Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jeden dzień który chciałabyś przeżyć raz jeszcze.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 23:01    Temat postu: Jeden dzień który chciałabyś przeżyć raz jeszcze. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy jest taki dzień, który chciałabyś przeżyć raz jeszcze? Jeśli tak to jaki?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Slub - chciałabym przeżyć to jeszcze raz. Idealnie tak samo jak było. Zakochany
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chyba nie mam dnia, który chciałabym powtórzyć. Są dni piękne i idealne jak np. Ślub, ale w tym tkwi ich wyjątkowość że trafiają się raz. Zamiast coś powtarzać chciałbym w swoim życiu przeżyć jeszcze kilka pięknych, ale innych niż do tej pory dni Puszcza oko.
Powrót do góry

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym chciała jeszcze raz przeżyć dzień, w którym poznałam mojego Lubego i jeszcze raz nasz urlop w tym roku Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam taki dzień. Chciałabym przeżyć jeszcze raz dzień kiedy ostatni raz widziałam swojego dziadka, a ja do niego nie podeszłam. Parę dni później zmarł.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Strasznie mi przykro Kate29. Ale nie wolno się zadręczać. Uszy do góry Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki014

PostWysłany: Sro 30-12-2015, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak owszem jest taki dzień. Chciałabym przeżyć jeszcze raz dzień w którym poznałam swojego ostatniego faceta i odwrócic się żeby nie spędzic z nim tych chwil które niestety spędziłam. To smutne ale taka jest prawda. Nie chcialabym tego powtorzyc
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 30-12-2015, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gosia29 napisała:
Strasznie mi przykro Kate29. Ale nie wolno się zadręczać. Uszy do góry Uśmiechnięta

Prawda, ale minęło 8 lat i tego będę zawsze żałować.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 31-12-2015, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Mam taki dzień. Chciałabym przeżyć jeszcze raz dzień kiedy ostatni raz widziałam swojego dziadka, a ja do niego nie podeszłam. Parę dni później zmarł.

Tak, ja też zawsze wracam do dnia kiedy byliśmy w trasie i dziadek dzwonił, pytał kiedy wpadniemy i mówił, ze jakoś słabo się czuje. Dwa dni później trafił do szpitala, a dwa miesiące później zmarl. Smutna

Z takich pozytywnych dni to chciałabym raz jeszcze przezyć dzień ślubu i wesela. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym cofnąć się do jednego dnia, kiedy to poznałam ex męża. Odwróciłabym się szybko w drugą stronę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: