online- zależało mi na tym, aby nie tracić czasu na dojazdy a to jest super opcja.
Powrót do góry

milakori

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 09-07-2019, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szkoda tylko, że w szkołach podstawowych, czy też później w szkołach średnich zbyt duży nacisk kładziony jest na regułki, których później w życiu i tak nie potrafimy użyć.. a kiedy trzeba opanować porozumiewanie się w języku obcym to szukamy pomocy w szkołach językowych, czy też kursach. Chociaż z własnego doświadczenia wiem, że czasem takie rozwiązanie przynosi ogromne postępy w dość krótkim czasie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Uczelnie i szkoły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: